0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
цигапан?
« -: Август 12, 2005, 16:12:27 pm »
някой беше писал, че благодарение на него има подобрение в стойностите на спермограмата при мъжете! Може ли да споделите Благодаря ви предварително!
*
цигапан?
« Отговор #1 -: Август 15, 2005, 12:22:21 pm »
Яна,
това го беше писала Ганка в чата. Незнам дали влиза във форума но със сигурност можеш да я намериш в стаята за разговор.
Успех!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
цигапан?
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2005, 17:12:28 pm »
Ами при нас след 3 месеца употреба имаше доста добър ефект. А и за доказателство съм бременна, така че мисля че помага.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
цигапан?
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2005, 10:50:29 am »
Ганче,
ще пуснеш ли тук сайта на цигапана, за да могат повече момичета да прочетат за него. Аз лично за първи път разбрах от теб за тази хранителна добавка и предполагам, че повечето момичета тук също не са я чували.
Благодаря ти.  :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
цигапан?
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2005, 14:32:48 pm »
Нямам подходящия линк записан, но всеки който се интересува може да напише цигапан в google и ще му излезе цялата налична информация. Има също доста руски сайтове, които пишат за това лекарство. За съжаление не мога да помогна много.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
цигапан?
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2005, 15:03:54 pm »
*
цигапан?
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2005, 15:43:23 pm »
Каква е цената на този Цигапан?
*
цигапан?
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2005, 16:12:58 pm »
Гале, не съм проверяла точно, но май е към 8 лв и нещо за 30 капсули.
*
цигапан?
« Отговор #8 -: Октомври 13, 2005, 16:18:08 pm »
Благодаря! Ще го потърся. То само това не сме опитвали. :(
*
В тази връзка...
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2005, 19:54:59 pm »
... мойто мъж домъкна жен-шен с екстракт от рогата на елен... и още някакъв с екстракт от опашка :))))
От днес го строявам сутринта едно шише с примес от рога, вечер с едно от опашка :)))
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
цигапан?
« Отговор #10 -: Октомври 20, 2005, 21:46:42 pm »
Абе аз доколкото съм чела за цигапана- това са стрити на прах еленови рога, ама може и да бъркам. Сега ми е бавен нет-а и не ми се рови, за да проверя.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: В тази връзка...
« Отговор #11 -: Октомври 21, 2005, 08:36:57 am »
Цитат на: bubeto
... мойто мъж домъкна жен-шен с екстракт от рогата на елен... и още някакъв с екстракт от опашка :))))
От днес го строявам сутринта едно шише с примес от рога, вечер с едно от опашка :)))

 :lol:
*
цигапан?
« Отговор #12 -: Октомври 21, 2005, 10:54:19 am »
Мацки,
специално по питах д-р Кацаров за цигапана дали има мнение. Той не беше чувал за него, но разгледа инфото от сайта, което аз предвидливо си бях разпечатала. Каза, че дори този ефект, който го описват да не бъде постигнат - той се засмя даже - не пречи да се взима. Няма да навреди. Така че, момичета, мъжо почва и еленови рога да пие. Ха-ха-ха. След три месеца ще докладвам.