0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
дайте акъл
« -: Юни 15, 2007, 20:43:08 pm »
както,някои от вас са разбрали, нашето ИКСИ беше неуспешно...И понеже мъжлето нещо не иска да пробваме следващия месец, говори нещо чак за на есен...ако не правя нещо до тогава ще се побъркам.Та въпроса ми е, при положение ,че в спермограмата ,единственото притеснително е 35% нормокинетични..какво ме съветвате да му давам та да пооправим нещата... ако даде Господ докато чакаме есента да вземе да стане чудо
*
Re: дайте акъл
« Отговор #1 -: Юни 16, 2007, 10:40:21 am »
Дидонче, пуснете SDI тест в Плевен. Така ще отхвърлите още един проблем.
И засили витаминките на момчето. :wink:
Ще успеете!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: дайте акъл
« Отговор #2 -: Юни 16, 2007, 19:22:23 pm »
както,някои от вас са разбрали, нашето ИКСИ беше неуспешно...И понеже мъжлето нещо не иска да пробваме следващия месец, говори нещо чак за на есен...ако не правя нещо до тогава ще се побъркам.Та въпроса ми е, при положение ,че в спермограмата ,единственото притеснително е 35% нормокинетични..какво ме съветвате да му давам та да пооправим нещата... ако даде Господ докато чакаме есента да вземе да стане чудо
Дидонче,ако си мислиш,че 35% е притеснително то тогава аз с нашите 5% нормокинетични трябва да се гръмна :lol: Ма не съм още :lol:
Сега сериозно - мисля,че антиоксидантите/витамини и т.н помагат доста(е, не във всички случаи),но така или иначе и да не помогнат особено,то поне не могат да навредят, така че нищо не пречи да си ги взима.
И между другото според мен си има реален шанс при вас да стане по естествен път - щом на нас ни казаха(5% нормокинетични и 20% хипокинетични),че макар и мнооого рядко,но все пак е имало и случаи на забременели с такива резултати като нашите... 8O
Успех и късмет ви желая!!! :wink:
« Последна редакция: Юни 16, 2007, 19:27:21 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: дайте акъл
« Отговор #3 -: Юни 16, 2007, 20:46:27 pm »
благодаря ви, момичета!
Днес купих билките за мъжки фактор и витаминки.Също така му взех и пектин, защото на него му откриха високо кръвно /подруги оплаквания/. но по пътя на логиката си мисля, че може именно то да влошава нещата/ или това което кара кръвното да се вдига.../

Аз също си взех някои неща и започвам да тренирам...белкем стане...обаче първо ще изчакам да ми дойде хубавичко, щото става нещо странно и въпреки кръвния тест, все още темп не ми пада и неще да ми дойде като хората