0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Сега накъде?
« -: Юни 15, 2007, 17:57:31 pm »
Здравейте момичета.моля да ме извините ако темата вече сте я обсъждали,ако не е на място,изтрийте я.излезе резултата и от нашите генетични изследвания.имаме проблем с y хромозома/късото рамо/,това са участаците отговорни за сперматогенезата.както се разбира спермограмата ние много лоша.ако предприемем АРТ има вероятност този дефект да се предаде и на бебчето,ако то е момченце.отчаяни сме и незнаем какво следва, и как като се прави АРТ може да се определи пола на детето.то трябва да е момиче/междо другото и двамата мечтаем за момиченце,ама тва е друга тема/МОЛЯ всички,които знаят нещо повече или имат нашия проблем да споделят опита си.благодаря на всички предварително и пожелавам много бебчета на всички борищи се  момичета. :blowingdust:
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Сега накъде?
« Отговор #1 -: Юни 15, 2007, 18:34:27 pm »
е, Арамиз, не слагай каруцата пред магарето. ако, ако, ако... няма законен начин да се определи пола.
*
Re: Сега накъде?
« Отговор #2 -: Юни 15, 2007, 18:36:42 pm »
и как като се прави АРТ може да се определи пола на детето.то трябва да е

Мисля, че при вас може да се използва предимплатационна диагностика, чието предназначение е най-вече да се избегнат някои наследствени генетични болести.
Виж линка :)

http://www.invitro-bg.com/?page=video1
*
Re: Сега накъде?
« Отговор #3 -: Юни 15, 2007, 18:57:32 pm »
st много ти благодаря за линка,сега ми е по ясно. :P
е, Арамиз, не слагай каруцата пред магарето. ако, ако, ако... няма законен начин да се определи пола.
съжалявам ако съм ти се сторила объркана,това е защото в момента точно така се чувствам.
Re: Сега накъде?
« Отговор #4 -: Юни 15, 2007, 19:12:52 pm »
и как като се прави АРТ може да се определи пола на детето.то трябва да е

Мисля, че при вас може да се използва предимплатационна диагностика, чието предназначение е най-вече да се избегнат някои наследствени генетични болести.
Виж линка :)

http://www.invitro-bg.com/?page=video1
тази диагностика ще се прави декември,иначе това е начина