0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #40 -: Август 02, 2007, 12:00:29 pm »
здравейте момичета!Разгледах темите и получих много информация, която може да ми е полезна!Дори не подозирах колко много джойки имат проблеми :( стискам ви палци на всички!Дано скоро видим 2 чертички :crossfingers: на мен ми взеха цитонамаск(всичко е ок)и спрях до тук,защото разбрахме,че сапруга има проблеми(сега се лекува)Как мислите дали да продължа с изследванията?Никога не съм имала възпаления,гъбички- абсолютно никакви оплаквания!Според лекаря ми не са необходими други изсл.вие как мислите?
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #41 -: Август 02, 2007, 14:39:39 pm »
здравейте момичета!Разгледах темите и получих много информация, която може да ми е полезна!Дори не подозирах колко много джойки имат проблеми :( стискам ви палци на всички!Дано скоро видим 2 чертички :crossfingers: на мен ми взеха цитонамаск(всичко е ок)и спрях до тук,защото разбрахме,че сапруга има проблеми(сега се лекува)Как мислите дали да продължа с изследванията?Никога не съм имала възпаления,гъбички- абсолютно никакви оплаквания!Според лекаря ми не са необходими други изсл.вие как мислите?
Аз съм долу- горе в твоето положение,но съм страдала от разни възпаления и гъбички. Започнах с цитонамазка,както и изледване за хламидия,и микробиология.Решила съм да си изследвам и хормоните защото при прегледа се установи,че десния ми яйчник е  малко уголемен.Мисля да продължа с изследванията,за да не си задавам въпроса ,дали пък при мен всичко е наред?.Да вярно е ,че при нас жените необходимите изследвания са доста ,някои от тях и по-болезнени,обаче ако не ги направя ще  имам съмнения.Това е моето виждане за нещата.
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #42 -: Август 15, 2007, 09:34:42 am »
Здравейте момичета.Пак съм аз и искам да ви попитам нещо.От една седмица като правим любов с любимия,след няколко часа ме заболява корема ниско долу и яичниците. :( На някой от вас случвало ли се е?И и мате ли представа какво може да е? Благодаря ви предварително
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #43 -: Август 15, 2007, 10:23:31 am »
Мимче, това че имаш болки след секс ми говори за кисти на яйчниците, а освен това зацапването на 8-я ден след овулация ми говори за нисък прогестерон, но стига с гадаенето, а иди на компетентен лекар да ти каже истинското състояние. Късмет.
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #44 -: Август 15, 2007, 10:35:40 am »
 :balk_145: Благодаря ти за съвета  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #45 -: Август 15, 2007, 17:22:10 pm »
Здравейте,момичета.От няколко дни имам болки в областта на слабините.Как мислите,дали е нещо сериозно?
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #46 -: Август 18, 2007, 17:15:14 pm »
здравейте момичета.Другата седмица съм на лекар за тия болки.Надявам се да не е нищо сериозно  :(.Стискайте палци  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #47 -: Август 18, 2007, 20:49:44 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #48 -: Септември 05, 2007, 17:12:11 pm »
Zdraveite momi4eta.Parvo da se izvinq,4e pi6a na latinica,no ne6to mi se skapa kirilicata.Iskah samo da vi spodelq za porednoto razo4arovanie,tozi pat mnogo po-golqmo- edna sedmica vsqka sutrin mi se gade6e,ujasno 4uvstvitelni gardi imah i nakraq otnovo razo4arovanie ot poredniq PMS :(.Stiskam palci na vsi4ki bebeprave6ti i vi pregra6tam  :bighug: :crossfingers:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #49 -: Септември 05, 2007, 17:51:49 pm »
Здравеите мили момичета! Аз също се опитвам да забременея от 10мес.,но без успех. Моят цикъл винаги е бил нередовен и съм пила по4ти всички видове противозачатъчни. Преди 2 години ми казаха,че имам киста в яичника и около 1 год. пох ОРГАМЕТРИЛ. През февруари бях на гинеколог, които ми каза, 4е няма проблем да забременея само дето естрогена ми е нисък и трябва да пия 6 мес. ДУФАСТОН и КЛОСТИЛБЕГИТ. МНОГО ВИ МОЛЯ АКО НЯКОИ Е ПИЛ ТАКИВА ХАПЧЕТА ИЛИ ИМА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ТЯХ ДА ПИШЕ. МНОГО ИСКАМ ДА СИ ИМАМ БЕБЕНЦЕ! БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

 :bori_003:














Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #50 -: Септември 05, 2007, 18:22:41 pm »
Съкровището, какви изследвания си правила до сега?
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #51 -: Септември 05, 2007, 18:36:09 pm »
Правила съм си изследвания на кръв и хормони.
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #52 -: Септември 05, 2007, 18:45:21 pm »
Kaто са ти предписали Клостила, имаш ли проверка на тръбите дали са проходими?
Като са ти го предписали, ще те следят ли?
Поледни ако искаш тази тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8504.0
УСпех  yahoo_17
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #53 -: Септември 05, 2007, 19:07:14 pm »
За сажаление не са ми проверявали проходимостта на тръбите. И от 3 мес. не ме е преглеждал гинеколог. На последният преглед ми казаха, че не забременявам,заради продължителното пиене на Оргаметрила. Аз про4етох информацията за Клостила и мисля, че ще е добре да не ги пия повече. БЛАГОДАРЯ ТИ BLACK-ROSE!!!!!!! :)
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #54 -: Септември 05, 2007, 22:03:04 pm »
Съкровището, освен това бих ти препоръчала да не ходиш при случайни гинеколози, а в специализирана клиника. На заглавната страница на Зачатие има адреси на такива. Особено ценя и темата:
http://old.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=159
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #55 -: Септември 06, 2007, 15:04:24 pm »
Благодаря ти Точица! Аз винаги съм ходила при специалисти.Когато става въпрос за такива сериозни неща не разчитам на случаини лекари. Проблемът е,че не живея в България и нямам възможност да ходя често на гинеколог. Тук имам час за консултация след месец и половина. ОТНОВО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕМИТЕ. БЯХА МИ МНОГО ПОЛЕЗНИ!!! :bighug:
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #56 -: Септември 06, 2007, 15:13:36 pm »
Клостилбегита в България ли ти го изписаха?
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #57 -: Септември 06, 2007, 15:34:14 pm »
Да Клостила заедно с Дуфастона ми беше изписан в България. Предписа ми ги лекар за които съм чувала само хубави отзиви. След прегледа и изследванията на кръвта ми каза,че имам в организма още от Оргаметрила и тези хапчета ще помогнат да се изчистя напълно. Увери ме,че до 1година вече ще бъда с бебе. Дано да не е згрешил.
*
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #58 -: Септември 06, 2007, 15:42:58 pm »
За Клостилбегита знам че може да се пие само5-6 пъти през живота, затова първо трябва да се направи спермограма за да се изключи мъжкия фактор и HSG .И ако няма проблеми тогава да се пие.Иначе ако са ти запушени тръбите какъв е смисъла да го пиеш-няма да има ефект.
Re: HELP - опити за забременяване
« Отговор #59 -: Октомври 02, 2007, 22:11:23 pm »
Здравейте сладуранки.Днес ходих в Първа АГ и ще започвам изследвания за стерилитет.Надявам се всичко да мине както трябва.Обичкам си ви много  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]