0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мира

АСТЕНОЗООСПЕРМИЯ
« -: Юни 15, 2007, 11:38:27 am »
ЗДРАВЕЙТЕ.Нека всички който са с тази диагноза се включат и ако могат с нещо да бъдат полезни.Моля всички -пишете има ли двойки забременяли по естествен път с такава диагноза.Ние правихме ИКСИ с такава диагноза но неуспешно.Искаме и сме съгласни да пробваме всичко каквото може да помогне за забременяване.Имали някакво лечение с лекарства за премахване на антиспермални антитела.Хайде да си бъдем полезни.Благодаря на всички които се включат в темата.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: АСТЕНОЗООСПЕРМИЯ
« Отговор #1 -: Юни 15, 2007, 11:56:44 am »
Мира, това не е най-тежката диагноза, ние от олигоастенозоо след лечение минахме в астенозоо, което за мен си е успех. продължава да пие антиоксиданти, правихме SDI-тест, процедурите са Икси, какво друго да ти кажа...
антиспермалните ги преодолявате чрез Арт-а така или иначе. важното според мен е да имаш доверие на лекуващия и да сведете до минимум възможните причини за неуспеха!
А аз Ви пожелавам успех! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: АСТЕНОЗООСПЕРМИЯ
« Отговор #2 -: Юни 15, 2007, 13:49:27 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ.Нека всички който са с тази диагноза се включат и ако могат с нещо да бъдат полезни.Моля всички -пишете има ли двойки забременяли по естествен път с такава диагноза.Ние правихме ИКСИ с такава диагноза но неуспешно.Искаме и сме съгласни да пробваме всичко каквото може да помогне за забременяване.Имали някакво лечение с лекарства за премахване на антиспермални антитела.Хайде да си бъдем полезни.Благодаря на всички които се включат в темата.

Здравей
Ние също сме с такава диагноза, предстои ни Икси, д-р Владимиров ми каза че диагнозата Астенозооспермия не намалява шансовете при Икси. Бих искала да знам каде правихте вашето икси. 
*

    мама Яна

Re: АСТЕНОЗООСПЕРМИЯ
« Отговор #3 -: Юни 16, 2007, 23:04:17 pm »
Здравей, моят мъж беше с такава диагноза, но вече си имаме бебе.
Лекува се почти година - с хомеопатични лекарства, ходихме и в Поморие в санаториума.
Можете да пробвате по естествен път. Не спирай да вярваш.
*

    мама Яна

Re: АСТЕНОЗООСПЕРМИЯ
« Отговор #4 -: Юни 16, 2007, 23:06:06 pm »
Забравих да напиша, че аз забременях по естествен начин.
От кога сте с тази диагноза?