0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

КИРМ - Плевен
« -: Юни 13, 2007, 23:29:31 pm »
Иска ми се тук да споделите ваши мнения  за тази клиникаЗаписахме си час и сега нямам търпение да науча отзиви да доц. Конова и екипа , с който работи.
*
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #1 -: Юни 14, 2007, 10:34:35 am »
Доц. Конова е един от най-прекрасните хора и лекари, които познавам.
Клиниката е страхотна, много приятна обстановка и отношение.
Давай смело напред към мечтите.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #2 -: Юни 14, 2007, 10:58:51 am »
Мерси , White!Разчитам на това! Притеснявам  се за това дали ще е съгласна да контактуваме след това по тел. или ел. поща , защото  ми е далеко до Плевен , а и отпуски е малко трудно да си вземам. Ясно е , че с едно ходене няма да се разминем ,,, но ако ни вика през ден , през два , незнам какво ще правим. :oops:
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #3 -: Юни 14, 2007, 11:07:55 am »
Присъединявам се към мнението на white.
Не се притеснявай, fatalwoman. Ще може да контактувате и по ел. поща, и по телефон...
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #4 -: Юни 18, 2007, 10:17:47 am »
Иска ми се тук да споделите ваши мнения  за тази клиникаЗаписахме си час и сега нямам търпение да науча отзиви да доц. Конова и екипа , с който работи.

Здравей, fatalwoman,
Аз също съм чувала страхотни отзиви за доц.Конова и екипа й!
Съвсем наскоро станах "жертва" на диагноза missed abortion и това ме срина най-вече психически.Но надеждата за помощ от страна на такива добри професионалисти ми дава някаква утеха,че следващият път всичко ще бъде различно.
Аз също бих искала да се запиша при доц.Конова, но само зная,че работи към II клинична база. Ти би ли ми дала точни координати-телефон, адрес и би ли ми казала какви точно изследвания там ще си правиш и задължително ли те се правят и на двамата съпрузи.
Всяка инфо би ми била полезна!
Благодаря ти и успехи на всички момичета! 
*
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #5 -: Юни 18, 2007, 10:26:44 am »
Медицински център "Клиничен Институт за Репродуктивна Медицина" - Плевен 

Доц. д-р Емилияна Конова, д.
  Адрес: гр. Плевен, бул. “Скобелев” 20
  тел.: 064 804 790
  тел./факс: 064 804 847
  е-mail: eikonova@abv.bg  , info@ivfpleven.com

 
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #6 -: Юни 19, 2007, 11:43:17 am »
Здравейте момичета,
Преди две седмици посетихме центъра с мъжа ми. Имахме генетична консултация с д-р Ковачева /заради missed abortion  :(/ и после ни точиха кръвчица в лабораторията за изследвания.
С много добро впечатление съм от целия екип, от самия център, от всичко! Всички са усмихнати, приветливи и те предразполагат към същото. Незнам, като се сетя колко напрегната и уплашена бях преди, а след като излязох се чувствах много по спокойна и обнадеждана, вярваща в успеха ни!
Благодаря на всички, с които имахме контакт там и най-вече на д-р Конова  :youwoman: за този медицински център, който беше толкова необходим за всички нас живеещи далеко от София, Варна и Пловдив!
When you wake up and don't see the Sun,
You are dead or you are the SUN!
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #7 -: Юни 26, 2007, 11:30:38 am »
  Искам да ви споделя за първото ми посещение на клиниката на Доц. Конова в Плевен. Е , очарована съм. В никои други лекари не съм виждала такова отношение - много са любезни , внимателни и мили. тя ми обясни подробно всичко , кото ме интерисуваше  и отговори на всичките ми въпроси. А само със какъв страх  тръгнахме към Плевен!!!  Мъжът ми за първи път се чувства така спокоен на преглед. Друг път буквално трябва да го влача. :lol: :lol: :lol: Правиха ни много изследвания  ( аз бях на 14 ден) , сега чакаме резултатите. Може би единственото , което не ми допадна е , че не остава фиш за пациента , за да се знае какви точно изследвания е минал и на каква точно  цена .
*
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #8 -: Юни 26, 2007, 11:33:22 am »
и ние бяхме там в петък, също сме очаровани от всичко-отношението най-вече.
*
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #9 -: Юни 26, 2007, 16:12:12 pm »
Аз днес ходих до там да си пусна изследвания на хормони. Целия екип е винаги усмихнат и мил.
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #10 -: Юни 26, 2007, 16:37:19 pm »
А някой правил ли е икси там?
*
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #11 -: Юни 26, 2007, 16:39:25 pm »
А някой правил ли е икси там?


да си дойдем на думата!и аз това питам!
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #12 -: Юни 27, 2007, 14:47:18 pm »
Аз ходих на 23/06. Впечатленията са ми като тези, които вече сте споделили. И аз пуснах изследвания, които ще са готови след 2-3 семици.

Принципно и мен ме интересува ИКСИ опитването.. но на мен ми се ще да бъде на естествен цикъл този път, все така събирам впечатления и от Плевенската клиника.

п.п. Моля се да няма лоши изненади в изследванията ми...
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #13 -: Юни 27, 2007, 17:23:52 pm »
Извинете ме,момичета, за невежеството, но доста пъти вече чета за ИКСИ изследване и опитване, а аз не зная какво значи то. Бихте ли ми обяснили?
Благодаря!
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #14 -: Юни 27, 2007, 17:39:02 pm »
Извинете ме,момичета, за невежеството, но доста пъти вече чета за ИКСИ изследване и опитване, а аз не зная какво значи то. Бихте ли ми обяснили?
Благодаря!

Ето материал, в който е описано:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=481&Itemid=21
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #15 -: Юли 27, 2007, 22:31:18 pm »
Моля за помощ всички, които са ходили в КИРМ- Плевен.Бихте ли ми обяснили къде се намира Репродуктивния център, откъде се влиза в града /пътуваме от Бургас/ /и това ли е действителния му адрес: "Скобелев"20? . Въобще не познаваме този район на България, за пръв път ще ходим в Плевен. Предварително благодаря на всеки, който се отзове. Моля ви, пишете ми по най-бързия начин, в понеделник пътуваме.
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #16 -: Юли 28, 2007, 00:52:24 am »
 Много се чудя как да ви обясня. Завеси откъде  влезате в града. Важното е да намерите музея , по кръговото наляво , докато стигнете паркинг. Е, точно там е . На нас ни беше голям зор  да го открием. Затова  питахме в хотел Зостов да ни упътят. Утре може би  ще пиша по - конкретно маршрута , ако минете през Търново. Тр, да се консултирам с мъжа ми , а той спи. :lol: Успех ви желая!!!
*
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #17 -: Юли 28, 2007, 17:50:30 pm »
В самия сайт www.ivfpleven.com в контакти има карта.
Надявам се да ти помогне малко.
*
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #18 -: Август 03, 2007, 21:39:33 pm »
Здравейте момичета!Искам да попитам,при д-р Конова с предварително записване ли се ходи и ако да как става това/има ли личен тел. или трябва да се обадя в клиниката/?
Re: КИРМ - Плевен
« Отговор #19 -: Август 06, 2007, 08:50:30 am »
Здравей! Да, при доц. Конова се ходи с предварително записване. Трябва да се обадиш на номера в клиниката и там ти определят час. Имай предвид, обаче, че доц. Конова е в отпуск до 12 -13 август. Успех!