0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
посъветвайте ме...
« Отговор #20 -: Август 05, 2005, 11:25:09 am »
благодаря ви на всички : )
вие сте толкова мили !!!!
благодаря !!!
*
посъветвайте ме...
« Отговор #21 -: Август 05, 2005, 11:30:26 am »
Ами пусни си изследвания тогава - нищо не ти пречи.Отиди на преглед, така и ти ще се чувстваш по спокойна :o
И извинявай, че те поправям, но изследвато при мъжа се казва спермограма.
Желая ви успех, мила!
*
посъветвайте ме...
« Отговор #22 -: Август 05, 2005, 11:47:40 am »
Тогава започни сама, малко по малко като види колко много неща се изискват и той ще се включи и ще му светне, че ТОВА е най-важната работа, която има в момента.
Това разбира се не значи, четрябва да си зарежете обичайния начин на живот и да се занимавате само с този проблем и да говорите само за него - напротив, вавай си глътки въздух и почивки /но не дълги/ и се старай да се забавлявате, да се занимавате и с други неща. Но, все пак, има приоритети и ТОВА е един от тях.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
посъветвайте ме...
« Отговор #23 -: Август 05, 2005, 11:49:59 am »
мерси за поправката :) спетктрограма беше друго, нали : )))
Спермограма!!!!
нали ти казвам 4е ми е табу, в нащо семейство....
ехххххххххххххх...................
Някой да е чувал за лекар който може да помогне само по телефон???
аз живея в софия, района на шейново?
благодаря пак : )
на вси4ки :)
и ви жвлач всичко най-хубаво - от все сърце : )

поздрави : )
мерси !!!
*
посъветвайте ме...
« Отговор #24 -: Август 05, 2005, 11:54:25 am »
Само по телефон няма да стане. Няма от какво да се притесняваш, ами направо си запиши час и отивай!
Момичетата ще ти препоръчат някой лекар.Аз за съжаление не мога за София, но ако решиш да дойдеш до Варна съм насреща :D
*
посъветвайте ме...
« Отговор #25 -: Август 05, 2005, 12:12:16 pm »
Не знам кой гинеколог да ти препоръчам, защото както писах почти веднага се обърнах към клиника по стерилитет и не съм се мотала много по други доктори. Колкото до специализираните клиники - в този сайт има доста изписано за тях, има и координати и мнения за отделни лекари. Поразрови се и сама прецени към коя клиника да се насочиш /в случай, че решиш да отидеш направо в такава клиника, което аз ти препоръчвам/.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



посъветвайте ме...
« Отговор #26 -: Август 05, 2005, 16:26:07 pm »
Моят съпруг също трудно склони да отиде да си направи спермограма.
 
За тях е много трудно защото това ги удря право в мъжкото его и ако се окаже че има някакъв проблем започват да се чустват непълноценни и не чак такива мъжкари каквито са се чуствали преди. Но ние именно за това сме до тях да ги подкрепяме и да им дадем сили.
Когато двамата се борят заедно за постигане на целите всичко си идва на мястото по един или друг начин.

Просто му обесни че ако иска да имате деца първото нещо което трябва да направите е спермограма и след това всичко останало.
При мен даде резултат.
Желая ти успех.
посъветвайте ме...
« Отговор #27 -: Август 05, 2005, 17:38:46 pm »
Ето и моето мнение:
При вас е минало много време в опити без резултат. 98% (примерно), проблем има! И както се оказва често в такива случаи, проблемите могат да са няколко! Дали в мъжа, или в жената, не виждам никаква разлика. Така или иначе по статистика 50% са в жената, и 50% в мъжа. Това за егото и т.н. не ми се струва много сериозно. Тук става въпрос за здраве, а не за сексуални качества, няма нищо общо. Всеки може да има здравословен проблем и на практика има отвреме на време и сме семейства, за да се подкрепяме. Не знам на каква възраст си, но биологичният часовник си тиктака, особено при жената, така че кажи му и това. Времето е ценно!
Моят съвет е да отидете заедно на консултация при специалист по стерилитет - щом опитвате от толкова време, направо прескачайте кварталните гинеколози. Мъжът ти ще чуе от лекаря, че често причината е в мъжа и ще му назначи спермограма. Така че може ти да не му казваш, ще го чуе от лекар.

Пък и мъжкото изследване поне е приятно - малко списания, маструбация и хоп, готов за 15 мин - нито боли, нито нищо. Какво да кажем ние жените, които се подлагаме на много по-неприятни изследвания и прегледи.

Щом целта е обща, трябва да вървите заедно към нея!

Надявам се не се сърдиш, че съм малко по-директна!
Искрено ти желая успех!
Благодаря ти, Бени!