0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #40 -: Септември 09, 2007, 13:23:53 pm »
Ккаов разбираш под анимация?Картинка или мърдаща картинка?...абе май не го зададох както трябва въпроса.... :oops:
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #41 -: Септември 09, 2007, 13:59:47 pm »
мърда6та, мига6та
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #42 -: Септември 09, 2007, 23:45:21 pm »
Добре де, в подписа си сложих банер а се показва само адреса /като линк/ а не самия той. Как да го оправя за да се вижда стикера?
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #43 -: Септември 10, 2007, 00:01:12 am »
брей ама се справих. :Dбраво на мен.
само о6те с мига6титеб(анимираните) не съм се преборила
« Последна редакция: Септември 10, 2007, 00:03:18 am от ne6i »
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #44 -: Октомври 02, 2007, 21:48:18 pm »
Помощ, нещо се омотах,искам до ленти4ката да си сложа още една картинка но излиза само това, а не самата картинка уж копирах url ама не се полу4ава!!!
Благодаря предварително!!!!!!!!!!
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #45 -: Октомври 02, 2007, 21:57:25 pm »
Помощ, нещо се омотах,искам до ленти4ката да си сложа още една картинка но излиза само това, а не самата картинка уж копирах url ама не се полу4ава!!!
Благодаря предварително!!!!!!!!!!
Готово.
Поздрави
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #46 -: Октомври 02, 2007, 22:01:22 pm »
ееееееееееееей мноооооого благодаря и как стана?за да знам! :bighug: :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #47 -: Октомври 02, 2007, 23:09:14 pm »
Разбрах ве4е мнооого ти благодаря beast ,4ерпя виртуално  :balk_14: :balk_602: :balk_47:
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #48 -: Октомври 08, 2007, 10:00:44 am »
Вики ,би ли ми обяснила как си сложи тези картинки след лентичката ,аз опитах ,но стана еднааааа.Уж копирах адреса на картинката ,после го сложих в подиса ,ама нали имам лентичка веднага след нея ли да пейстна кода на избраната от мен картинка ,url-то аз ли да си го напиша или се вади от горе ?Дали ме разбра някой
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #49 -: Октомври 08, 2007, 12:10:34 pm »
Виктория, или някой, който знае, може ли да кажете адрес от който си харесвате и сваляте тези картинки, аз също искам в подписа да си сложа мърдаща картинка, анимирана, но дори не знам от кой сайт да я намеря, също искам картинката да е като тази с щъркела, а не щъркел в рамка, сещате ли се, това е само пример, защото щъркел изобщо неискам, а някакво ме4е или прасенце в подписа, и да се мърда и да не е в рамка  :oops: :oops: :oops:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #50 -: Октомври 08, 2007, 15:49:45 pm »
Питайте Мимка, тя се справя с обясненията. Аз веднъж опитах да обясна, ма не стана. :oops:
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #51 -: Октомври 08, 2007, 16:46:25 pm »
Питайте Мимка, тя се справя с обясненията.

Кой бе, аз ли? .Ти знаеш ли ме с какъв цвят на косата съм аз?
Направо виждам как Оси се впряга заради цвета на косата!

Ми то аз знам само един адрес с мигащи картинки и ако не се лъжа ми го даде Ади  ()

http://www.fantasygif.it

А за лентичка веднага след снимката-ми пействаш адреса на лентичката непосредствено след последния знак от адреса на снимката.Я пробвай,че аз както го обясних....

Osiiiiiii, тая кака би трябвало да съм аз, ти да не си помислиш, че визирам теб?Че като гледам как се е подредил текста след публикуването...Определено съм си аз! :-)
« Последна редакция: Октомври 08, 2007, 17:05:26 pm от Мимка »
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #52 -: Октомври 08, 2007, 17:02:59 pm »
Ауууу Мимка великолепни саааа. Много много много ти благодаря!


Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #53 -: Октомври 08, 2007, 17:26:47 pm »
Или намирате картинки от GOOGLE.COM.Пишете си търсената картинка като дума в адресната лента (на английски) и избирате изображения. Примерно търсите мечета (bear gif - за да се движи, bear glitter - за да свети). Натискате Търсене.....и готово....избирате каквото си харесате. Взимате адреса на картинката като натиснете върху нея с десен бутон и Properties изберете от падащото меню. Копирате адреса, натискате бутона и пействате адреса накартинката между втора и трета скоба.
« Последна редакция: Октомври 08, 2007, 17:33:15 pm от BLACK_ROSE »
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #54 -: Октомври 08, 2007, 17:57:03 pm »
Е те на това му се вика обяснение. Дори и аз, нищо че съм брюнетка го разбрах.
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #55 -: Октомври 08, 2007, 18:08:42 pm »
Dа ама не стана при мен .Влязох в адреса,който го е дала Мимка и избрах си картинка ,копирах адреса ,отидох в профил,подпис и веднага след адреса на лентичката ми за календара го пеистнах ,но като го обнових вижте че адреса на картинката под календара ,смени ми се и аватара ,но аз го оправих.Руса съм но......какво да се прави .Така се огелпих ,че :bonk:
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #56 -: Октомври 08, 2007, 18:19:59 pm »
Dа ама не стана при мен .Влязох в адреса,който го е дала Мимка и избрах си картинка ,копирах адреса ,отидох в профил,подпис и веднага след адреса на лентичката ми за календара го пеистнах ,но като го обнових вижте че адреса на картинката под календара ,смени ми се и аватара ,но аз го оправих.Руса съм но......какво да се прави .Така се огелпих ,че :bonk:

Ако става въпрос за трази картинка, трябва да направиш това: [img ]http://www.fantasygif.it/Amore/amore_/80.gif[/img] (като махнеш интервала преди втората скоба)
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #57 -: Октомври 08, 2007, 20:03:16 pm »
най после стана, благодаря ви моми4ета  :D
« Последна редакция: Октомври 08, 2007, 20:09:10 pm от makiyaki »
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #58 -: Октомври 08, 2007, 22:44:04 pm »
Dа ама не стана при мен .Влязох в адреса,който го е дала Мимка и избрах си картинка ,копирах адреса ,отидох в профил,подпис и веднага след адреса на лентичката ми за календара го пеистнах ,но като го обнових вижте че адреса на картинката под календара ,смени ми се и аватара ,но аз го оправих.Руса съм но......какво да се прави .Така се огелпих ,че :bonk:
4ак сега забелязах 4е има то4но към мен въпрос извинете ме мноооогоооо! :oops: зна4и като ве4е копираш адреса и го поставиш в подписа си преди адреса пишеш [ img ] и след него [ / img ]  и картинката се показва
а що се однася до това от каде са ми картинките са: 
gify.nou.cz има много красиви ама докато разбера каде какво има отне време защото не пише на български!!!!!!
« Последна редакция: Октомври 08, 2007, 22:57:17 pm от Виктория »
*
Re: Как да поставя снимка или картинка?
« Отговор #59 -: Октомври 10, 2007, 20:50:52 pm »
Хайде и аз да пробвам!