0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Колкото повече чета, толкова повече си мисля,че не заслужаваме помощ. :(

*
личното ми мнение, е че идеята е отлична, само дето не я оставихме да се доразвие.
Само защото тук си дискутираме ли?  8O
Абе момичета вие наистина ли така лесно си сменяте лекуващите лекари, на които сте се доверявали с години?  8O
« Последна редакция: Септември 01, 2007, 09:56:40 am от peta »
... що ми се струва, че се изписа повече от необходимото..
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Момичета, Аристон-С наистина не са прави, че не са обявили условията от началото. Но все пак това е тяхната воля - да работят с д-р Стаменов.
Людмила Филипова пък е избрала да работи с д-р Владимиров. Предполагам че и д-р Врабевски, дарителят, който утре ще връщи 5 дарителски ваучера, също ще има предпочитания към някой лекар, предвид поканените на информационната борса.
Радвайте се, че процедурите не са при Тодоров или при Табакова, например.
Инициативите са много добри, все пак отнякъде трябва да се тръгне, нали? А кой не прави грешки в началото? Дарителите просто искат да са сигурни, че парите им ще бъдат използвани по предназначение, а не за някакви други цели.
Уважете тяхното решение и не ги нападайте, а по-скоро им помогнете, за да знаят как да се организират следващия път. Защото следващ път ще има, аз вярвам в това.


Пожелавам успех на всички ви!




 :good_post: :balk_602:

« Последна редакция: Септември 02, 2007, 09:36:39 am от eganeva »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Още като си попълвах формуляра,въобще не се надявах че ще ме изберат.И сега не се надявам въобще.
Мисля,че ще си изберат двойки,които ще правят процедура за първи път,а не такива като мен с по няколко процедури зад гърба си.

Напротив, аз мисля, че ще подпомогнат точно двойки с много неуспешни опити!


И какъв е смисълът???
Ние сме с 3 неуспешни опита, защо да си дават парите за 4-ти с евентуално същия резултат?
По-логично е да помогнат на някой, който ще е за 1 път.


*
Логично не е, защото успеваемостта при втори и трети доколкото знам не се различава от тази при първия, а е и много важно по кой протокол и екип се правят. Според мен има нужда от подобна анкета.
« Последна редакция: Септември 02, 2007, 09:52:51 am от cygnus »
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Логично не е, защото успеваемостта при втори и трети доколкото знам не се различава от тази при първия, а е и много важно по кой протокол и екип се правят. Според мен има нужда от подобна анкета.

Е, от друга страна нашият джоб е по-олекнал. :D

А за протоколите - ще видим.
3-те пъти бях по дълъг, сега по къс.
Дано успея. :wink:
*
*
Еganeva, Сygnus ти е отговорила вече! А аз ще ти стискам палци! Успех и много късмет!  :crossfingers: :goodluck:

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Благодаря Ви! :D
*
Има ли някое момиче, което да е ходило във Варна на информационната борса. Нека сподели с няколко думи какво се дискутира и стана ли нещо интересно? :D

[/url]
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Благодаря за линка :)

[/url]
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Аз преди малко си попълних молбата и ми отговориха,че на втори етап ще бъде разгледана.Някой знае ли кога ще стане това.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
По всяка вероятност ще бъде през месец ноември, 2007г. или януари, 2008г така ми казаха на мен.

[/url]
Преди малко получих имайл, че не съм одобрена на първи етап. И до сега нямам представа какви двойки и по какви фактори се одобряват. Дано някой скоро сподели добри новини.
« Последна редакция: Септември 11, 2007, 11:38:18 am от Dindin »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
И аз получих ,че не съм одобрена.И я да видим имали одобрени въобще и какви са критериите,много ми е интересно.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
И аз получих бележка от Аристон, съответно че не съм одобрена, Но момичета при мен дойде в Bulk-a, та проверявайте си Коша преди да триете. Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Аз също получих мейл , че не съм одобрена .
*
И аз сега полу4их 4е не съм одобрена. Аз също се 4удя по какви критери ги избират. Абе това май е фалшива работа да ви кажа ми се струва.