0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Имам такъв проблем (дори не съм сигурен, че е такъв). Книжно плъхче съм и се забих здраво, но ефект май нямам. Кажете колко е опасно и може ли да пробвам разни там билки преди някой уролог да ме натъпче с лекарства?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Какво значат желатиновите конгломерати?
« Отговор #1 -: Август 02, 2005, 11:10:39 am »
Ами кажи какъв ти е проблема точно, че не се разбира много от това, което си написал. Уролозите също лекуват с билки. Желатиновите конгломерати са безобидна находка в еякулата, идват от простатната жлеза.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Какво значат желатиновите конгломерати?
« Отговор #2 -: Август 02, 2005, 11:53:33 am »
Meli, извинявай за неяснотите, постнах доста късно и май ме е мързяло да пиша. Искам да попитам доколко са вредни, трябва ли да се лекуват и ако трябва как. Каква профилактика да прилагам и нужно ли е да ходя на лекар?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Какво значат желатиновите конгломерати?
« Отговор #3 -: Август 02, 2005, 21:53:00 pm »
Желатиновите конгломерати си ги виждаш сам в еякулата, така ли, или си правил изследване и някой е написал, че ги има?

Ако е само това, то те са безобидни, и да ги има, и да ги няма, все едно, не изискват нито лечение, нито профилактика и не вредят.

Ако има друго, кажи. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Какво значат желатиновите конгломерати?
« Отговор #4 -: Август 03, 2005, 20:53:28 pm »
Благодаря за информацията. Сам ги видях и нямам идея даже откога ги имам (рядко си наблюдавам еякулата). С голям зор намерих и името им  :D . Хвала на интернет :!:  :)  Много ми помогнахте, особено заради страха ми от лекари.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Какво значат желатиновите конгломерати?
« Отговор #5 -: Август 03, 2005, 21:33:41 pm »
Е, спокойно, де, аз изглеждам като аватара, само малко хапя, ама не винаги с отровния зъб. :a_snake_01:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Какво значат желатиновите конгломерати?
« Отговор #6 -: Август 04, 2005, 06:53:06 am »
Цитат на: Meli
Е, спокойно, де, аз изглеждам като аватара, само малко хапя, ама не винаги с отровния зъб. :a_snake_01:

Аааа, в действителност си много по-хубава и естествена  :D