0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Предложение
« -: Юли 29, 2004, 18:14:36 pm »
Не че съм много компетентна относно софтуера , но има ли начин ....евентуално да се направи база с графики на базалната температура , сейфове , както е на www.fertilityfriend.com
само че БГ вариант ??????
*
има да
« Отговор #1 -: Юли 29, 2004, 19:35:07 pm »
И това ще го има !!!
При това ще е 10 пъти по-готино, с много екстри и на български!
 :D
Ще ти обясня на кю за проекта ни!
*
Re: има да
« Отговор #2 -: Юли 30, 2004, 08:47:10 am »
Цитат на: cygnus
И това ще го има !!!
При това ще е 10 пъти по-готино, с много екстри и на български!
 :D
Ще ти обясня на кю за проекта ни!


Идеята на Пипилота наистина е страхотна
А щом Сygnus казва, че ще е 10 пити по-готина, то това наистина ще е така  :wink:

Сygnus - може ли да помогнем с нещо?

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Brawo be
« Отговор #3 -: Юли 30, 2004, 11:09:26 am »
Ти си хакер направо ....много се радвам че го има като план , е като изпълнение не ми е ясно как ще стане - с много работа , не с друго .
Ако трябва помощ казвай ...Аз си мислех ..че ако някога потрябва може да се качи безплатно на нашите сървъри страницата и форума .....смисъл нали някъде все пак трябва да седи инфото ..та имай едно наум  :lol:
*
значи
« Отговор #4 -: Юли 30, 2004, 11:51:31 am »
дизайна е почти готов, но за целта трябват уеб програмисти, които да напишат кода на календара.
1. Варинат е да изчакаме какво ще стане с този проект и ако спечелим финансиране ще платим на софтуерна фирма да разработи кода
2. Ако не успеем да намерим финансиране ще го направим като съвместен проект със списание "Розали". Е тогава няма да е лично наш този календар, но какво значение има на кого е - важното е да го има, да работи и да са доволни ползвателките на Интернет. Ще има дневник, ще се въвеждат над 10 вида данни за деня, ще се изчертават графики ББТ, ще се пращат по е-мейл и ще се разпечатват за да се носят на лекаря.
Може да се сложи известяване по SMS  за наближаващи дни на овулация и менструация, напомняне кога да си поръчаш тест за овулация (н-дни преди ову) и други екстри. Но този съвместен проект ще започне едва след есента.
Давайте идеи и вие! :!:  :?:
....
« Отговор #5 -: Юли 30, 2004, 15:13:03 pm »
Това с sms-те е оригинално...да получаваш известие ...
Сега другия въпрос - ами ако от розалито кажат искаме определена сума за акаунт , те имат право защото са и съсобственици на този календар ....и двете страни трябва да постигнат някакво споразумение принципно как стои въпросът с издръжаката , щото то хубаво ще се направи ама после трябва и подръжка ..да забие веднъж софтуера, какво правим ???Но ако има платен акаунт колко хора ще го направят , от икономическа гледна точка ако нещо се пусне първоначално безплатно, а после като се натрупат абонати се сложи  някаква сума е ужасно отблъскващо за потребителя , ще тегли една дълга псувня и ще се откаже ....
на www.babymed.com навремето имаше Китайски календар ..www.rozali.com са го сложили ...за занимавка :-)
*
за SMS
« Отговор #6 -: Юли 30, 2004, 19:56:58 pm »
те имат идея как точно ще стане известяването и абонамента също ще става с SMS, който ще се таксува с добавена стойност предполагам.
Например с един SMS ще си заплатиш акаунта за 3 месеца. Все пак тези SMS-и за озвестяване преди овулацията струват пари и някой трябва да ги плати. Отделно тук има поддръжка, ежедневно архивиране на базата за да не се загубят данни и това изисква ресурс също. Добре е всичко това да се закрепи чрез рекламодатели, но знаем че не винаги е възможо. Абе идеи много - хора много - ще ги реализираме рано или късно заедно!
Аз се кефя, че напоследък бг-интернета започна да става все по-привлекателен!
*

    Anonymous

въпрос
« Отговор #7 -: Август 19, 2004, 16:31:34 pm »
Здравейте!Идеята е невероятна,но как ще разберем кога ще е готово?На този сайт ли ще го качите
*
дори да е като самостоятелен сайт календара
« Отговор #8 -: Август 20, 2004, 09:09:16 am »
Дори да е като самостоятелен сайт календара, тук ще поставим още на първа страница линк към него ! Спокойно.  :D
*
Предложение
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2004, 14:27:48 pm »
Какво стана с тази идея  :roll:

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Предложение за тема
« Отговор #10 -: Май 09, 2010, 23:30:01 pm »
Имам предложение за нова тема, която да е със заглавие "Как казахте на мъжът си/ роднините, че сте бременна".
Не съм попадала на такава тема във форума и мисля, че ще е интересно да споделим опита си.

Поздрави