0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мила момичета,
мъките ми нямат край!Дойде ми цикъла в събота,днес ходих да ми вземат кръв и се оказа ,че естрадиола ми е много висок и не  можем да започнем ИКСИто ми.Док ме вика в събота-пак да видим естрадиола и да видим кога и дали ще започваме.Като чух и се разревах-нервите ми не издържат вече на тия мъки.Защо все на мен?Докога?Как един хормон не ми беше в ред!Док каза че е от стрес-така е защото в работата е ад!
На вас мериха ли ви Есстрадиола преди ИКСито?
Или този месец пропада ИСКито заради естрадиола?
Моля Ви .пишете ми.
*
Здравей, мила на мен също ми беше висок естрадиола преди опита въпреки блокажа с декапептил 0,1(явно не ми подейства) и спряхме опита преди да е започнал. Според мен послушай лекарят си.  :bighug: При теб с какво е блокажа?
Естрадиола се проверява, за да се види има ли ефект от Диферелина. Слушай доктора си. Знам как се чувстваш, но понякога е по-добре да не се прибързва.
Успех!

lb2f
*
Анджи, колко точно е висок естрадиола?
Не е приятно наистина, но ако лекарят те посъветва да отложите, по-добре го послушай.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Здравей, мила на мен също ми беше висок естрадиола преди опита въпреки блокажа с декапептил 0,1(явно не ми подейства) и спряхме опита преди да е започнал. Според мен послушай лекарят си.  :bighug:

И при мен така! Моят беше 49 при норма до 50 и започнахме, но се вдигна бързо, един фоликул пък дръпна доста в растежа и прекратихме стимулацията няколко дни след това. Така че може би е по-разумно въобще да не се почва. Ако има друг опит при мен, няма да е с микродози, щото явно не действат добре при мен.

А колко наистина ти беше естрадиолът?

Тук сме много "късметлийки", ако това те успокоява. Какво да правим, дано и при нас шансът се обърне все някога :D
Благодаря ти, Бени!







*
Естрадиола ми е 113.Явно Диферелина не ми е подействал.
Дано поне другия месец да започна ИКСИто ми!
Благодаря Ви момичета!Добре ,че ви има!
*
Да, миличка по-добре остави за следващият месец. Моят естрадиол започна от 107 и след доста на брой инжекцийки стигна до 250(вместо да пада дори си растеше плавно)  :lol: и спряхме до там. Според мен това беше най-правилното решение, което ми спести по нататъшни разочарования. Знам, че в момента ти е трудно и сигурно не вярваш, че се случва с теб, но наистина по-добре спри.  :balk_21:
*
Анджи, изчакай!
Най-добре за старта на стимулацията е Естрадиол = 0, но до 20 е добра стойност. Повече от това ще компрометире начинанието. А, нали целта не е само да почнеш?
Действието на Диферелина е 28 дни, понякога стига до 45. При следващото мерене може да е паднал до необходимото ниво.
Вярвай, бори се и помни, че това е Пътят към Твоята Мечта.
Късмет и гуш.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Анджи, миличка, чак сега видях темата ти! :oops:
Няма ли да свършат тези наши проблеми най-после?
И аз като другите момичета обаче мисля, че с този висок естрадиол, трябва да изчакаш! Знам, че не ти се чака, ама няма начин.
Нали знаеш, че всяко зло е за добро!
Стискам силно палци нещата да се оправят и следващия месец да е твоят!
 :bighug: :goodluck: :balk_21:

*
Привет и от мен, Анджи!
Знам какво притеснение е това с естрадиола-и аз се тормозих. Вярвай на лекаря си -той най-добре може да прецени! Моя Е2 беше 60, после 66, но док. каза-действаме и аз му се доверих :balk_48: Твоя Е2 наистина ми се струва доста висок.... дано падне :crossfingers: Ако не, по-добре да отложиш........както вече са ти писали-всяко зло е за добро-ВЯРВАЙ! Силно ти стискам палци!

Най-добре за старта на стимулацията е Естрадиол = 0, но до 20 е добра стойност.
Доколкото знам силното подтискане също не добре/Е2=0 :balk_160:/
Моето ИКСИ започна и свърши без да се проследи естрадиола нито веднъж.. и не бях само аз.. откачена работа.. :? :?
Моето ИКСИ започна и свърши без да се проследи естрадиола нито веднъж.. и не бях само аз.. откачена работа.. :? :?

 8O 8O 8O

lb2f
*
В МЦРЗ пък се проверява всеки божи ден по време на стимулация - и това е откачена работа  :wink:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Моето ИКСИ започна и свърши без да се проследи естрадиола нито веднъж.. и не бях само аз.. откачена работа.. :? :?

 8O 8O 8O

Ми падна се на 1 май старта, нямаше отворена лаборатория.. после казаха, че нямало с какво да сравнят... такива работи..
И аз се чудя през цялото време: взеха ми вчера кръв, но не чакахме резултата а почнах инжекциите  :?
*
И аз се чудя през цялото време: взеха ми вчера кръв, но не чакахме резултата а почнах инжекциите  :?

 В коя клиника е това?
И аз се чудя през цялото време: взеха ми вчера кръв, но не чакахме резултата а почнах инжекциите  :?

Това мирише на АГ Варна..
Ами клиниката по принцип е много реномирана, в Инсбрук, Австрия.