0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Prelox
« -: Юли 29, 2005, 15:48:20 pm »
Здравейте,бих искала да попитам някой чувал(използвал) ли е лекарство Prelox. В майчин дом в софия на мъжът ми предлагат да участва в нещо като изпитване на това лекарство. В момента много се колебаем има ли смисъл .
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Prelox
« Отговор #1 -: Юли 29, 2005, 16:04:50 pm »
щом сега ще го изпитват, едва ли някой тук е чувал за това лекарство.
кажи малко повече за него - за какво е, как се приема, какво съдържа...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Prelox
« Отговор #2 -: Юли 29, 2005, 16:23:20 pm »
на листовката пише че е нещо като добавка,по 2 таблетки сутрин и вечер. не запомних точно съдържанието,но ще ги погледна и ще ги напиша. приема се 3 месеца и през това време се правят спермограми и пълни кръвни изследвания.
всъщност то аз трябва да кажа накрая дали има резултат .
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Prelox
« Отговор #3 -: Юли 29, 2005, 16:26:38 pm »
добавка - хубаво, ама за какво се пие тази добавка? за подобряване на оплодителните способности на спермата ли?
ако е само "хранителна добавка" - на такива обикновено не се правят клинични изпитания за пускане в продажба.... хм...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Prelox
« Отговор #4 -: Юли 29, 2005, 16:38:53 pm »
Цитат на: jam
добавка - хубаво, ама за какво се пие тази добавка? за подобряване на оплодителните способности на спермата ли?


такива са ни надеждите  :D . съдържа L- нещо си  :oops:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Prelox
« Отговор #5 -: Юли 29, 2005, 16:43:58 pm »
По - скоро се очаква да подобри еректилната функция. Съдържа аминокиселина (L-аргинин) и антиоксидант (пикногенол). Нямам опит с препарата.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Prelox
« Отговор #6 -: Юли 29, 2005, 16:58:25 pm »
Цитат на: Meli
По - скоро се очаква да подобри еректилната функция. Съдържа аминокиселина (L-аргинин) и антиоксидант (пикногенол). Нямам опит с препарата.

Благодаря  :)