0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
скрит яйчник
« -: Май 31, 2007, 11:46:50 am »
Здравейте момичета,днес бях на преглед за проследяване на овулация.Оказа се обаче, че   левият яйчник не се вижда.Знам, че тук не е място за предположения, но може ли да кажете възможните причини.Благодаря!
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: скрит яйчник
« Отговор #1 -: Май 31, 2007, 12:06:28 pm »
Веднъж ходих на лекар и ми не можа да ми види левия яйчник. Причината, което изтъкна е че червата ми били пълни(страдах от запек) и стената на пикочния ми мехур била удебелена. Каза ми следващич път да отида с празни черва.  :oops:
Това беше при мен.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: скрит яйчник
« Отговор #2 -: Май 31, 2007, 12:26:48 pm »
На мен ми беше казал, че не се виждат ясно границите, което значи, че има възпаление.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: скрит яйчник
« Отговор #3 -: Май 31, 2007, 12:36:55 pm »
Моят ляв яйчник е изпаднал и се намира в дъгласовото пространство.
Мое ангелче винаги ще те обичам!
embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=eva&year=2010&month=7&day=14&babycount=1"
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: скрит яйчник
« Отговор #4 -: Май 31, 2007, 12:46:10 pm »
А при предишни ултразвукови прегледи виждал ли се е?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: скрит яйчник
« Отговор #5 -: Май 31, 2007, 12:56:55 pm »
При предният преглед беше също трудно видян.Но преди това никой не ми е казвал подобно нещо.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: скрит яйчник
« Отговор #6 -: Май 31, 2007, 14:41:36 pm »
Само да допълня,че моят ляв яйчник не го беше видяла добре доц.Маркова. И същия този яйчник дълго време лекувах от възпаление. Когато бях на преглед при нея възпалението си го имах вече.
Но освен нея друг никой не ми е казвал,че не ми вижда яйчника. Но следващите ми прегледи бяха след лечение на възпалението с антибиотици и след физиотерапията.
*
Re: скрит яйчник
« Отговор #7 -: Май 31, 2007, 15:01:44 pm »
Благодаря ви . Ще трябва да се науча да задавам повече въпроси в кабинета.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*
Re: скрит яйчник
« Отговор #8 -: Май 31, 2007, 17:32:31 pm »
При мен матката е изкривена някак си наляво и крие левия яйчник