0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Клиниката на д-р Щерев?
« -: Юли 27, 2005, 21:32:32 pm »
След поредния неуспешен месец имаме намерение със съпруга ми да отидем напреглед вапреки че от вашите коментари знам че все още е рано за претеснение(от днес стават осем месеца на безуспешни опити). Във форума сам чела за д-р Щерев но ми се иска някой който е ходил там да ми обясни по-подробно за условията в клиниката и какво точно се прави на първия преглед?
Благодаря много!

PS: На тези които им предстои отпуска приятно изкарване и дано морето отмие всички неприятности и донесе нова надежда за нещо по-добро!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Клиниката на д-р Щерев?
« Отговор #1 -: Юли 27, 2005, 22:05:24 pm »
Има един пакет "Контролиран койтус".
За подробности виж ТУК .
Препоръчвам ти го. Дава начална представа за положението и при двамата.
Лекарите в клиниката са отзивчиви.
*
Re: Клиниката на д-р Щерев?
« Отговор #2 -: Юли 28, 2005, 10:46:15 am »
Цитат на: Cvetelina
След поредния неуспешен месец имаме намерение със съпруга ми да отидем напреглед вапреки че от вашите коментари знам че все още е рано за претеснение(от днес стават осем месеца на безуспешни опити). Във форума сам чела за д-р Щерев но ми се иска някой който е ходил там да ми обясни по-подробно за условията в клиниката и какво точно се прави на първия преглед?
Благодаря много!

PS: На тези които им предстои отпуска приятно изкарване и дано морето отмие всички неприятности и донесе нова надежда за нещо по-добро!



Първоначалният преглед не го прави Щерев, задължително минаваш първо при някой от екипа му и ако лекарят прецени тогава правиш консултация с Щерев.
Първият преглед е много обстоен трае около 30 мин. /35 лв./
Когато аз бях там попаднах на д-р Савова предписа ми лечение и след това ме изпрати на консултация при Щерев. /до 30 мин. консултация - 30 лв/ Тежката дума беше - донорска яйцеклетка /анонимен/ като това щеше да ни струва 10 000 лв.
Аз лично останах разочарована.