0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Както писах по други теми приключих с първо и за съжаление неупешно ИКСИ. Имам диагноза Хашимото от няколко години лекувана (по скоро подържана) с Л-Тироксин, селен на периоди и Изопринозин (имунно стимулатор - 2 курса по 1 месец). От тук на татък идва ред на имунологични изследвания.
Колко време след ИКСИ-то да си взема час в клиниката в Плевен? Ясно ми е, че организмът ми трябва да се поизчисти от хормоналната бомба на стимулацията, но все пак след колко време е подходящо да пристъпя към нови изследвания?
*
Zdravei DinDin az napravih imunologi4nite edin mesec sled neuspeshno IVF sled razgovor s doc.Konova. Po tel. mi obesni 4e niama zna4enie kolko vreme e minalo ot procedurata za dostovernostta na rezultatite. Kaza mi o6te 4e te sa postoianna veli4ina, taka 4e niama zna4enie, zavise6e ot nas koga da otidem. Moiat transfer be6e na 17.04.2005g., a parvite imunologi4ni izsledvania v Pleven napravih na 13.05.2005g. Taka 4e ako iska6 obadi i se i deistvai. Uspeh s borbata i pomni 4e si zagubila edna bitka no ne i voinata.
Imam problem s kirilicata i za tova pi6a na latinica, za koeto se izviniavam :oops:

Пиши на кирилица. Има КРЕДОР.
« Последна редакция: Юни 03, 2007, 18:18:17 pm от Lali »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
нямам щитовидни проблеми, но след нашето икси /яну-февруари/ пуснахме имунологични и генетични през април. стимулацията не пречи на щитовидните хормони.
Успех! :)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
и аз ги пуснах веднага след инвитрото
*
Можеш да ги направиш веднага. Ако има отклонения, после ще се наложи да повториш част от тях.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери