0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
колко време трибулус
« -: Юли 26, 2005, 09:45:43 am »
Колко време трябва да се пие трибулус_а, и колко време трябва да се по4ива. Вярно, 4е са билки, но си е анабол
*
колко време трибулус
« Отговор #1 -: Юли 26, 2005, 10:02:29 am »
Това Трибестана ли е?
*
колко време трибулус
« Отговор #2 -: Юли 26, 2005, 11:14:38 am »
да, това е билката, от която се прави трибестана. мъжът ми я пие и аz сега се сетих, 4е не питах как се по4ива
да не се повредя мъжа, 4е много си ги оби4ам
*
колко време трибулус
« Отговор #3 -: Юли 27, 2005, 15:38:33 pm »
Това всъщност не е ли латинското наименование на прословутия магарешки бодил или се бъркам?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
колко време трибулус
« Отговор #4 -: Юли 27, 2005, 16:35:23 pm »
не, не е магарешки бодил, мисля 4е народното му име е "бабини zъби", но не съм сигурна.
моми4ета, само моя мъж ли пие тая билка?
*
колко време трибулус
« Отговор #5 -: Юли 27, 2005, 16:56:18 pm »
И моят пие бабини зъби от около 2 месеца с няколко прекъсвания, защото билката се беше свършила в аптеките.
Идея си нямам колко време се пие.
 Аз лично преди му давах магарешки бодил, но видях, че Fresh Breeze беше написала, че ходила в билкова аптека и там според диагнозата й дали бабини зъби, защото магарешкия бил по-обща билка и затова почнах и аз да я купувам.
Предполагам, че са й казали и колко време се пие.
Тя май е отпуск и като се върна да се надяваме, че ще се включи с инфо.:)
колко време трибулус
« Отговор #6 -: Юли 28, 2005, 09:00:33 am »
Моя я пие вече доста време и си мисля, че има ефект, но е много бавно..две години вече я пие без прекъсване и всъщност Мели ми е казвала да пие всичко докато не стане.
*
колко време трибулус
« Отговор #7 -: Юли 28, 2005, 13:15:25 pm »
И моя мъж пие вече трети месец Бабини зъби, но в аптеката не казаха, че трябва да се прекъсва.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
колко време трибулус
« Отговор #8 -: Юли 28, 2005, 14:24:30 pm »
Цитат на: Kaffee
не, не е магарешки бодил, мисля 4е народното му име е "бабини zъби", но не съм сигурна.
моми4ета, само моя мъж ли пие тая билка?

Мъжът ми пи 2-3 седмици бабини зъби и според мен имаше доста добър положителен резултат върху морфологията. Бяха ни дали доза за 1 месец.

колко време трибулус
« Отговор #9 -: Август 01, 2005, 15:46:38 pm »
Здрасти Каффе :D

Наистина на моя мъж му дадоха в билковата аптека бабини зъби, били по-специализирани за проблема от магарешкия бодил, който беше пил преди това с добър резултат. Дадоха ми разфасовка, която да изпие цялата, а като питах "после?" се засмяха и казаха, че дотогава трябва да сме го "оправили". Тъй като му взех една билка за простатата, защото Мъжо имаше хроничен простатит, та профилактично, за нея ми казаха, като я пие 3 месеца, да почива 10-тина дни и можело да се наложи още да я пие. За бабините зъби не казаха да ги продължава. Свърши ги за два месеца.

Междудругото, четох в 24 часа, докторе кажи, въпрос за пиенето на билки профилактично за простатата, и проф.Панчев препоръча именно тая билка на проф.Ламбрев, така че ако някой има хроничен простатит, може да проучи.

След билките не сме се изследвали, та не мога да кажа за ефекта на бабините зъби. Според мен се консултирай в билковата аптека на Поп Богомил трябва ли почивка. Не знаех, че минава за "анабол", казаха ми само, че била хубава, щяла да му хареса и се пиела от спортисти.

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







колко време трибулус
« Отговор #10 -: Август 02, 2005, 15:54:12 pm »
Момичета купих и аз бабини зъби,вие как го приготвяте?На пакета пише 1 с.л в 500 гр. вода.Всеки  ден ли я варите или по повече?И как я пият мъжете ви.Пак на пакета пише 3-4 пъти дневно по 100 гр преди храна обаче моя мъж е на работа и пие по ч.ч сутрин и вечер?
*
колко време трибулус
« Отговор #11 -: Август 02, 2005, 17:07:12 pm »
Моми4ета, мерси zа отговорите. Моят мъж я пия ве4е втори месец, но имаме по4ти половината от 500г пакет. Сигурно ще пие поне още 3 месеца. След това може би спермограма, zа да видим има ли смисъл да продължава.
Феодора, всеки ден варя и пригитвям една бутил4ица zа мъжа ми /от малка вода/ и тои си я носи, много е старателен. Дано да има zа какво.
колко време трибулус
« Отговор #12 -: Август 08, 2005, 14:23:49 pm »
Феодора, на пакета бабини зъби доколкото си спомням бяха поправили - в 400 мл вода ги правихме, една с.л. Тъй като трябва да се пият преди ядене, а пък преди това се киснат 30мин, сутрин беше трудно всичко това преди закуската, затова не винаги успявахме - по често от предната вечер, после пие сутринта и на следващата вечер преди ядене. Максимално трябва да са стояли 24 часа, след като са направени. В лятото я държахме в хладилник, че бързо вкисва. Моят мъж не съм го тормозила да я пие и през деня, и в билковата аптека казаха, че ако не му е удобно заради работата, може на два пъти да я пие. Не мисля, че е фатално.

Успех!
Благодаря ти, Бени!







колко време трибулус
« Отговор #13 -: Август 11, 2005, 09:08:18 am »
Благодаря ти Фреш :)
*

    donnaa

  • *
  • 10
  • Върви ,напред и се бори !!!
Re: колко време трибулус
« Отговор #14 -: Октомври 15, 2006, 20:26:51 pm »
Момичета купих и аз бабини зъби,вие как го приготвяте?На пакета пише 1 с.л в 500 гр. вода.Всеки  ден ли я варите или по повече?И как я пият мъжете ви.Пак на пакета пише 3-4 пъти дневно по 100 гр преди храна обаче моя мъж е на работа и пие по ч.ч сутрин и вечер?
Може 2 суп.л в 500гр .вода и да се пие на два приема  след като се свари от 3до 5 мин . после кисне докато истине и се пие може подсладена .
Не за да бъда всевластна незнайница ,а да гребете от мене и никога да не ме изгребете до края !!!
Петя Дубарова
Re: колко време трибулус
« Отговор #15 -: Януари 28, 2010, 07:51:39 am »
трибестан и трибулус не помогает а помогает леветон 8)