0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

А зайци няма ли да има? Не щот аз съм заек, а заради славата на заека - че е плодовит  :D
*
*
Здравейте, имам едни готини картинки ,ако искате може да ги използвате



:D
Много са готини всички! Поздравления, момичета! Супер сте-наистина!
*
Браво, харесват ми :D
е за т'ва говорим, а не за тъпите лентички :twisted:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Цитат на: cygnus


jam!


Много ме кефят, чудесни са! Оригинално, интересно, различно от втръсналите лентички и включва емблемата на Зачатие. Браво! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Хубави са само неразбрах дали ще има нещо да отчита дните.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
В тази версия не още. Искаме да оставим тези подробности за следващата, нека сека тръгне календара. В следващата ще записваме предложения, екстри и разширения и ще ги качим ако си заслужават.
Наистина са страхотни, нищо общо със лентичките. Тези са много по хубави, особено котетата страшно ме кефят, нали съм elora_cat , хихи. Браво момичета.  :balk_47:  :rockon:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Бравооооо,направо са жестоки!!!!И котьовците и всички други са сташни ! :D
<br />
*
Има и още, сега са към 30  досега ще ги пуснем като начало около 50. Давайте картинки ако искате специално за вас! Чакам и ултрата да ми прати няколко идеи и ще ги качим.
Ани, Дони - страшни сте! Направо са върха предложенията!!!
А да питам, дали е възможно под лентичките да има сменящи се в зависимост от етапа на цикъла надписи: В началото на цикъла например: "Е, па ли ми дойде! или Надежда всяка тука оставете", в средата онзи с опитвам се да овулирам, след ову-то нещо като Надеждата умира последна, особено, ако цикъла позакъсне е.
Матей - 1.04.2006 г
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

нещо и от мен:

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
и от мен нещичко





<br />
*

    Anonymous

Здравейте, поздравления за идеята, супер е.
Аз имам един въпрос.Ще има ли такава опция, 4е сами да си избираме картинката и цвета на рамката, или е задължително да е готов дизайн?
*
Ще може да си избирате и външна картинка, само трябва да укажете пътят към нея. Важно е линка да води към графиката  :wink:
Пак съм аз(госта :lol: ), но този път логната. Имам и една идея.Дали ще ви се понрави за фон детски рисунки :roll: Моята дъщеря много оби4а да рисува на компютъра и има доста богат и интересен набор от картини.Мисля, 4е тези които имат деца, могат да ги сканират и да се полу4и интересно.Как мислите?
[image]http://www.gifpark.ru/Gifs/PEOPLE/ANGELS/angel16.gif[/image]Luis Daniel 19.05.2005-13.06.2005
*
Давай  :D  cygnus@zachatie.org
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291




Дони, мързи ме да ти ги пращам на пощата. Като се поосвободя пак малко, ще направя още вероятно.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde