0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
след направени имунулогични изследвания се установи, че NKT клетките са на границата на референтните стойности. направих допълнително ТАТ, МАТ и хормони на щитовидната жлеза по препоръка на лекарите и всичките са в норма, даже бих казала отлични. допълнително направих и имуноглоболин А за да преценят колко вливания да направя, резултата отново е в норма , но въпреки това са категорични за два месеца вливания на имуновенин по 64 ампули, които да ги вливам два дни последователно, защото са много за веднъж. д-р Персенска я нямаше за консултация и докато ми каже как ще действаме, ви моля за коментар. нужно ли е такива количества при гранични стойности и евентулно от какво зависи? благодаря предварително.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: моля за мнение за вливане на имуновенин ?
« Отговор #1 -: Май 14, 2007, 16:35:38 pm »
Joli ,  множко са, но по примера на Балтаджиева - вливания от 50  ампули им се  вижда нормално .  Ние  бяхме с гранични стойности на НК и както т еб останалите показатели бяха в норма освен антифосфолипидните , но вляхме 40 ампули за 2 последователни дни .

 Подобна на тях и проф Кулам  също предписва по-високи дози имуновенин , но основателен е въпроса при  гранични  стойности, защо да се влива  сравнително  високи дози?

Успех,
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: моля за мнение за вливане на имуновенин ?
« Отговор #2 -: Май 14, 2007, 17:44:26 pm »
благодаря за отговора, но какво мога аз да направя??? нищо за сега, ще се консултирам и с д.р Персенска и ще решим, ако трябва ок, ако не поне да ги намалим. :?
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: моля за мнение за вливане на имуновенин ?
« Отговор #3 -: Май 15, 2007, 00:24:53 am »
Джоли, колко на границата са ти?
Моите са 12, по стари изследвания и при пореден неуспешен опит- имуновенин, евентуално, но това вече ми е старо инфо от Конова, отпреди година.
Успех!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: моля за мнение за вливане на имуновенин ?
« Отговор #4 -: Май 15, 2007, 08:47:00 am »
и моите са 12, така, че до петък ще се види как ще продължаваме. успех на всички. :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: моля за мнение за вливане на имуновенин ?
« Отговор #5 -: Май 15, 2007, 10:33:06 am »
joli, моите NK клетки бяха 13 и ми препоръчаха само 30 ампули. При това си имах и МАТ антитела. И това пак в клиника "Надежда"  :? Вече започва да ми става много странно как определят дозите тези имунолози  :? Не че при мен 30-те ампули помогнаха, може пък да са били малко, знам ли  :?
Re: моля за мнение за вливане на имуновенин ?
« Отговор #6 -: Май 15, 2007, 11:23:12 am »
аз вчера бях при д-р стаменов.той ме праща да изследвам НК-клетки.понеже имам препоръка от доц.конова за вливане на 30 ампули заради антифосфолипидни попитах док.има ли смисъл да изследвам НК,така или иначе ще правим вливане...той ми каза ,че при пол. НК дозата трябва да е много по висока. не се притеснявай