0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Попаднах на сайта на Българската национална асоциация на потребителите.

Мисля, че ще ви бъде полезно и интересно да прочетете сравнителните потребителски тестове:
Сравнителен тест на сирена
Сравнителен тест на кашкавал
Сравнителен тест на български кисели млека
Сравнителен тест на краве масло
Сравнително изследване на кренвирши
Сравнителен тест на български минерални води

Има и тестове на нехранителни стоки и услуги (батерии, топлоизолиране на жилището, куриерски услуги в България, международни кредитни карти) - сравнителни тестове.

Интересно също ми се беше да прочета и следните неща - Европа иска да забрани рекламите на детски храни с високо съдържание на сол, захар и мазнини, Символи на пластмасите и тяхното значение, Как да четем етикетите? и Европейски справочник на българския потребител.







*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Сравнителни тестове на продукти и услуги
« Отговор #1 -: Май 10, 2007, 23:34:33 pm »
Много полезен сайт, наистина. Бях чувала за някои от тези сравнителни тестове, но все попадах на сравнителни тестове за скенери, видеокарти, USB-та и т.п.
Сега няма само  :hungry: :eating:
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Сравнителни тестове на продукти и услуги
« Отговор #2 -: Май 11, 2007, 11:46:50 am »
Верди, а би ли преместила или копирала и мненията за различните пюрета и храни от съседната тема.
Или пък да направим друга, в която да споделяме от какво сме доволни. Все не намирам подходящото място да се оплача или препоръчам храна, а не ми се ще да спамя другите теми.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Сравнителни тестове на продукти и услуги
« Отговор #3 -: Май 11, 2007, 17:16:39 pm »
Верди, а би ли преместила или копирала и мненията за различните пюрета и храни от съседната тема.
Или пък да направим друга, в която да споделяме от какво сме доволни. Все не намирам подходящото място да се оплача или препоръчам храна, а не ми се ще да спамя другите теми.

Ултра, идеята ти за отделна тема е страхотна! Така ще могат и бъдещите майките да се възползват от вашия опит!