0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

за спермограмите в цибалаб
« -: Юли 18, 2005, 06:18:24 am »
Сега ме разяжда 1но съмнение.Значи по-принцип винаги съм си мислила,че причината е в мен и затова доскоро дори не бяхме правили спермограма.Обаче ,сега чета тук и си мисля-добре де,ами ако се окаже че има проблем и при него?Направихме преди 6 месеца 1на спермограма в цибалаб,като не съм се интересувала от мъжки стерилитет и незнаех,че има значение къде се прави или си мислех,ако има проблем,тогава ще повторим на друго място.Сега чета в никакъв случай да не се прави там.На мъжа ми резултатите са много добри,та чак съмнително добри.Кажете сега какво да правя?Все пак си мисля,че ако тази лаборатория дава грешни резултати да са я затворили досега,как така ще лъжат хората?!?
Кажете ми кой е правил там и защо не сте доволни?
за спермограмите в цибалаб
« Отговор #1 -: Юли 18, 2005, 13:33:18 pm »
Е браво, това се нищи от сумати време и самият д-р Кацаров го каза. Просто я повторете на друго място и я сравни няма кво да му умуваш толкова.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
за спермограмите в цибалаб
« Отговор #2 -: Юли 18, 2005, 14:42:11 pm »
Морковче, добре ти е казала Луна - вместо да го мислиш, направо я повтаряте и виждате какво-що. Истината е, че резултатите в сп-мите на Цибалаб са много странни, пък и доста си приличат, това поне от споделени мнения тук. Аз същото (от опит вече) мога да потвърдя за Майчин дом - да не би да са го затворили там кабинетът? Сигурно проблемът е, както казва и Мели, че няма специалност андрология в нашите университети.

Иначе съм съгласна с теб, че такива лаборатории с подвеждащи резултати ....  :twisted:  :twisted:  :evil: !

Повторете я, нищо не ви коства, и успех!
Благодаря ти, Бени!







*
за спермограмите в цибалаб
« Отговор #3 -: Юли 18, 2005, 14:56:14 pm »
И аз ще те посъветвам да повторите спермограмата на сигурно място. Ние заради погрешни резултати от първите 2 спермограми /които бяха правени на едно и също място/ загубихме 4 години... Едва преди месец и то благодарение на този сайт и форума, реших да отидем за нова спермограма в Пловдив и тогава разбрахме как стоят нещата. Така че щом имаш съмнения отидете и направете нова спермограма. Така ако има проблем, ще започнете да го лекувате навреме. А "Цибалаб" не са лоша лаборатория за други изследвания. Преди седмица бях в София и ходих при тях за рубеола и съм мнтого доволна. Успех! :balk_602:
за спермограмите в цибалаб
« Отговор #4 -: Юли 19, 2005, 00:30:44 am »
Мерси,Тифани!Успех и на теб :D
Луничке,знам че трябваше да отидем при Мели,ама съм ти казвала колко трудно го накарах да направим 1вата спермограма.
Фреш,то е ясно,че ще повторим,няма да се подлагам на цветни снимки и всичко останало без свестна спермограма,то е ясно.
Успех на всички!
Айде искам хубави новини
*

    ka_terina

за спермограмите в цибалаб
« Отговор #5 -: Юли 21, 2005, 10:53:29 am »
след като не сте доволни от цибалаб може ли някой да ме насочи към по добра лаборатория?има ли смисъл да правим там - Антибиограма  :balk_160:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
за спермограмите в цибалаб
« Отговор #6 -: Юли 21, 2005, 22:16:57 pm »
Цибалаб не е добра за спермограми.
За всичко друго става.
Дори от клиниката Щерев си пращат там кръвта за хормоните за изследване.