0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

въпрос към админите
« -: Май 08, 2007, 23:45:41 pm »
здравейте, как бих могла да си изтрия профила тук? прочетох цялата служебна информация, но не намерих такава опция.
Благодаря.
Не вярвайте в чудеса - разчитайте на тях!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: въпрос към админите
« Отговор #1 -: Май 09, 2007, 08:17:32 am »
Ако държиш профилът ти да бъде изтрит, моля потвърди тук това желание и ще бъде изтрит служебно.
Re: въпрос към админите
« Отговор #2 -: Май 09, 2007, 08:24:35 am »
Да, предпочитам да бъде изтрит. Сайтът ми помогна да се ориентирам към добри лекари, за което съм много благодарна. Но в същото време като прочета някаква диагноза, веднага търча по лекари да се изследвам и мисля, че малко психясвам. Искам да си почина от всички неприятности, които ми се случихана последък.
Благодаря.
Не вярвайте в чудеса - разчитайте на тях!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: въпрос към админите
« Отговор #3 -: Май 09, 2007, 09:36:50 am »
това, че ще ти изтрием профила, няма да ти попречи да влизаш в сайта и нерегистрирана, ако го искаш :)

ако сайтът ти идва в повече - просто не го посещавай.

това беше личен съвет, иначе молбата ти ще бъде изпълнена.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: въпрос към админите
« Отговор #4 -: Май 09, 2007, 10:08:06 am »
Да, така е. когато ми се наложи, ще мога да влизам. аз по принцип намерих много ценни неща за четене, което ми беше от огромна полза.
може би е въпрос на характер, но просто постоянно вися тук и чета и само се плаша от какво ли още не. обиколих всички лекари, за които научих - само за Стаменов не можах да се доредя, че той записва часове за октомври.
наистина ми се иска да си почина психически няколко месеца, през които така или иначе не можем да опитваме за бебе отново.
а иначе на всички тук пожелавам от сърце щастието да станат майки.
Не вярвайте в чудеса - разчитайте на тях!
*
Re: въпрос към админите
« Отговор #5 -: Май 09, 2007, 11:59:06 am »
Да, така е. когато ми се наложи, ще мога да влизам. аз по принцип намерих много ценни неща за четене, което ми беше от огромна полза.
може би е въпрос на характер, но просто постоянно вися тук и чета и само се плаша от какво ли още не. обиколих всички лекари, за които научих - само за Стаменов не можах да се доредя, че той записва часове за октомври.
наистина ми се иска да си почина психически няколко месеца, през които така или иначе не можем да опитваме за бебе отново.
а иначе на всички тук пожелавам от сърце щастието да станат майки.

Заключихме потребителя ти.
Все още ще можеш да разглеждаш като нелогнат потребител, но профила ти остава заключен и неможе да се ползва.

Поздрави и успех.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: въпрос към админите
« Отговор #6 -: Май 09, 2007, 12:50:31 pm »
Cheetah, мило момиче ще ти разкажа нещо, надявам се да се върнеш и прочетеш това:

в края на 2004 написах в гугъл "ин витро", тогава първият линк който се отвори беше на Зачатие, искам да ти кажа че тогава потребителите се брояха на пръсти и всички бяха с истински проблеми, не като сега. с това не искам да обидя никого, но е истина, че сега не всички настоящи потребители имат проблем със зачеването.
та тогава изчитах всичко, натоварвах се, плаках много, спирах да влизам, после пак се логвах и т.н. един път попаднах на тема за среща в Пловдив, престраших се и отидох, бяха се събрали момичета /и момчета/ от цяла България, Пловдив, София Плевен, Пирдоп, Асеновград и др., видях че освен проблемите си, те живеят, радват се, смеят се, борят се, и слава на Бог сега някои от тях се радват на сладките си бебешори.
искам да ти кажа още, че наистина не е необходимо за "изпиваш всичката информация" и да се самонаблюдаваш, не забравяй че споделената информация из форумите, не винаги е точна /истина/ и не винаги е диагноза.
пожелавам ти успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: въпрос към админите
« Отговор #7 -: Май 09, 2007, 22:43:11 pm »
Cheetah, мило момиче ще ти разкажа нещо, надявам се да се върнеш и прочетеш това:

в края на 2004 написах в гугъл "ин витро", тогава първият линк който се отвори беше на Зачатие, искам да ти кажа че тогава потребителите се брояха на пръсти и всички бяха с истински проблеми, не като сега. с това не искам да обидя никого, но е истина, че сега не всички настоящи потребители имат проблем със зачеването.
та тогава изчитах всичко, натоварвах се, плаках много, спирах да влизам, после пак се логвах и т.н. един път попаднах на тема за среща в Пловдив, престраших се и отидох, бяха се събрали момичета /и момчета/ от цяла България, Пловдив, София Плевен, Пирдоп, Асеновград и др., видях че освен проблемите си, те живеят, радват се, смеят се, борят се, и слава на Бог сега някои от тях се радват на сладките си бебешори.
искам да ти кажа още, че наистина не е необходимо за "изпиваш всичката информация" и да се самонаблюдаваш, не забравяй че споделената информация из форумите, не винаги е точна /истина/ и не винаги е диагноза.
пожелавам ти успех!




 :good_post: :balk_47:
Евро, трогна ме!