0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
добър ендокринолог във Варна?
« -: Юли 14, 2005, 22:34:49 pm »
Здравейте, момичета.Пак съм аз, сигурно ви писна от мен, но понеже гинеколога днес ми каза че с тези завишени нива на хормоните  трябва да отида при ендокринолог и при положение че досега не съм се сблъсквала с такъв тип лекари е нормално да питам за добър такъв във Варна.Дано някой може да ми помогне.Благодаря ви предварително
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #1 -: Юли 15, 2005, 14:03:39 pm »
Здасти Пета ,както знаеш аз скоро се сблъсках с пролактина и сега пия бромокриптин,от който много момичета се оплакват ,че има странични действия при мен поне няма такива за сега .Аз ходих по здравна каса в курортна поликлиника .Докторката не е много известна ,но пък жената беше любезна и направи така ,че да отида на ядренно-магнитен резонанс по здрабна каса.Незнам колко е добра ,не мога да преценя понеже аз и лечението си го знаех от прочетеното по форумите,както предполагам и ти ,но така или иначе срещата с ендокринолог е неизбежна.Успех и бързо сваляне на пролактина и скоро добри новини :)
*
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #2 -: Юли 15, 2005, 15:19:28 pm »
Можеш ли да ми кажеш как се казва тази лекарка?
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #3 -: Юли 15, 2005, 19:23:40 pm »
Здравей Пета!
Аз бих ти препоръчала д-р Любомирова.Адресът е ул."Хр.Попович" 12 ;телефона на който можеш да си запишеш час е 615-985.Работи и със здравната каса.Добър специалист е и като човек също поне с мен;може би защото е имала нашия проблем.
Успех!! :)
*
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #4 -: Юли 21, 2005, 13:50:56 pm »
Здравей Пета,
на мен ми препоръчаха Кавърджикова - мед център Вега.Даже ще ходя другият месец, понеже сега е в отпуск.Моят гениколог ми я каза и отделно съм чувала доста суперлативи за нея.
Моля те, да ми кажеш за високия пролактин - има ли някакви признаци по които да се предпожи, че ти е висок пролактина или единствено след изследване се установява?
Мерси предварително.
*
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #5 -: Юли 21, 2005, 15:39:48 pm »
Благодаря ти, ама не ми се чака до другия месец.И аз се обаждах в клиниката и ми казаха че е в отпуск.Инъче ако нямаш овулация мисля че това е индикация че имаш проблеми с пролактина.
*

    Anonymous

добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #6 -: Юли 21, 2005, 15:53:45 pm »
Не разбрах дали мен питаш ама тя се казва Богданова.Не някое известно светило.Винаги ме е страх да препоръчвам някой ,че не се знае....някой доволен ,друг недоволен.Давам ти я като име  :) без да се ангажирам с "добра  докторка",а само с ендокринолог. :D
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #7 -: Юли 21, 2005, 19:01:32 pm »
Горе съм аз но незнам защо излизам гост :roll:
*
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #8 -: Юли 21, 2005, 21:13:08 pm »
разбрах че си ти, няма проблем.В събота няма ли да дойдеш? :(
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #9 -: Юли 21, 2005, 21:51:05 pm »
Цитат на: peta
разбрах че си ти, няма проблем.В събота няма ли да дойдеш? :(

Момичета в събота и аз ще дойда не мога да пиша в dir-а незнам защо но ме бройте и мен за колкото часа и да решите

*
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #10 -: Юли 22, 2005, 06:53:04 am »
Много се радвам cheryy, сигурно си разбрала че засега уговорката е в събота в 11ч. на входа на морска градина :)
*

    romamafia

добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #11 -: Май 25, 2006, 17:34:49 pm »
Здравейте! И аз имам проблеми с хормоните. Преди една седмица ми откриха супер висок холестерол, но той не е следствие от неправилно хранене,а от проблеми с хипофизната жлеза.Имах тумор, който оперираха преди 6 години.  Искам да ми препоръчате някои добър специалист. Посещавала съм доц. Христозов и доц.Николова, но не ми помогнаха. Ще се радвам да ми пишете. Благодаря ви предварително!
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #12 -: Май 25, 2006, 20:27:32 pm »
Феодора, къде прави ЯМР? Май ще се наложи и аз да правя... Умирам от страх. Моят Пролактин е 34, при норма до 24. Повторих изследванията - не е помръднал... Как протича ЯМР? Къде в стрната го правят - знаете ли?
добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #13 -: Май 26, 2006, 10:15:39 am »
Здравей.Аз правих ЯМР във Варна в клиника Темелков.Няма абсолютно нищо страшно ама нищо.Малко е подтискащо защото е тъмно и се чува едно гадно бучене и другата неприятна част е лежането в абсолютна неподвижност и както се сещаш точно тогава ме засърбя навсякъде :D. Най  " неприятната" част е едно убождане за да ти вкарат контрактно вещество.При мен трая половин час.Това е, нищо страшно .Късмет ти пожелавам и добри новини.При мен се оказа ,че няма аденом.След 6 месечен прием на бромокриптин пролактина спадна на 177 ,след което постепенно намалих бромокриптина и го спрях .След два месеца без бромокриптин ендокриноложката каза да направя прифилактичен пролактин и заека пак изкочи и ни върна в изходна позиция -е малко по -малък беше- първият път беше-2300, сега беше 2060.Пак съм на бромокриптин за 6 месеца .Питах за грешка в лабораторията ,но ми казаха , че е  невъзможна , тъй като при такива резултати повтарят задължително изследването.
Re: добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #14 -: Юли 07, 2006, 12:00:16 pm »
Какво ви е мнението за Проф. Коева (от клиника Проф. Коеви)?
Стигнах до нея след като последните години съм обиколила д-р Попова (окр. болница),д-р Ковачева (Сириус), д-рХристозов (Сириус), д-р Протопопова (Сириус).
Re: добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #15 -: Юли 07, 2006, 12:03:05 pm »
Здравей.Аз правих ЯМР във Варна в клиника Темелков.Няма абсолютно нищо страшно ама нищо.Малко е подтискащо защото е тъмно и се чува едно гадно бучене и другата неприятна част е лежането в абсолютна неподвижност и както се сещаш точно тогава ме засърбя навсякъде :D. Най  " неприятната" част е едно убождане за да ти вкарат контрактно вещество.При мен трая половин час.Това е, нищо страшно .Късмет ти пожелавам и добри новини.При мен се оказа ,че няма аденом.След 6 месечен прием на бромокриптин пролактина спадна на 177 ,след което постепенно намалих бромокриптина и го спрях .След два месеца без бромокриптин ендокриноложката каза да направя прифилактичен пролактин и заека пак изкочи и ни върна в изходна позиция -е малко по -малък беше- първият път беше-2300, сега беше 2060.Пак съм на бромокриптин за 6 месеца .Питах за грешка в лабораторията ,но ми казаха , че е  невъзможна , тъй като при такива резултати повтарят задължително изследването.

Както написах в предния пост ходих при проф. Коева, която ми каза че може да се наложи ЯМР. След 3 години прием на бромокриптин, сега го намалих и ще пускам пролактина за изследване. Пиех и Сиофор (също го спрях сега), и продължавам с Лтироксин.
Re: добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #16 -: Юли 07, 2006, 12:41:50 pm »
Какво ви е мнението за Проф. Коева (от клиника Проф. Коеви)?
Стигнах до нея след като последните години съм обиколила д-р Попова (окр. болница),д-р Ковачева (Сириус), д-рХристозов (Сириус), д-р Протопопова (Сириус).

Dindin, аз съм ходила при проф. Коева. Тя откри, 4е имам малки кисти на щитовидната жлеза, но ме успокои, 4е засега изобщо не бива да се тревожа.
Останах с много добро впе4атление от нея и нейния екип. Вси4ки бяха повече от любезни.
На мен ми я препоръча, моята козметичка, която е имала много проблеми с щитовидната жлеза и проф. Коева и е помогнала.
Успех ти желая и бързо оздравяване.
*

    pocu

Re: добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #17 -: Юни 22, 2007, 10:51:59 am »
Аз също съм за д-р Любомирова във Варна. Освен специалист, тя е човек, който умее да окуражава хората. Отношението е чудесно!  :)
*
Re: добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #18 -: Юни 22, 2007, 11:03:43 am »
Темата е от 2005 год. все пак! :lol:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: добър ендокринолог във Варна?
« Отговор #19 -: Юли 04, 2007, 10:15:51 am »
Леле ,Пета добре че обърна внимание.Взех да заглеждам календара току що,как така днес е 07.07,а годината кой да погледне :oops:


Д-р Стаменов,обичаме ви!