0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на Перошинка
« -: Май 06, 2007, 08:56:12 am »
   Искам да попитам,дали е възможно БТ,да се покачи едва 2 дни след овулацията?Имам болезнена овулация и когато фоликула достигне по-големички размери започва да ме боли!Часовете преди овулацията болката е непоносима,но изведнъж спира.Миналия месец това се случи на 15 ден ,а БТ се покачи на 17 ден.Помислих,че може да е станала киста ,но доктора ме увери ,че яйчниците ми са перфектни,нетипично за мен!(да добавя,че пия и билките за овулация).
 Този месец т.е. вчера ,след силни болки в левия яйчник,точно около 14.00,болките спряха и съм сигурна ,че тогава ми е била овулацията.Днес обаче БТ си стои ниска,има леко покачване от 0.1,но не знам дали изобщо да го смятам като покачване!  :( .
 Мила Денис,ще ми кажеш ли,дали ти харесва и графиката ми от миналия месец?   :flower:  И така като гледам май ще се повтори същата схема,като предния цикъл!Ако покачването е стъпаловидно,не е задължително да има нередност,нали?Гледах,че има стъпаловидни бременни графики.    :P
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #1 -: Май 06, 2007, 11:01:32 am »
аз не съм много наясно, но това което разбрах е че Т се повшава до към 37C в рамките на 0-5 дни след О. И при мен се покачи постепенно и днес вече е 37C.
Успех ти желая дано е станало! :lol:
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #2 -: Май 06, 2007, 11:29:09 am »
  Луничка,за съжаление няма да е станало,защото любовта ми я няма.Ще се върне в края на месеца.Точно когато ще съм в овулация  :wink: .Храня надежди за следващия цикъл! :crossfingers: :eggsperm:   
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #3 -: Май 07, 2007, 07:03:36 am »
БТ се покачва от 1 до 5 дена след О.
До тук графиката ти е добре.Мисля че е имало О./но нека БТ да се повиши още и пак ще коментираме/
За миналият МЦ- според мен графиката ти е добре и  О е била на 15/16 ден.
Добре е да правиш тестове за О.По-добре се улавя О.
Стъпаловидната графика не е проблем ако е до 5 дена, максимум до 7, но ако е 8-9 трябва да се види на УЗ какво става.
Мисля че няма проблем при теб.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #4 -: Май 07, 2007, 08:00:35 am »
   Благодаря ти Денис!  :P От следващия месец започвам и с тестовете. Днес БТ не само,че не се покачи,а даже пак си падна на 36.7.Ще чакам близките дни.Дано всичко да е ок!
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #5 -: Май 10, 2007, 09:25:59 am »
   БТ започно устремено да се качва,но едва 2 дни след овулацията.  :o   :P 
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #6 -: Май 11, 2007, 06:49:24 am »
Супер е графиката  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #7 -: Май 14, 2007, 20:32:50 pm »
   Денис,до тук графиката ми е перфектна,но днес май ми дойде!  :? В момента лекувам гъби и лекарството изтича бледо розови и имам болки ,като при М.Днес ми е едва 22 ден.Все ми беше идвало рано,но чак пък толкова... 8O .Ако наистина ми е дошло,трябва ли да ме притесняват според теб,тези ранни идвания от време,на време?
 Благодаря ти!  :P
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #8 -: Май 15, 2007, 06:59:27 am »
Графиката ти е супер.Сега е 7-8 ден след О.Не би трябвало да ти идва.ЛФ е около 14 дена, така че има поне още 5-6 дена докато ти дойде.
Ако ти дойде обаче, това не е добре и говори за проблем с ЛФ.
Но за сега е супер. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #9 -: Май 15, 2007, 07:04:25 am »
   Тази сутрин нямам розово течение и БТ се покачи още !Дано продължи така. :P
 Благодаря Денис!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #10 -: Май 15, 2007, 07:06:50 am »
Браво!
Сега видях, че си нанесла по-висока стойност.
Супер е графиката.Дано да е станало.  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #11 -: Май 15, 2007, 22:36:20 pm »
   Денис,определено си ми е зацапване това течение,въпреки че не мога да разбера точно,защото съм с глобула ЛОМЕКСИН за гъбите.Искам да те питам, ако си информирана,емоционалния стрес дали оказва влияние на прогестерона? Нали заради него се получава зацапване преди М.При мен се появява такова зацапване от време ,на време.И да те питам при положение,че ЛХ,ФСХ,Пролактин и Естрадиол са добре,това означава ли ,че и Прогестерона ще е ок,или няма връзка? :flower: :thankyousign:   Утре рано ще си нанеса стойностите от БТ,та да видим дали още ще си е висока.  :P
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #12 -: Май 16, 2007, 06:39:50 am »
   Денис,определено .......................
Зацапването може да е и от по-ниски нива на прогестерона, но може да има и друга причина за това. Най-добре е лекар да прецени.
От стрес може много работи да станат  :D , но не мисля че е от това.
За хормоните - да, може да са в норма другите хормони и да има проблем с прогестерона/да е нисък/- напр. при Дефект в ЛФ
Ако всичко е наред/хормоните са в норма/ и си има О.- тогава се очаква и прогестерона да е в норма.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #13 -: Май 16, 2007, 06:49:21 am »
   Добро утро и благодаря Денис!  :P  И днес температурата е доста висока.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #14 -: Май 16, 2007, 07:01:23 am »
Браво! :D
Супер е графиката

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    gemi78

  • ***
  • 235
  • ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!!!
Re: Графиката на Перошинка
« Отговор #15 -: Юни 11, 2007, 21:18:01 pm »
Супер графиката е много добра!