0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sunnylight

китайски чай "Гинекор"
« -: Май 03, 2007, 08:49:56 am »
Пих китайския чай Гинекор и бях доволна от него. Сега ще започвам да го пия отново. Чух че имало ефект от него. Приятелка на моя роднина е забременяла след втория курс. Вярно, че при всеки е различно, но все пак се надявам и при мен да се получи. На опаковката /доколкото си спомням/ пише: Препоръчва се при възпаление на маточните тръби, безплодие, миоми, нарушение на менструалния цикъл и др. Това е китайски чай, който се внася в България през Русия и на опаковката пише на руски език. Аз си го поръчвам чрез дистрибутор във Варна. Струва 29 лв за 100 грама, а 100 грама стигат за месец /може и повече/.
Сутрин слагам по 1ч.л. в 200 гр. гореща вода. Кисне 1 час. Пие се 3 пъти на ден половин час преди хранене. За повече информация за китайските лекарства, влезте в Google и напишете Гинекор. Излиза сайт с китайските лекарства. Оттам можете да намерите и други полезни неща. Има и едни превръзки, за които също се говорят много хубави неща. Напоени са с много билки. Една превръзка може да се носи 2 дни. Носи се преди и след цикъл. От сигурен източник знам, че в Китай ги носят и малките момичета, още докато са в пубертета. Така се предпазват от женските болести. Лошото е, че всички чайове и т.н. са малко скъпички, но аз толкова пари за лекарства съм дала, че 30 лв. са нищо.
*
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #1 -: Май 03, 2007, 09:45:04 am »
Не бях чувала за този чай дори...аз пия нормален зелен чай - насипен, с разни аромати и плодове.

А какви са тези превръзки?
*
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #2 -: Май 03, 2007, 09:55:16 am »
Има и едни превръзки, за които също се говорят много хубави неща. Напоени са с много билки. Една превръзка може да се носи 2 дни.

Кой ги говори тия хубави неща? И коя е тая жена, която  ще носи 1 превръзка 2 дена?
*
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #3 -: Май 03, 2007, 11:42:01 am »
 
[/quote]

Кой ги говори тия хубави неща? И коя е тая жена, която  ще носи 1 превръзка 2 дена?
[/quote]
Пфууууууу, да, все едно да си 2 дни с едни и същи бикини!
*

    sunnylight

Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #4 -: Май 03, 2007, 13:37:36 pm »
Това не са обикновени превръзки за ежедневна употреба, а лечебни. Казват се "Цзи мей шу". Ако влезете в Google и напишете името им, ще излезе файла с всички китайски чайове и т.н. Той е в Power Point формат. Има няколко вида превръзки, които са с различно предназначение. А от сигурен източник зная, че могат /казвам могат, защото ако искате може да си слагате по една на ден/ да се ползват два дни. Пак повтарям, че това са лечебни превръзки. Лично моя роднинаи /тя ми купува чая Гинекор/ използва такива превръзки, а тя е дистрибутор. Беше много доволна, защото й се изчисти бялото течение и гъбичките.
*

    sunnylight

Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #5 -: Май 03, 2007, 13:42:39 pm »
Забравих да пиша, че и превръзките не са никак евтини. По 10 броя в кутия и струват 25 лева. Опаковани са всяка в индивидуално фолио. Миришат малко гадно, защото са напоени с много билки, но се търпи.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #6 -: Май 03, 2007, 14:59:41 pm »

Я да сверим дали става въпрос за същите!?

В опаковаката на превръзките има ли лекар китаец,
който обяснява как се прилагат точно!?
Защото ми препоръчваха такива, ама те вървяха с китаец!?

А билките с китайка, която поднася чая!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    sunnylight

Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #7 -: Май 03, 2007, 15:07:59 pm »
Много смешно! Та нима ти не се надяваш "чудото" да се случи откъдето най не очакваш? Не се шегувай с тези работи. И ти си в нашето положение. Това че са китайски може би те притеснява, но поне знам, че има ефект от тях /говоря и за чая, и за превръзките/.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #8 -: Май 03, 2007, 15:16:24 pm »
Виж миличка, ще ти спестя подробности от личния си живот!
Само едно вярвай на каквото поискаш, купувай си каквото поискаш,
носи ги ако искаш и пет дни!Само не подвеждай момичетата тук!
Ще си докараш инфекция която после ще лекуваш дълго и трудно!

Избора си е лично твой!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    sunnylight

Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #9 -: Май 03, 2007, 15:22:40 pm »
Благодаря все пак. Аз никого не подвеждам. Само споделям, както всички вас. А ако все пак има ефект, ще пиша.
*
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #10 -: Май 03, 2007, 15:27:34 pm »
Това че са китайски може би те притеснява, но поне знам, че има ефект от тях /говоря и за чая, и за превръзките/.
А ако все пак има ефект, ще пиша.


Последно има или няма ефект?

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    sunnylight

Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #11 -: Май 03, 2007, 15:58:25 pm »
Аз направих само един курс т.е. пих го един месец. Почивах 1 месец /така пише в листовката/ и сега го започвам отново. Една приятелка на моя роднина е забременяла след втория курс, а е страдала от безплодие няколко години. Пак казвам, че при всеки е индивидуално, както и с останалите лекарства. На един помагат, на друг не. И с лекарите е така. Един лекар е помогнал на някого, а на друг не.
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #12 -: Май 03, 2007, 16:49:16 pm »

Много смешно! Та нима ти не се надяваш "чудото" да се случи откъдето най не очакваш? Не се шегувай с тези работи. И ти си в нашето положение. Това че са китайски може би те притеснява, но поне знам, че има ефект от тях /говоря и за чая, и за превръзките/.

Пиленце шарено, искаш ли първо да се регистрираш, да ни поразкажеш нещо за себе си - пък чак това да даваш оценка. А?
Какво значи И ти си в нашето положение??? В какво ПОЛОЖЕНИЕ трябва да е Мишето? Какво знаеш за нея, та имаш претенции????
А я ме просвети малко, че нещо не ми е ясно - каква е връзката възпалени тръби, миома и нарушен мензис???
Казваш, че имало ефект от чая - какъв е тоя ефект, пиленце мило? Да не си бременно? Тогава какво, скрита реклама ли правиш?

Виж какво - може и да има ефект от чая, но ДЪЛБОКО се съмнявам, че "лекува" нещо сериозно. С други думи - поредната градска легенда.
Що се отнася до превръзките - супер нечистоплътно ми изглежда да сменям една на два дена. Отврат.
Точка по въпроса.
Пълна гадост.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #13 -: Май 03, 2007, 17:55:20 pm »
Кори  :bighug:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #14 -: Май 03, 2007, 18:36:15 pm »
А този чай само чрез дистрибутор ли се продава? Не може ли да се купи от аптеките? Нещо не ми лъхат доверие лечебни продукти, които се продават от дистрибутори. Не малко репортажи сме гледали по телевизията за подобни измами 8).
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #15 -: Май 22, 2007, 13:46:30 pm »
точно преди малко търсих с google нещо повече за този чай,но не намерх кой знае какво ,освен един документ,който не успях да отворя.Щом казваш,че се поръчва с дистрибутор,имаш ли някакви координати,чрез които може да се поръча?
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: китайски чай "Гинекор"
« Отговор #16 -: Май 22, 2007, 14:17:55 pm »
Забравих да пиша, че и превръзките не са никак евтини. По 10 броя в кутия и струват 25 лева. Опаковани са всяка в индивидуално фолио. Миришат малко гадно, защото са напоени с много билки, но се търпи.
Ако някой изка да си купи превръзки, които миришат гадно сега е моментът.
С това просто няма как да не се шегувам.
Това не са обикновени превръзки за ежедневна употреба, а лечебни. Казват се "Цзи мей шу". А от сигурен източник зная, че могат да се ползват два дни. Пак повтарям, че това са лечебни превръзки. Лично моя роднина беше много доволна, защото й се изчисти бялото течение и гъбичките.
Аз мисля, че по-скоро можеш да си докараш нещо с тези експерименти.
Аз лично ще си купувам превръзки от аптеката и няма да ги чакам да замиришат гадно. А гъбичките и течение - защо не е пробвала с Гино Дактарин или Гино Паверил или куп други такива.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.