0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Фибрите HUSK!!!!
« -: Април 29, 2007, 18:52:35 pm »
Здравейте момичета.Скоро научих че Фибрите HUSK били много полезни при леки възпаления, гастрит, колити (запек).........!Интересува ме дали някоя от вас ги е ползвала,дали сте доволни!??Как се приемат и колко струват????благодаря предварително. :D :D :D
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #1 -: Април 29, 2007, 19:27:46 pm »
  Аз съм си взимала Хуск и първия път като ги пих наистина имаше ефект.Долу-горе ми се регулира стомаха.Вторият път като си взех,това беше след около година,ефекта беше нулев   :(  . Не знам ,явно при мен положението е по-сериозно   :oops:  . Мисля,че по 2 пъти на ден беше с една лъжичка има вътре и си сипваш дозичката в чаша с вода.За цената не съм сигурна,но тогава когато аз пих,голямата опаковка беше около 10-13 лв. нещо такова.По принцип първият път ефекта беше СУПЕР,препоръчвам ти го ,макар че не знам защо вторият път никаква работа не ми свърши,но при мен нещата наистина са трудни,особено след като спрях цигарите!   :?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #2 -: Април 29, 2007, 19:41:28 pm »
То и аз ги спрях и от тогава имам проблеми. :(
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #3 -: Април 29, 2007, 20:03:59 pm »
   Ох Ади,много е гадно и аз вече не знам какво да правя!Пих Лаксал(те са на същия принцип като Хуска) и нищо.Зеления чай пък изобщо не ми помага.Дуфалак 2 шишенца едно след друга и нула.Единствено ми помагат шоколадчетата,но гледам да ги пия през ден.Лошото е че не се препоръчват при бременност,а съм забелязала,че проблема със запека се обостря след овулацията.Наистина не знам какво да правя и ми е много сериозен този проблем.Опитах да ям и само течни храни и пак нищо.Просто червата ми са изключително лениви!  Преди години бях ходила на доктор и трябваше върху яденето си да си слагам едни сладки прахчета ,абсолютна гнус и пак....нищо!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #4 -: Април 29, 2007, 22:19:03 pm »
Пробвала ли си овесени ядки с мляко????в комбинация с киви?? :D
Ами сливи???круши??
На мен ми казаха много зеленчуци ,плодове и вобще фибри.Та поради тази причина проевих интерес към Фибрите HUSK!
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #5 -: Април 29, 2007, 22:23:32 pm »
   Пробвала съм абсолютно всичко което си писала.Дори минах на диета и се храних с храни които съдържат фибри,но.... уви  :? .Но ти си вземи Хуск.Ако ти подейства добре,ефекта остава и след спирането на приема на Хуска.Поне при мен беше така първия път.
*
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #6 -: Април 29, 2007, 22:58:01 pm »
Да ви се намеса и аз в темата ,но не точно за Хуска.При мен на помощ ми идва Активия с плодове и фибри.Първия ден е без резултат ,но от следващия нещата си идват на място.Е като не я ям проблема пак ме навестява,затова гледам да не оставям без млякото.
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #7 -: Април 30, 2007, 08:25:20 am »
И аз съм с лениви черва.Но си ползвам домашна рецепта.По 2 домата(праскови)с люспите -зависи според сезона.А когато ги няма си варя царевица и след като я хапна пийвам около 500 мл вода.До 12 часа след приема действат безотказно.А другият ми вариант е сутрин нагладно 2 чаши прясно мляко с чаена лъжичка мед.Страх ме е ,че лаксативите действат временно и подсилват мързела на червата-т.е.чакат наготово някакъв стимулант,който да им помогне.Опитай с горе изброените "рецепти" и ти пожелавам успех.Поне при мен действат безотказно,при условие,че ги ползвам с години.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #8 -: Април 30, 2007, 22:31:14 pm »
Благодаря ви за отговорите!!!!Питах специално за Фибрите HUSK ,защото освен разхлабващо действие много добре действали и на гастрит.искам с един куршум............... :lol: :lol: :lol:
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #9 -: Май 01, 2007, 07:17:53 am »
Благодаря ви за отговорите!!!!Питах специално за Фибрите HUSK ,защото освен разхлабващо действие много добре действали и на гастрит.искам с един куршум............... :lol: :lol: :lol:
и аз съм ги тествала, но ефект не съм видяла. Имам гастрит и колит и до колкото знам, при колите не се препоръчват.
Виж мъжа ми ги пие редововно зарди черният дроб и според него действат добре.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #10 -: Май 01, 2007, 21:09:58 pm »

и аз съм ги тествала, но ефект не съм видяла. Имам гастрит и колит и до колкото знам, при колите не се препоръчват.
Виж мъжа ми ги пие редововно зарди черният дроб и според него действат добре.

Дидке намерих тази статия.......и там пише че и при колит е подходящо.

Как действат фибрите ХУСК?
Действието на фибрите ХУСК е многостранно. То се дължи на факта, че съчетава регенериращите и антисептични свойства на живовляка със спесифичния вид растителни фибри – комплексни, водоразтворими, вискозни.
Приети на гладно, с достатъчно количество течности, по пътя през стомаха и червата фибрите ХУСК набъбват, като същевременно изпускат растителна слуз, подобна на желе, която намазва стените на стомаха и червата и ги предпазва, като дава възможност на лигавиците да се възстановят (при леки възпаления, гастрит, колит).
Фибрите ХУСК правят своеобразен вътрешен масаж на стените на червата и така активизират и поддържат силата и контракцията на чревната мускулатура.
Като набъбват, фибрите увеличават обема на чревното съдържимо и нежно...

*
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #11 -: Май 02, 2007, 09:47:22 am »
Привет,

тъй като темата и без това се разводни - да ви напиша и аз - дано помогне. Аз също имам огромни проблеми с червата..:( не ми действа нито киви, нито мляко с мед, понякога даже и лаксена.
Това обаче което открих е лененото семе! Майка ми го взема за намаляване на холестерола и ми каза за слабителния ефект който има. Не повярвах но реших да пробвам заради това че е полезно за много неща. И от тогава него спирам - слагам го на всичко - в кисело мляко сутрин, поръсвам салатата с него, в супа...

Около 2 с.л. от него на ден и съм в супер форма - звучи малко като реклама. Купувам си немското от Билла, в едни жълти кутии е. Има и българско, което е по евтино, но не е смляно и трябва да се мели с машинка за кафе.

Дано помогне и на вас - човек се чувства толкова различно когато няма проблеми със стомаха.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #12 -: Май 02, 2007, 21:43:47 pm »
Привет,


Това обаче което открих е лененото семе! Майка ми го взема за намаляване на холестерола и ми каза за слабителния ефект който има. Не повярвах но реших да пробвам заради това че е полезно за много неща. И от тогава него спирам - слагам го на всичко - в кисело мляко сутрин, поръсвам салатата с него, в супа...

Благодаря за предложението. :DМного ме заинтригува следното......айка ми го взема за намаляване на холестерола

моята свеки има сериозен проблем с холестерола,не е дебела,неяде мазно,постоянно е на диета повечето пъти само на зеленчукови чорби.........и холестерола постоянно е висок.Ако майка ти знае и други ефикасни рецепти,молете пиши ми. :D

иначе аз от няколко дена почнах всяка сутрин да закусвам мюсли с прясно мляко,и май се нормализираха нещата. :DСамо че май много калории ми стават за закуска :oops: :lol:
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #13 -: Май 02, 2007, 21:51:02 pm »
   То и аз не съм пълна,а съм и млада и не водя много заседнал начин на живат,но холестерола ми е леко завишен.И аз ще пробвам с лененото семе! :P
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #14 -: Май 03, 2007, 07:16:31 am »
   То и аз не съм пълна,а съм и млада и не водя много заседнал начин на живат,но холестерола ми е леко завишен.И аз ще пробвам с лененото семе! :P
При свеки в никакъв случей не е от храната,май е на нервна почва.
*
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #15 -: Май 03, 2007, 09:38:35 am »

[/quote]
При свеки в никакъв случей не е от храната,май е на нервна почва.
[/quote]

Нека пробва с лененото семе. майка ми го взема от около 1 година и доста и свалиха стойността на холестерола. Тя все си прави контролни изследвания.
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #16 -: Май 03, 2007, 10:06:46 am »
   Аз вече си взех ленено семе!  :P
*
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #17 -: Май 03, 2007, 11:45:10 am »
Успех! Дано помогне - на мен помага! Ама бъди търпелива - поне една седмица го вземай докато видиш резултата.
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #18 -: Май 03, 2007, 12:27:28 pm »
Успех! Дано помогне - на мен помага! Ама бъди търпелива - поне една седмица го вземай докато видиш резултата.
Ще бъда! Какви ли не гадости опитах вече,но се надявам това да ми помогне,че.... е много гадно!   :?
Re: Фибрите HUSK!!!!
« Отговор #19 -: Май 05, 2007, 17:01:25 pm »
  От два дни си хапвам ленено семе и действа прекрасно!   :P  :oops:  .Също си поръчах билки от аптеката на ул.Поп Богомил за запек и колит ,които почнах да пия от днес.Пие се по 3 пъти на ден и трябва да ви кажа,че има завиден резултат.Пият се по-дълго за хроничен запек.
 Човека от аптеката ми каза,че при установяване на бременност трябва да се спрат,но няма да навредят в първоначалните седмици.Ще ги пия ,пък ще видим!  :)