0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.




Хайде и аз да почерпя!  :balk_12: Днес ставам на 35!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Marie, пожелавам ти всичко да е наред с теб и бебето!!! Сигурно е по-добре да си изберете някоя страна и там да заживеете. Чергарско-приключенският начин на  живот в началото е вълнуващ, но по някое време почва и да тежи. От опит ми е познато. Успех!
Гане,и с теб дано всичко е наред до края!!!
setakap, честит рожден ден и всичко най-добро ти пожелавам!!!
« Последна редакция: Април 26, 2007, 17:44:28 pm от DivaRoza »
Setakap, честит празник!
какво ще правим със срещата?
Матей - 1.04.2006 г
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Сетакап, честит рожден ден! Бъди здрава, нека твоето семейство само радост да ти носи и да има само усмивки през деня ти!
Розичка, мерси, дано!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Честита месечинака на Симеончо!

Честит рожден ден на setakap!

Вени, мисля че в събота по обед е най-добре?!
*
Setacap, да си жива и здрава!
Събота по обяд, аз мога към 1-1.30 някъде! Срещата е за Борисовата градина на площатката с новите съоръжения на Софарма!
Хайде нека да е 1.30 - какво ще кажете?
Матей - 1.04.2006 г
*
Честит рожден ден на патерици на Сетакап.
Прекрасни и щастливи мигове да изпълват живота ти с любимите ти същества.
Лични и професионални успехи.Здраве и късмет.

Майчета да ви се оплача, това с никненето на зъбки е най големият ужас до този момент. За съжаление ние преминахме от упоритите колики към никнене на зъбки и екшъна продължава с всички сили. Горкото ми детенце ... голямо страдание миличкото, то не са викове, не е рев, не са чудеса.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Честит рожден ден на патерици на Сетакап.
Прекрасни и щастливи мигове да изпълват живота ти с любимите ти същества.
Лични и професионални успехи.Здраве и късмет.

Майчета да ви се оплача, това с никненето на зъбки е най големият ужас до този момент. За съжаление ние преминахме от упоритите колики към никнене на зъбки и екшъна продължава с всички сили. Горкото ми детенце ... голямо страдание миличкото, то не са викове, не е рев, не са чудеса.


Ако много плаче, може да го болят ушите. И ние мислехме миналата седмица че ни мъчат зъбите, но се оказаха ушите. Натисни го лекичко по ушенцето/В основата, откъм бузата. Съжелявам но незнам как се казва, но там където прилича на пъпчица./ и ако се дръпне или започне да плаче значи го боли.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Честита месечинка на Мони  :bori_018: , здрав и силен на мама и тати!

Фани ,късмет на вас  yahoo_17 дано се оправите бързо,бързо!

Marie  :bighug:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Майчета да ви се оплача, това с никненето на зъбки е най големият ужас до този момент. За съжаление ние преминахме от упоритите колики към никнене на зъбки и екшъна продължава с всички сили. Горкото ми детенце ... голямо страдание миличкото, то не са викове, не е рев, не са чудеса.

Защо не пробвате вибуркол-н -това са хомеопатични свещички. Могат да се слагат сутрин и вечер и при нас действат много добре. Препоръча ни ги частната ни педиатърка и мога да кажа, че наистина действат много успокояващо и детенце може да спи спокойно вечер. Нашите зъбни атаки са само вечер, и затова съм слагала само вечер. Другото, което използваме е вездесъщия сешуар, който ни помагаше и при коликите. Мия явно се успокоява от този звук. Ние най-накрая си имаме първото изцяло излязло зъбче.
Честит рожден ден на Сетакап! Още три пъти по толкова да празнуваш и да са изпълнени с радост и любов!
<br />[link=http:
*
Перденце, а калгел мажеш ли. Има и едни хомеопатични перли - Камомиле май се казват - те успокояват - представляват, както се сещаш от заглавието, екстракт от лайка
В очакване ....
Леле, каква теме сте зачекнали - ние се оказа, че сме имали темп от зъби и сега луди ни прави - реве по цели вечери и нощи, ужас! ще взема да се възползвам от ти свещички, а Хамомила давам от снощи!
Матей - 1.04.2006 г
*
Ох, душата...
Никола е само с два зъба отпред на долната челюст. Отгоре има две ясно забелязващи се плочки, ама хабер нямат а избият...
В очакване ....
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Това със зъбите е голям кошмар.
Вени, Наде, можете да давате и по малко панадол вечер. Освен това, аз и преди съм казвала - на нас много ни помага Dentinox gel. Мажат се венците и успокоява, понеже ги охлажда.
Ние си седим на 4 зъба - 2 горе и 2 долу и това е. Венците са подути, явно го болят, защото ни разказва играта нощем, ама не иска да ги изкара и това е. Побърка ни. А от две вечери ревем и за храна 2 часа след като сме яли. :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Здравейте всички  :D Отдавна не съм влизала ,дано не се включвам нещо неадекватно... Какво да видя  8O Гане ,ко прайте вие бе  :lol: Айде честито !!! Дано всичко е ОК докрая ,ще стискам палци !  :)
Инъче вече пълно с бебета във форума, много хубаво ! Исках само да ви поздравя и да ви кажа ,че и аз още мърдам ама нямам никакво време да влизам ,че съм заета много ..да ям салата и да пия ракия вечер  :wink:
Около мене всичко живо пак е бременно, но аз вече съм свикнала. Гледам да се радвам на други неща и да не мисля много по темата ,че веднага ми се доревава ! :(
 
*
Ели  :bighug:
*
Ели, привет.
Честита месечинка на Мони. И много кураж в мъжкия свят. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Абе мажа с калгел ама няма никакъв ефект, та прибягнах до панадола. Доскоро вършеше работа, ам три дни е ад и нищо не спасява полжението. Първо имахме две бели твърди точици отпред долу, днес виждам има и трета. Незнам това прорязване ли му казват, обаче не се търпи. Температура няма, но е изнервен, див, пищящ, ревящ, неядящ, неспящ и т.н. Забелязах че си търка сега другата бузка и ушенце, явно ще прорязва второто отдолу. А кога ще поникнат незнам, сега като се замисля може да не го е боляло коремчето от кашата и пюрето, а да са били зъбките.
Ама това наистина е кошмарно преживяване и по тази причина не ходим по разходки, само на терасата го изкарвам да подиша "чист" въздух. Гледам пъха си пръстите и чеше по навътре не отпред, отдолу и отгоре.
Ох сега заспа, каква благодат  :)
« Последна редакция: Април 27, 2007, 12:59:32 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Наде, сигурно си го направила, ама аз да си кажа за краставицата - има едни играчки за лапане, пълни с гел. Слагат се в хладилника за малко и после децата си ги смучат да им охлаждат венците. Ние имахме едни такива ключове на Нуби, спасяваха положението за малко. Но пък не сме имали чак такива проблеми със зъби - израстват за ден-два, само малко покиселява. Аз разбирам, че ще има зъбче по спирането на всякаква храна, просто 1-2 дни преди зъбче винаги приема само АМ, нищо друго. Дано се появят скоро, та да си отдъхнете.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07