0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Инсеминация в Тутракан?
« -: Април 21, 2007, 09:04:16 am »
Здравейте,момичета!Много моля,ако някой има впечатления или е чувал нещо за д-р Бойчев от Тутракан,да ми пише.Моят лекар по принцип работи с д-р Стаменов,но тъй като Тутракан е по-близо до нашия град ми препоръча да направя инсеминацията там.Моля,ако знаете нещо,пишете.
*
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #1 -: Април 21, 2007, 09:47:44 am »
Stayson,аз нямам лични впечатления честно казано,но понеже съм от Силистра по принцип(а живея във Варна),и преди да направим иксито тук бяхме поразучили къде какви специалисти има,та за този Бойчев майка ми ми се беше обадила от Силистра да ми каже,че е много добър специалист по стерилитет(така чула) - после се поразрових из нета и открих, че за Силистра и регион той наистина е някакво име.Все пак само съм чувала,дано се включи някой с лични впечатления от него...От сърце ти желая успех!
P.S. Само да допълня,че точните думи на майка ми бяха - "колкото жени са отишли в клиниката му,все бременни се връщали" :lol: Така е чула просто.Но понеже ние не бяхме за инсеминация,а направо за "тежката артилерия" - т.е. инвитро/икси,и съответно го направихме тук,в АГ Варна.
« Последна редакция: Април 21, 2007, 10:00:27 am от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #2 -: Април 21, 2007, 10:03:57 am »
От моя приятелка, силистренка, зная че докторът е много съвестен и ангажиран с проблемите на стерилитета. Самият той и съпругата му не са имали дълго време деца , после са започнали да се интересуват и занимават с лечение на безплодие.
Но ми се струва редно да се провери, дали инсеменациите в Тутракан се правят с обработен материал, дали там работят добри ембриолози.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #3 -: Април 21, 2007, 11:14:14 am »
Много ви благодаря!
*
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #4 -: Април 21, 2007, 11:27:51 am »
 И аз съм от този регион но живея във Варна и знам ,че не е само един д-р Бойчев - двама сина са, но добрите отзиви са за по-големия Любомир.Направил е и много добра частна клиника в Тутракан.
Stayson дано ти помогне,желая ти успех.
*
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #5 -: Април 21, 2007, 11:31:45 am »
аз знам,че баща им е бил много добър гинеколог и сега и те.
Много мои познати са раждали там, но за стерилитет незнам нищо.

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #6 -: Април 21, 2007, 14:04:14 pm »
Дайте ми адреса на този колега, да му пратя покана за Деня на Репродуктивното Здраве.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #7 -: Април 21, 2007, 16:16:04 pm »
Мога да дам мобилен телефон.Мен лично той ме оперира 2005  и мога да кажа само добри неща .Тук във Варна няма да казвам какво е отношението обаче към лекарите от така наречената провинция.Тел .му е 0887/521270.Ако има проблем от къде вие даден телефона му кажете Валя от Варна.Ходила съм при него и след операцията още 3 пъти и цветната снимка той ми направи.Жалко че нещата при мен се влошиха и сега съм за инвитро,но това не е по негова вина ,а от "светила" във Варна!
Пожелавам успен на всички Ви,а ако прави и инвитро ,отивам при него с всичка сила! :lol:
« Последна редакция: Април 22, 2007, 12:26:00 pm от valikir »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #8 -: Април 21, 2007, 16:22:43 pm »
Мели,в тази темичка от бг-мамма има някои координати - дано ти е от полза! Всъщност,така като гледам адрес май няма даден,само телефони,а мобилния е същия,който е написала Валикир - 0887521270.
http://archives.zavinagi.com/archive/index.php?topic=107386.msg1923061#msg1923061


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #9 -: Април 22, 2007, 07:09:42 am »
От местните в Тутракан съм чувала само суперлативи за д-р Бойчев.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #10 -: Април 22, 2007, 09:40:50 am »
Благодаря, момичета, обадих се на д-р Бойчев, надявам се да дойде на 16 юни в София за Деня на Репродуктивното Здраве и там да имате възможност лично да му зададеде въпросите си.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #11 -: Април 22, 2007, 21:43:08 pm »
  Аз също имам приятелка от Тутракан от която съм чувала само хубави отзиви за този доктор. :)
*
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #12 -: Април 23, 2007, 08:22:29 am »
Благодаря, момичета, обадих се на д-р Бойчев, надявам се да дойде на 16 юни в София за Деня на Репродуктивното Здраве и там да имате възможност лично да му зададеде въпросите си.

А какво ще се случи на 16ти Юни? Къде може да прочетем по вече?
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #13 -: Април 23, 2007, 08:35:59 am »
Мили момичета, д-р Бойчев е страхотен лекар и страхотен човек... Русенските лекари въобще не се усъмниха, че имам извънматочна, а той го констатира веднага, апаратурата му е много модерна...Адресът на новата клиника в Тутракан е на ул."Трансмариска" 69, съвсем на главния път е и лесно се открива, тел. за записване 0857/60560 (10,00-18,00) e-mail: ivanrilski_mc@abv.bg
Re: Инсеминация в Тутракан?
« Отговор #14 -: Април 23, 2007, 09:18:05 am »
А какво ще се случи на 16ти Юни? Къде може да прочетем по вече?
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=10668.0
A това е от миналата година в Плевен:
http://old.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=268&mode=&order=0&thold=0