0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Не помни изпратените съобщения
« -: Април 15, 2007, 22:41:38 pm »
Последното запомнено е от миналата година преди промяната, дали е само при мен?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Не помни изпратените съобщения
« Отговор #1 -: Април 15, 2007, 22:51:17 pm »
И при мен е така! Мислех си дали няма някаква допълнителна опция за настройки, но не видях такава.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Не помни изпратените съобщения
« Отговор #2 -: Април 15, 2007, 23:08:25 pm »
А слагате ли отметка "Запази копие в Изпратени"?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Не помни изпратените съобщения
« Отговор #3 -: Април 15, 2007, 23:12:32 pm »
Може да се настройва. В настройки лични съобщения в  профила. Или както Мели казва  отметка  отдолу на всяко съобщение преди да го изпратите. Моите ги пази всички.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Не помни изпратените съобщения
« Отговор #4 -: Април 15, 2007, 23:18:05 pm »
А слагате ли отметка "Запази копие в Изпратени"?
:bighug:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Не помни изпратените съобщения
« Отговор #5 -: Април 16, 2007, 10:16:03 am »
 :oops: Сега ще пробвам!