0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Чита

за проф. Балева
« -: Април 11, 2007, 19:02:17 pm »
Здравейте,

днес д-р Владимиров ме прати на консултация при проф. Балева. На няколко места в старите теми обаче прочетох, че тя не се занимавала с репродуктивни проблеми, а при мен става въпрос за мисед аборт. Има ли смисъл да ходя при нея тогава? И може ли някой да ми даде неин телефон или поне да ми обясни къде да я търся, защото д-р Владимиров явно сметна, че аз знам тя къде приема, а аз просто забравих да го питам...
Благодаря
Re: за проф. Балева
« Отговор #1 -: Април 11, 2007, 22:14:58 pm »
Сигурно си чела моите писания за нея, аз ходих при нея за имунологична консултация, та тя ми каза тогава, че не се занимават с репродуктивни проблеми, само понякога "по съвместителство" с изследвания след аборти, но не им било специалност.
Дано някой друг също се включи с мнение, да не разчиташ само на моето. Намира се в Медицинска академия, но много трудно я открих и не бих могла да ти обясня, там питах из клиниките и така.

Тъжно е, но няма достатъчно специалисти в БГ, които да отбират от тези проблеми.

Успех!
Благодаря ти, Бени!







Re: за проф. Балева
« Отговор #2 -: Април 11, 2007, 22:46:30 pm »
може да се свържеш с лабораторията на тел.02/9230543
*

    Чита

Re: за проф. Балева
« Отговор #3 -: Април 11, 2007, 23:00:53 pm »
Благодаря, ще се обадя. Странното е, че аз съм след мисед аборт и д-р Владимиров ме прати при нея, при условие, че му казах, че ми се иска да отида до Плевен при д-р Конова. Все пак, първо ще потърся проф. Балева, че поне ми е близо.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: за проф. Балева
« Отговор #4 -: Април 11, 2007, 23:17:57 pm »
при Балева можеш единствено да си пуснеш кръвни изследвания за антифосфолипидни антитела.
за консултация с нея по имунологични проблеми и репродуктивно здраве - забрави.

Владимиров, според мен, те е пратил там само за изследване.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: за проф. Балева
« Отговор #5 -: Април 12, 2007, 09:42:01 am »
при Балева можеш единствено да си пуснеш кръвни изследвания за антифосфолипидни антитела.
за консултация с нея по имунологични проблеми и репродуктивно здраве - забрави.

Владимиров, според мен, те е пратил там само за изследване.

Еми да, обаче антифосфолипидни антитела се правят и в Иван Рилски и в Цибалаб.
Освен това ако така или иначе мислиш да ходиш при доц. Конова там могат да ти ги направят най-добре (разделят ги по подвидове), докато в София ги дават само "комбинирани".
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: за проф. Балева
« Отговор #6 -: Април 12, 2007, 10:16:22 am »
В Плевен сега изследванията  стават  готови за  2- 3 часа - ползват  нов метод  PCR , а не    ELIZA, и не се чака да се насъберат проби за да ги пуснат.

 С новата им база и лаборатория нещата вече изглеждат много по-различно. Още повече  можеш да си  направиш пълен имунологичен панел + генетичен.

Успех,