0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: "най-доброто" ниво на пролактина
« Отговор #20 -: Април 23, 2007, 17:24:44 pm »
Кое те натъжава Теди?
Доколкото подразбрах от описанието ти на теб ти правят електролиза ли йонофереза ли се казваше и нагревки, което също е добро. Не се притеснявай всички процедури са полезни и няма начин да не ти повлияят добре. Аз след като минах ултразвук и радар мислех да отида на другите процедури. Но ще отида при физиотерапевта да видим той какво ще каже.
« Последна редакция: Април 23, 2007, 17:28:04 pm от Stelliana »
*
Re: "най-доброто" ниво на пролактина
« Отговор #21 -: Април 23, 2007, 18:52:21 pm »
Здравей, Stelliana!  :) Сега ми е ясно  :oops: Не съм много наясно с всичките тези терминологии и процедури. Сега съм по-спокойна. Знам ли и аз какво ми правят. Важното е всичко да свърши добре :wink: А и доколкото разбирам моята физиотерапевтка наистина иска да направя повече процедури. Ще видим. Но ти щом си решила за кални бани...Аз я попитах и тя каза, че засега не  е необходимо, за после - ще видим, но в никакъв случай да не влизам в басейни /морето/. На слънце - да. Най-вероятно, за да се избегне настинка. И от цялата тая работа дето я правя направо си усещам органите :oops:. Леко болезнено ми е като пред МЦ. Незнам при теб така ли е било?
Re: "най-доброто" ниво на пролактина
« Отговор #22 -: Април 24, 2007, 15:19:17 pm »
Дори физиотерапевта ми каза,че трябвало да ме боли. Това значело,че процедурите действат.
*

    Teди

Re: "най-доброто" ниво на пролактина
« Отговор #23 -: Април 24, 2007, 16:48:02 pm »
Здравей, Stelliana ! За първи път се радвам, че изпитвам болка :wink: