0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Palavka!

Изтичане на сперма след секс
« -: Юни 26, 2005, 12:05:28 pm »
Iskam da popitam niakoj ima li podoben problem...S myja mi redovno pravim sex s praznene vyv vlagalishteto...no naposledyk se poluchava neshto mnogo stranno...Ot vlagalishteto mi izticha spermata pone 2 chasa sled akta..Na niakoj sluchvalo li mu se e tova!?
*
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #1 -: Юни 26, 2005, 12:13:40 pm »
При мен също изтича :( , затова винаги след полов акт гледам да лежа поне час, час и половина, ако мога и повече.Не че досега това е дало някакъв резултат,но.................
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Изтичане на сперма след секс
« Отговор #2 -: Юни 26, 2005, 12:49:19 pm »
Цитат на: Palavka!
...no naposledyk ...


Какво значи напоследък, от колко време? А преди това?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #3 -: Юни 27, 2005, 10:18:18 am »
А от къде си сигурна че е сперма под микроскоп ли го гледате или просто предполагате, а ако са твои секрети които напоследък са се увеличили?
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #4 -: Юни 27, 2005, 10:36:41 am »
Цитат на: Ledena_luna
А от къде си сигурна че е сперма под микроскоп ли го гледате или просто предполагате, а ако са твои секрети които напоследък са се увеличили?
:ask:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #5 -: Юни 27, 2005, 10:59:07 am »
Всъщност не ми е ясно кое точно те притеснява? Мисля, че е нормално :wink: Особено, ако правите опити да забременееш :D На мен ми се е случвало, ако сме правили секс през нощта, чак на сутринта като стана да изтича.
*

    Palavka

Praznene
« Отговор #6 -: Юни 28, 2005, 09:57:48 am »
Цитат на: aivy
Всъщност не ми е ясно кое точно те притеснява? Мисля, че е нормално :wink: Особено, ако правите опити да забременееш :D На мен ми се е случвало, ако сме правили секс през нощта, чак на сутринта като стана да изтича.


Da opitvame se da zabremeneia...no naprimer pravim sex...toj se izprazni v men...i posle izlezem niakyde na zavedenie...useshtam kak gashtite mi se namokriat...malko e gadno...
Inache izpitvam strahoten orgazym kogato se prazni v men...prosto e neupisuemo....ne znaia pri vas kak e...Myjyt mi iavno e i dosta nadaren zashtoto pri svyrshvane izliza tolkova mnogo sperma che napravo se plasha poniakoga...a i na vecher poniakoga i po 3-4 pyti se prazni...ne znaia normalno li e tova....Spodelete vashiat opit...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #7 -: Юни 28, 2005, 10:02:00 am »
Палавка, мястото ти не е в този форум!
*
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #8 -: Юни 28, 2005, 10:02:01 am »
:a_sheep_01:
*
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #9 -: Юни 28, 2005, 10:11:55 am »
Опитай във форума "Говорим си за секс" в дир-а.
Re: Praznene
« Отговор #10 -: Юни 28, 2005, 10:37:06 am »
Цитат на: Palavka

Da opitvame se da zabremeneia...no naprimer pravim sex...toj se izprazni v men...i posle izlezem niakyde na zavedenie...useshtam kak gashtite mi se namokriat...malko e gadno...
Inache izpitvam strahoten orgazym kogato se prazni v men...prosto e neupisuemo....ne znaia pri vas kak e...Myjyt mi iavno e i dosta nadaren zashtoto pri svyrshvane izliza tolkova mnogo sperma che napravo se plasha poniakoga...a i na vecher poniakoga i po 3-4 pyti se prazni...ne znaia normalno li e tova....Spodelete vashiat opit...


 :D Първо, ако изтича нещо, то ще е малко след изправянето ти - например до 15 минути. А може би вие  :bed: и веднага скачате в заведението?!
Второ, ако си от женската страна /наистина, а не си мъж/ няма връзка твоят оргазъм с неговото празнене :mrgreen:
Трето, ако излиза толко много, той не е надарен, а просто нещо не му е в ред с пишката :phone:  или мандаринките  :lol:  
също незамисимо, колко пъти го правите, би трябвало да излиза нещо, ако не излиза - той отново има проблем!

А може би проблемният не е той :ask:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #11 -: Юни 28, 2005, 11:14:43 am »
Лали е права - Палавка май не е за този форум...
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #12 -: Юни 28, 2005, 12:02:09 pm »
Цитат на: Grace
Лали е права - Палавка май не е за този форум...


модератора?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Изтичане на сперма след секс
« Отговор #13 -: Юни 28, 2005, 17:27:00 pm »
Класика в жанра! Щеше да е супер смешно, ако не беше толкоз жалко. Нещастните, заблудени хора, дето смятат, че обемът на еякулата, честотата на сексуалните контакти и силата на оргазма имат нещо общо с фертилността.

Както и друг път съм казвала - дълбока, безпросветна тъма.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу