0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #1 -: Юни 24, 2005, 12:31:09 pm »
Браво мила и аз минах при същата лекарка , само че моята хистероскопия беше оперативна и упойката ми бе епитурална, е съпруга ми не каза , че се гордее с мен и смелостта ми , но той е лекар и за него това е щадяща упойка и лека интервенция ....А трперенето е характерно за всички , които излизат от упойка , аз треперих и по време на операцията... :roll:
   Относно Тюфекчиева вече го писах на друго място изключителен специалист , който си залага името и прави всичко възможно да спаси шанса на всяка жена да стане майка...специализирала в Япония и Западна Европа , освен , че е специалист е и изключителен човек , който не изнудва пациентите си , като някои светила на медицината...
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #2 -: Юни 24, 2005, 12:44:23 pm »
ануш
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #3 -: Юни 24, 2005, 16:13:12 pm »
Слава, благодаря за разказа и поздравления за добрите резултати!!

Желая ти късмет и успех!
Благодаря ти, Бени!







*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #4 -: Юни 24, 2005, 16:15:02 pm »
Слава, много хубав разказ. :lol:
*
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #5 -: Юни 24, 2005, 16:55:49 pm »
Мила Слава, ти си много смело момиче и ти се възхищавам много!
Надявам се, че оттук нататък всичко ще се нарежда както най-много го желаеш!
Искам да те попитам кое при теб наложи да се направи диагностична хистероскопия?
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #6 -: Юни 25, 2005, 11:56:55 am »
Слава , може да сме се виждали , аз бях на 6 етаж в 608 стая от13 до 15 юни . Хубаво е когато всичко приключва добре , дано има и резултат накрая. Съпругът ми ме подкрепя , просто ме е успокоявал , че не е страшно , а той е виждал доста опасни и страшни неща , затова реагира така , че не е кой знае какво  :D
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #7 -: Юни 26, 2005, 15:46:41 pm »
Cygnus, историята е такава, че при различни прегледи на УЗИ лекари виждаха различни размери. Аз дори бях споделяла в отделна тема. Реших просто да проверя преди да продължа напред. Това е. Благодаря ви изключително много за оказаната подкрепа.
*

    KristiANNA

histero
« Отговор #8 -: Юни 28, 2005, 16:03:36 pm »
И аз многократно съм изказвала и ще изказвам благодарности на д-р Тюфекчиева, също и на д-р Сашо Георгиев от Майчин дом. Мноооого добри специалисти и добри хора са. Благодарение на тях ми махнаха миомен възел над 3 см. от вътрешната стена на матката и то с оперативна хистероскопия. Чувствам се нов човек. Дано повече лекари бъдет като тях двамата.
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #9 -: Юни 29, 2005, 10:52:37 am »
Цитат на: slavva
Cygnus, историята е такава, че при различни прегледи на УЗИ лекари виждаха различни размери.


Ето още един практически пример как ехографията не е точен метод на диагностика.
Благодаря ти, Бени!







*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #10 -: Юни 29, 2005, 13:36:56 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Цитат на: slavva
Cygnus, историята е такава, че при различни прегледи на УЗИ лекари виждаха различни размери.


Ето още един практически пример как ехографията не е точен метод на диагностика.


Всъщност ехографията си е много точен метод на диагностика, обаче е важно кой гледа. :)  Също и на какъв апарат, де.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #11 -: Юни 30, 2005, 14:54:40 pm »
Цитат на: Meli


Всъщност ехографията си е много точен метод на диагностика, обаче е важно кой гледа. :)  Също и на какъв апарат, де.


Мели, да не повтарям пак историята за полипа, дето най-добрите гинеколози го виждат различно, или не го виждат, но след една бъбречна криза лекарите, които ми препоръчаха за консултация, ми казаха: няма камък; имало е, но личи че е изхвърлен; има два; ... до има шест, елате за операция.
Преди да ми махнат миомата пък като я мереха на УЗ къде ли не варираше от 3см до 4.5см, така че според мен за размери не е много точен ехографът. Несъмнено, зависи си и от лекаря и апарата!

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #12 -: Юни 30, 2005, 15:08:46 pm »
лек
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #13 -: Юни 30, 2005, 15:38:33 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Цитат на: Meli


Всъщност ехографията си е много точен метод на диагностика, обаче е важно кой гледа. :)  Също и на какъв апарат, де.


Мели, да не повтарям пак историята за полипа, дето най-добрите гинеколози го виждат различно, или не го виждат, но след една бъбречна криза лекарите, които ми препоръчаха за консултация, ми казаха: няма камък; имало е, но личи че е изхвърлен; има два; ... до има шест, елате за операция.
Преди да ми махнат миомата пък като я мереха на УЗ къде ли не варираше от 3см до 4.5см, така че според мен за размери не е много точен ехографът. Несъмнено, зависи си и от лекаря и апарата!

Поздрави :D


хехе, същото с моята щитовидна жлеза. 3 УЗИта при 3-ма лекари, съответно 3 взаимно-изключващи се констатации:

1. идеална жлеза
2. силно намален размер, няма възли
3. нормален размер, има 3 възелчета

дали да не продължа с УЗИ-тата? ;)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #14 -: Юни 30, 2005, 17:01:36 pm »
Лелеее, джам, още ли се въртиш в омагьосан кръг с тая щитовидна? :( Аз се надявах, че се е решил проблемът
*
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #15 -: Юни 30, 2005, 17:09:52 pm »
Давай, докато се засекат 2 мнения  :wink:
Диагностична хистероскопия при д-р Тюфекчиева
« Отговор #16 -: Юни 30, 2005, 22:41:44 pm »
това
*

    dori

до slavva
« Отговор #17 -: Февруари 24, 2006, 14:31:10 pm »
Здравей мила, и аз имам същия проблем. То при мен е наследствено, на майка ми също са й казали че има недоразвита матка, но не е имала проблеми при забременяване. Аз много се притеснявам, защото много искам да си имам бебче. Казаха ми че с някой хормонални таблетки може да се подпомогне развитието на матката, но не съм пила още такива. Ако знаеш нещо по-въпроса ще се радвам да ми отговориш. Дори за някакви таблетки или за някакъв метод на лечение. Благодаря ти :lol: