0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графика на Patricia
« -: Април 02, 2007, 23:40:43 pm »
Реших и аз да пусна тема ... Не съм сигурна кога е била овулацията. Не знам дали съм я отбелязала правилно, ако въобще е имало такава. И това зацапване пак се появи...  :? Ако може някой да погледне графиката ми и да я коментира, ще съм благодарна. :(




*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на Patricia
« Отговор #1 -: Април 03, 2007, 07:03:52 am »
Реших и аз да пусна тема ... Не съм сигурна кога е била овулацията. Не знам дали съм я отбелязала правилно, ако въобще е имало такава. И това зацапване пак се появи...  :? Ако може някой да погледне графиката ми и да я коментира, ще съм благодарна. :(
Добре си я отбелязала/овулацията/.Според мен е била на 15 ден от МЦ /това по графика ,ако не гледам теста, но може и на 14 да е била.
Зацапването ме притеснява, защото не е нормално.Добре е да се консултираш с лекар.Може да е имплантационно, но ако има зачеване, иначе е проблем/според мен/
Иначе графиката ти е хубава и ако се задържи така,около 37.0 е супер.
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графика на Patricia
« Отговор #2 -: Април 03, 2007, 11:14:06 am »
Много благодаря, Денис. Аз зацапването си го имам от нисък прогестерон. Май ще трябва пак да започна Утрогестана ... Иначе, явно за пръв път графиката ми е хубава. Много ти благодаря още веднъж, за мнението ти и че ме зарадва.  :bighug: