0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Вили

???
« -: Април 02, 2007, 13:53:29 pm »
Здравейте! Какво мислите за това което ми се случва? Мног съм объркана и незнам какво да мисля.
Правих исеминация на 14 март - 16 ден. Всичко мина перфекто, момента беше подходящ. До момента, а вече е 35 ден не ми е дошло. Немога да кажа дали имам някакви сигурни признаци за каквото и да било. Често ме приболява корема.Доколкото знам обаче това е възможно и в двата случая. Температурата ми вече три поредни дни сутрин е 36.4 Имам и някакви други дребни усещания, но тях ги отдавам по скоро на някакво внушение.Вчера сутринта тест, но според мен си беше почти отрицателен. Много слабо се виждаше втората чертичка-така ми се е случвало и друг път при отрицателен резултат в последствие. Незнам какво да мисля. Знам, че кръвния тест е най-сигурен, но все се надявам да ми се разясни и без него. Бихте ли споделили какво мислите!
*
Re: ???
« Отговор #1 -: Април 02, 2007, 13:55:53 pm »
Вили, направи нов тест утре сутринта. Най-добре да е кръвен. Тогава ще имаш сигурен отговор.
Ако си спазила всички указания за използване на теста и се е появила макар и бледа розова втора чертичка, шансът да си бременна е голям.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: ???
« Отговор #2 -: Април 02, 2007, 13:57:31 pm »
Пусни си кръвен тест. Успех!
Re: ???
« Отговор #3 -: Април 02, 2007, 18:41:33 pm »
Моят съвет е непременно да си пуснеш кръвен тест - при всички положения ще ти е от полза да знаеш какво точно се случва. М може да не идва заради прогестеронови препарати, ако ползваш такива - аз докато не ги спра, че и 3 дни след това, не ми идва.

Стискам палци!
Благодаря ти, Бени!







*

    Вили

Re: ???
« Отговор #4 -: Април 02, 2007, 19:10:38 pm »
Не съм употребявала нищо освен клостилбегит за стимулация от 5-9 ден и след инсеминацията 2 инжекции прегнил. Явно ще трябва да направя кръвен тест.
*
Re: ???
« Отговор #5 -: Април 02, 2007, 23:42:44 pm »
  Трябва да са минали 6-7 дни от последния прегнил,възможно е тои да влияе на положителния резултат. Успех ! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ???
« Отговор #6 -: Април 02, 2007, 23:54:20 pm »
при тестовете за бременност няма такова нещо като "почти отрицателен".
или има една черта или има 2 черти, без значение колко е бледа втората.
ако има 2 черти - положителен е.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Вили

Re: ???
« Отговор #7 -: Април 03, 2007, 13:39:36 pm »
  Трябва да са минали 6-7 дни от последния прегнил,възможно е тои да влияе на положителния резултат. Успех ! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Много дни минаха от както ми сложиха прегнила, от самия ден на инсеминацията т.е. утре ще станат 3 седмици. Не ми се вярва да има още някакво отражение.
Re: ???
« Отговор #8 -: Април 03, 2007, 13:44:40 pm »
Ами тая ниска температура ... да не е пък задържан фоликул :(

Кръвният тест е истината!

Успех!!
Благодаря ти, Бени!







*

    Вили

Re: ???
« Отговор #9 -: Април 03, 2007, 13:52:09 pm »
Ами тая ниска температура ... да не е пък задържан фоликул :(

Кръвният тест е истината!

Успех!!

Олеее, току-що видях, че съм объркала температурата - 37.4, а не 36.4
Re: ???
« Отговор #10 -: Април 03, 2007, 20:13:34 pm »
Вили и най-бледата черта означава положителен тест. Хубаво е да си направиш кръвен, за да видиш и количеството ЧХГ. След 2 дни можеш да си направиш и още един, за да видиш дали номерата са се удвоили - показател за добре прогресираща бременност. Желая ти успех!