0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета, предстои ми да правя генетични изследвания преди второ ИКСИ при д-р Стаменов. Той каза, че ще ме насочи към МД ( докторката там била негова добра позната).Тъй като ще ходя при док чак на 11/04, мисля че тогава ще ме насочи към тази лекарка и щи ми даде координати (миналата седмица тя беше в чужбина.) Въпросът ми е, някоя от вас правила ли е там генетични и за колко време излизат резултатите. Това ще са, надявам се последните ми изследвания преди ИКСИ-то (дай боже имунологичните да са добри), и искам да знам дали ще мога да се включа с Диферелина към края на април. Предварително ви благодаря.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #1 -: Април 02, 2007, 11:45:59 am »
аз правих през Февруари - готови са за 10 работни дни.
<br />
*
Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #2 -: Април 02, 2007, 11:52:57 am »
Хромозомният анализ става по-бавно - при нас след един месец бяха готови резултатите. Мутациите - за около 10 дни.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #3 -: Април 02, 2007, 12:09:47 pm »
Ей, че сте бързи  :oл Много ви благодаря, ще гледам значи да задвижа въпроса отсега. Хубава и слънчева седмица на всички!
*

    Чита

Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #4 -: Април 02, 2007, 12:35:45 pm »
Здравей, а можеш ли да кажеш при коя лекарка в МД те прати Стаменов?

Благодаря!
*
Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #5 -: Април 02, 2007, 12:43:09 pm »
Здрасти Чита, док май въобще не спомена име, като говорихме. Ама ще взема да му звънна, и като разбера име и координати, ще ти пиша.
*

    Чита

Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #6 -: Април 02, 2007, 12:49:13 pm »
Благодаря ти. Аз имам един мисед и съм решила да си правя изследвания. Мисля си и за доц. Конова, но определено МД ми е по-удобен.

*
Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #7 -: Април 02, 2007, 13:20:34 pm »
Аз съм ходила при д-р Барадинова и съм доволна от консултацията с нея  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #8 -: Април 20, 2007, 12:34:30 pm »
А мен Стаменов ме изпрати за ген. изследвания при д-р Димова, Майчин дом, 13 етаж. Много мило момиче - казвам момиче, щото изглежда като да сме наборки :-)

дадох кръв, тя каза, че ще станат за максимум 3 седмици изследванията, като не занм какво точно ще се изследва - те са си говорили за нещо с Док.

Сега се чудя, обаче, дали трябва да изследвам и мъжкото ми.. Силно се надявам да нямаме проблеи в тази част, щото вече те биха били нерешими..
« Последна редакция: Април 20, 2007, 15:07:19 pm от coookie »
*
Re: Генетични в МД по препоръка на д-р Стаменов
« Отговор #9 -: Април 21, 2007, 16:11:42 pm »
И аз бях при д-р Димова - на мен със сигурност ми е наборка, щото се разговорихме  :D. Cookie, да ти кажа честно, мъжкото направо дойде с мен, и на него му пуснаха кръвчицата. Като ще е, да е, както се казва ...