0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #60 -: Ноември 09, 2007, 19:28:51 pm »
Знаеш ли, така както го обясняваш може и да има логика. Щом твоите косъмчета са мъхоподобни и не са с изразен тъмен пигмент, може точно за това да са и двете. Нали при лазера не се хващат мъхчетата. А пък при фотото да се хваща това което лазера е пропуснал, един вид двойно подсигуряване.
Ти колко плати? Аз като се обадих онзи ден, ми казаха че от 50 до 80, но зависи от самите косми и трябва да се видят на место и да преценят. Мисълта ми е, че ако ти вземат примерно 60 лв. за лазер и фото, не е много, а направо супер. В другите два центъра цената е 50лв. и 60лв. и това само за лазер. Зоната на епилация е брадичката.
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #61 -: Ноември 12, 2007, 10:07:15 am »
Знаеш ли, така както го обясняваш може и да има логика. Щом твоите косъмчета са мъхоподобни и не са с изразен тъмен пигмент, може точно за това да са и двете. Нали при лазера не се хващат мъхчетата. А пък при фотото да се хваща това което лазера е пропуснал, един вид двойно подсигуряване.
Ти колко плати? Аз като се обадих онзи ден, ми казаха че от 50 до 80, но зависи от самите косми и трябва да се видят на место и да преценят. Мисълта ми е, че ако ти вземат примерно 60 лв. за лазер и фото, не е много, а направо супер. В другите два центъра цената е 50лв. и 60лв. и това само за лазер. Зоната на епилация е брадичката.

ами да, точно  за това ми правят 2-те процедури.

брадичката не знам колко е, честно, май някъде там 50-80 или нещо подобно.

на мен ми взеха 40 лв. за лазер и фото, но на горна устна, не брадичка. Брадичката е по-скъпа процеура, доколкото си спомнаям
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #62 -: Февруари 07, 2008, 21:40:22 pm »
Mary,мина доста време от първата ти процедура.
Как е сега положението?
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #63 -: Февруари 07, 2008, 21:57:26 pm »

Абе по-добре е, аз не очаквам чудеса да изчезнах въобще, но сега са по-рядки, по на рядко изникват. С първата процедура изкарах близо месец, след 5-та над два месеца. Има разлика.
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #64 -: Февруари 08, 2008, 11:27:54 am »
Ясно,а ти в Борекс ли ходиш?
Има ли при теб някакви странични ефекти -изгаряния ,петна?
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #65 -: Февруари 08, 2008, 13:38:15 pm »
Да в Борекс, не нямам никакви странични ефекти. Единствено зачервяването след процедурата, но до 2-3 часа изчезва. Ходих веднъж и в Пикасо за проба, еми нещо не ме грабна, имам чувството че лазера е по-слаб и по-бързо поникнаха.
Мисля веднъж да отида и при Мая Тачева на лазер+фото да вида и този вариант.
Но за сега от Борекса съм доволна, особено от едното момиче /не му запомних името/.
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #66 -: Февруари 27, 2008, 14:26:37 pm »
В кой Борекс ходиш?
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #67 -: Февруари 27, 2008, 14:36:52 pm »
на женския пазар.
Re: Лазерна епилация
« Отговор #68 -: Март 24, 2008, 18:40:04 pm »
Тая лазерна епилация дали ще има ефект при не толкова тъмни косми? В никакъв случай не са руси,даже добре си се забелязват, но пък не са тъмни дебели косми 8O Аз съм пробвала фото, не виждам особена промяна, даже май стана по-зле, та това ме замисли дали и хормоните ми са объркани...нищо чудно де. Ако има някой подобен да споделя  :lol:
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
Re: Лазерна епилация
« Отговор #69 -: Октомври 14, 2009, 23:21:24 pm »
Здравейте! Не препоръчвам на никого да си прави лазерна епилация в Пикасо-Варна. При втората процедура ми изгориха бикини зоната и подмишниците, като резултат съм разкрасена с петна, а болките и сърбежа не искам да говоря. Обидно е отношението им, тъй като след като на следващия ден отидох притеснена да ме погледнат, на последващия ми се обадиха да ми кажат, че съм получила алергична реакция от лазера, тъй като кърмя. Обяснение защо такава не съм получила на първата процедура - нямаше. И нищо, че след като ме погледнаха на следващия ден ми дадоха да се мажа с пантенол, а не с противоалергично мазило. Разбира се, консултацията с дерматолози показа, че не е никаква алергия, а изгаряне втора степен. И най-тъпото е че по време на самата процедура на няколко пъти прекъсвах "докторката", за да й кажа, че ме боли много, дори много повече от първия път. Обяснението беше, че космите ми били черни-като че ли първия път са били руси. Така че мили дами, ако не искате петна вместо косми, не ходете в Пикасо.   
Re: Лазерна епилация
« Отговор #70 -: Октомври 27, 2009, 11:59:19 am »
Здравейте,аз съм ходила 2 пъти на лазерна епилация в Борекс на триъгълник и мишници.Другата седмица ще ходя отново,доволна съм много.Незнам до кога ще е така но от 6 месеца не съм махала сама нито един косъм.Мисля да си направя и краката като посъбера парички  :)
Re: Лазерна епилация
« Отговор #71 -: Декември 21, 2010, 13:45:54 pm »
Здравейте! Не препоръчвам на никого да си прави лазерна епилация в Пикасо-Варна. При втората процедура ми изгориха бикини зоната и подмишниците, като резултат съм разкрасена с петна, а болките и сърбежа не искам да говоря. Обидно е отношението им, тъй като след като на следващия ден отидох притеснена да ме погледнат, на последващия ми се обадиха да ми кажат, че съм получила алергична реакция от лазера, тъй като кърмя. Обяснение защо такава не съм получила на първата процедура - нямаше. И нищо, че след като ме погледнаха на следващия ден ми дадоха да се мажа с пантенол, а не с противоалергично мазило. Разбира се, консултацията с дерматолози показа, че не е никаква алергия, а изгаряне втора степен. И най-тъпото е че по време на самата процедура на няколко пъти прекъсвах "докторката", за да й кажа, че ме боли много, дори много повече от първия път. Обяснението беше, че космите ми били черни-като че ли първия път са били руси. Така че мили дами, ако не искате петна вместо косми, не ходете в Пикасо.   
Аз съм много доволна от Пикасо Пловдив - д-р Мария Георгиева - при нея ме прати козметичката ми, при която процедурите бяха без успех. Аз съм с предистория - преди повече от 10 години си въобразих, че имам мустаци и слънчеви петна /петната не бяха въображаеми/. Тогава един познат /д-р Евгени Христозов от Стара Загора/ точно си беше купил апарат - обеща ни /не бях само аз/, че ако си предплатим пакет процедури за цяло лице то доживотно ще имаме прекрасни лица без никакви петънца и косъмчета - Да ама не! Ние наляхме по една тлъста сума на Евгени и започна едно едно бръснене между процедурите, което в началото нямаше голям смисъл при мен но с времето се осмисли.. тънкия.. почти невидим с невъоражено око мъх взе да заприличва на брада /така трябвало за да може апарата да "хване" косъмчетата/ и 4 години по-късно процедурите секнаха.. защото доктора ни изхвърли - каза, че трябва пак да си плащаме.. беше забравил за приятелската ни уговорка.. е.. аз тогава плащах няколко пъти и се преместих в Пловдив - тук беше 1-2 години опити да се оттърва от досдните косми - опитах всичко от коло-маска, през електричека игла до фотоепилация.. на моите тънки и светли косми на лицето нищо не им действаше. Междувременно направих 2 процедури фотоепилация на подмишници - 2ра година космите ми не са пораснали там.. и тогава ми препоръчаха Пикасо - те са с най-добрия апарат в Пловдив сега ходя 1-2 пъти в годината на процедури за по 50 лв и нямам нито косъмче на лицето.. без да броим миглите и веждите разбира се. Допущам, че професионализма на човека, който работи с апарата си казва думата - наистина внимавайте на кого се доверявате .. дори приятелите лъжат!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #72 -: Февруари 07, 2011, 01:05:07 am »
Някой ходил ли е в Пикасо Бургас?
Re: Лазерна епилация
« Отговор #73 -: Февруари 22, 2012, 10:06:01 am »
Хайде споделете тези които са си правили лазерната дали има ефект?
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #74 -: Февруари 22, 2012, 10:26:00 am »
Лазерната епилация е по-старата технология. Смятам че там където правят лазерна + фото си е чисто шменти капели, само и само да му вземат акъла на човек .... и парите. Аз съм с фото епилация, правена ми е в Бургас преди близо 4 години. Доволна съм. В момента имам тук там по някой косъм и дали ще правя една кола маска на 3 месеца не е от особено значение.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Лазерна епилация
« Отговор #75 -: Април 16, 2012, 22:49:36 pm »
Здравейте :) Въпреки, че прочетох мненията до сега по темата, ще подходя малко егоистично и ще си кажа точно как стоят нещата при мен :))
Става дума за областта над горната устна. Когато бях на 16 за първи път махнах мъхчетата, които имах заради подигравки от страна на един съученик.. сега осъзнавам, че не е било нужно, но станалото - станало. От тогава никога не съм ги бръснала, а само изрусявала или както последните 2 години - минавам ги набързо с една от приставките на епилатора - пести много време и не ми прави ранички и възпаления като при кола маската..
Сега съм на 21 и събрах солидна сума, с която искам да си направя епилация, с която да махна тези косъмчета, които до голяма степен си останаха мъхчета... в смисъл то е черен мъх.. но не са като тъмните косми по краката да кажем или мъжка брада..
В момента се чудя къде да го направя и като цяло чакам да пуснат някоя промоция във VipDeals.. Иначе съм харесала студиото на Пикасо и Versus.. Там цените за лазер са в рамките на до 25 лв, ако няма промоция..
Д-р Мая Тачева в София ли работи и има ли някой, който си е направил повече от 1-2 процедури и до каква степен е намаляло окосмяването..
Само да добавя, че търся студио в София :) Надявам се да не съм досадила и благодаря предварително :))
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #76 -: Май 10, 2012, 16:44:07 pm »
Здравейте :) Въпреки, че прочетох мненията до сега по темата, ще подходя малко егоистично и ще си кажа точно как стоят нещата при мен :))
Става дума за областта над горната устна. Когато бях на 16 за първи път махнах мъхчетата, които имах заради подигравки от страна на един съученик.. сега осъзнавам, че не е било нужно, но станалото - станало. От тогава никога не съм ги бръснала, а само изрусявала или както последните 2 години - минавам ги набързо с една от приставките на епилатора - пести много време и не ми прави ранички и възпаления като при кола маската..
Сега съм на 21 и събрах солидна сума, с която искам да си направя епилация, с която да махна тези косъмчета, които до голяма степен си останаха мъхчета... в смисъл то е черен мъх.. но не са като тъмните косми по краката да кажем или мъжка брада..
В момента се чудя къде да го направя и като цяло чакам да пуснат някоя промоция във VipDeals.. Иначе съм харесала студиото на Пикасо и Versus.. Там цените за лазер са в рамките на до 25 лв, ако няма промоция..
Д-р Мая Тачева в София ли работи и има ли някой, който си е направил повече от 1-2 процедури и до каква степен е намаляло окосмяването..
Само да добавя, че търся студио в София :) Надявам се да не съм досадила и благодаря предварително :))


Соларни студиа BELIZE
София, ул. Граф Игнатиев 5 , площад Гарибалди
02 / 986 4224, 0887 317 460
http://nlt.bg/belize

София, ул. Партений Нишавски 24 , Зона Б-5, Бизнес сграда BLUE PALACE, ул. Партений Нишавски 2 А
02 828 47 55 , 0885 63 53 46
http://nlt.bg/belize
 
много съм доволна. купувам си ваучери през www.lapni.bg - излиза много "на сметка". пробвала съм мишници и горна устна. фотоепилация е способа, който прилагат. ходя от февруари по веднъж в месеца за мишници и вече нямам...а бяха черни и дебели. и за горна устна съм направила около 3 процедури и вече няма.





Re: Лазерна епилация
« Отговор #77 -: Юни 12, 2012, 00:20:10 am »
Аз съм ползвала услугите на Пикасо, но в Бургас. Не успях да завърша курса процедури, защото забременях, но като спра кърменето ще ги подновя. Разлика има огромна. Под мишниците почти ми изчезнаха косъмчетата, а по лицето станаха по-финни и се разредиха.
Re: Лазерна епилация
« Отговор #78 -: Февруари 01, 2016, 12:17:53 pm »
Аз ходя на лазерна епилация в Естетичен център Vitalaiz в Бургас, доволна съм, но моите косъмчета не са руси, така че, не знам дали ще ти подейства.