0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #40 -: Октомври 22, 2007, 09:04:26 am »
Да,това е за едно посещение.Но за горна устна ще е доста по евтино.
Re: Лазерна епилация
« Отговор #41 -: Октомври 22, 2007, 17:39:33 pm »
Здравейте,
Аз ходя на лазерна епилация на горна устна в Пикасо.
Много съм доволна от резултата и цената.
Когато започнах беше август месец, маше промоция и беше 20лв. сега е 25лв.
Пионеже косъма ми е тъмен се повлияха много добре и сега след 4-та процедура, като ги правя на 4 седмици /не по-късно/, са ми изчезнали на 90%.След процедурата излизат малко и опадат като изгорени. Вече дори не се налага да ги премахвам след процедура. Остават мимоще две процедури и приключвам, надявам се за винаги  :lol:
Поздрави
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #42 -: Октомври 22, 2007, 22:56:54 pm »
Как така ходиш на 4 седмици, на мен в Борекс ми казаха най-рано на 1.5 месеца т.е. 6 сед. А и то по-ефтино. В Борекс горна устна е 40 лв. Замислям се дали да не ги сменя.
Re: Лазерна епилация
« Отговор #43 -: Октомври 23, 2007, 09:20:48 am »
  Наистина са такива цените в Пикасо.
Re: Лазерна епилация
« Отговор #44 -: Октомври 23, 2007, 13:05:23 pm »
Казаха ми, че процедурата се прави не по-рано от 3 седмици и не по-късно от 4 седмици. Незнам ти къде си го правила и защо е на такъв голям период ?!?!?! Но в Пикасо е така и това са цените :)
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #45 -: Ноември 01, 2007, 10:50:08 am »
Здравейте, аз да споделя, от около 2 години ходя на електроепилация на горната устна. Не са много и тъмни косъмчетата ми, но не ги понасям, като мъх седят и си личат. Сега не съм ги махала от 3 месеца някъде (последният път в салона спря тока и ме довършика с кола маска), а аз  винаги съм ги махала с ел.епилация с пинсета. Днес си запазих час за д-р Мая Тачева. Там е комбинация фотоепил. + лазер + първо ти правят 1 консултация за структурата на косъма, как ще се повлияе от дадената процедура и т.н. Струва 40 лв. Не знам дали ще боли, но мен и ел.епил. не ме боли, даже си дрема, докато ме чистят. Лошотона ел.епил. е, че струва 1 лв. на минута, а на мен почнаха да ми взимат по 25-30 лв. и като се видя на сметло виждам пропуски.

Ще пробвам това и ще ви кажа дали си струва.

Ел.епил. си правех всеки месец, нямах никакви оплаквания, освенв случаите, когато козметичката допре пинсетата до кожата и .... ме изгори :)

боли и мирише, но после минава и изчезва, без белези до .... хмм... последният път, когато ме горнаха преди 3 месеца..... още си имам 1 по-тъмно петанце, като светла бенка ...

реших, че ще пробвам др. процедура, но не кола маска

някой бил ли е при д-р Тачева?

споделете опит моля....

поздрави на всички
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #46 -: Ноември 02, 2007, 14:30:36 pm »
Бръмбарче, сподели моля те после впечатленията ти. Аз другата седмица ще ходя на София на преглед и мисля и това да свърша. Би ли дала телефон.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #47 -: Ноември 02, 2007, 16:31:45 pm »
Айде и аз да кажа.. :lol: Аз ходя няколко пъти вече в Борекс и ето какво ме очудва- аз защо плащам там по 50 лева?! :o Всъщност съвсем се зачудих понеже ходя рядко. На мен ми казаха, че е важно да се хванат различни фази на израстване на косъма, а не дали ще ходя на по-малко или повече от еди-колко-си време. :? Аз горе-долу съм доволна. Ходя за горна устна и малко брадичка. На първото място са ми доста изсветляли и разредени, но на брадичката не е все още така :( Само ги подстригвам :( И няма такова положение да се махнат завинаги. Не се лъжете. Просто се ходи през по-дълъг период от време. Но така като ви чета се чудя дали да не пробвам в Пикасо щом е толкова по-евтино. Аз миналото лято се бях навила на мищници и горна устна на някаква промоция, но понеже беше точно преди сватбата, реших да не експериментирам и да си отида в Борекс. Ама сега с езамислям.. :?

*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #48 -: Ноември 02, 2007, 17:19:30 pm »
Здравей, Zlatulka!

Колко пъти имасх в Борекс?
И какув е ефекта за сега? :-)
На колко време ходиш?

Засипах те с въпроси :-)
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #49 -: Ноември 02, 2007, 20:09:24 pm »
Ей, златулка, ти що плащаш 50, а аз 65 лв. Нали за брадичка става въпрос? Аз точно заради цената мисля да пробвам в Пикасо и да преценя къде ще продължа в Борекс или в Пикасо.
Clear, аз ще ти отговоря за мен. До сега съм ходила в Борекс, честно казано ефект има и то видим. Както е казала Златулка, не са се премахнали за винаги, но чувствително са намаляли и все на по-дълаг период излизат отново. Но аз и на това съм доволна. До сега съм ходила на 3 процедури през 2 месеца. Сега 4-та която ми предстои ще бъде на 10 седмици от последната процедура.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #50 -: Ноември 02, 2007, 21:31:44 pm »
Аз честно казано не си спомням вече колко пъти съм ходила понеже е през доста време  :oops: За ефекта вече казах..
Мери, аз плащам по толкова щото устната ми е вече с доста хилави и поизсветлели,а на брадичката имам 10-ина косъмчета. Не е много и всъщност на мен винаги са ми оставали импулси и затова на втория или третия път попитах дали не може за остатъка да ми махнат на брадичката и те се съгласиха. Така че това, което плащам аз е все еддно само за горна устна. Аз така се и записвам, де. Казвам само устна и покрай нея.. :D Ако и твойте са малко пробвай и ти така пък ако не става, те ще ти кажат, споко. Няма да се вътрят току така. :wink:

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #51 -: Ноември 03, 2007, 18:31:29 pm »
Бръмбарче, сподели моля те после впечатленията ти. Аз другата седмица ще ходя на София на преглед и мисля и това да свърша. Би ли дала телефон.

ами .... първо ме минаха с лазер - мири6е на изгоряло, не боли, а се усе6та ато парене, но много леко.

после дойде ред на фотоепилацята - не боли.

казаха ми, 4е до 10 дни 6те израснат и аз да си ги дърпам с пинсетка, те 6тяли да падат мн лесно.

обясниха ми, 4е се правикомбинация от лазер и фотоепил. за6тото фотоепил. се прилагала за по-тъмни косми и колкото по-тъмни били космите, толкова по-бързо се повлиявали от процедурите.

но при горната устна било по-бавен този процес и само за тъмните косми

моите са доста светли, тъмните самалко.... но 6те видим де

нямам сега в мен тел., но аз влезнах в www.googe.bg инаписах доктор мая та4ева и от интрнет страницата взех телефон, обадих ссе и си записах 4ас, нонямаха за съ6тия ден, така 4е ако ре6и6 да ходи6 там най-добре се обади 1 ден по-рано.

40 лв. е там

в пикасо пък е 25 лв.

да питам теи, които са ходили в пикасо, там каква е процедурата?

само фотоепилация или лазер + фотоепилация?
Re: Лазерна епилация
« Отговор #52 -: Ноември 07, 2007, 09:42:48 am »
Аз ходя в Пикасо и там процедурата е само с лазер. Много добре се повлияват, особено тъмните косми, като моите. Вече съм си направила 4 процедури и съм много доволна!!! Сега само две три да ми излязат. Цената е 25лв.
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #53 -: Ноември 07, 2007, 12:24:09 pm »
Аз ходя в Пикасо и там процедурата е само с лазер. Много добре се повлияват, особено тъмните косми, като моите. Вече съм си направила 4 процедури и съм много доволна!!! Сега само две три да ми излязат. Цената е 25лв.

аз не сам оглеждала какво е станало; но като поизрастнат с кола маска ли да ги дръпна?

за 1 път си правих сега, не знам точно как ще се повлияят, моите не са мн. тъмни.

ама така като се пипам, усещам, че имам; да ги дърпам ли с нещо или те сами си падат;

това ми е малко странно!!!

как така сами ще си паднат
Re: Лазерна епилация
« Отговор #54 -: Ноември 07, 2007, 14:43:17 pm »
това ми е малко странно!!!
как така сами ще си паднат
[/quote]


Те самите изгарят. Малко като пораснат и окапват. Но ако те дразнят можеш спокойно да си направиш една кола маска, за да им помогнеш да окапят, а да не ги чакаш. Но десет дена преди следващата епилация не трябва да са скубани. Ако са пораснали дълги можеш да ги пострижеш малко но не и да ги скубиш преди процедурата.
Успех :)
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #55 -: Ноември 08, 2007, 10:07:06 am »
това ми е малко странно!!!
как така сами ще си паднат


Те самите изгарят. Малко като пораснат и окапват. Но ако те дразнят можеш спокойно да си направиш една кола маска, за да им помогнеш да окапят, а да не ги чакаш. Но десет дена преди следващата епилация не трябва да са скубани. Ако са пораснали дълги можеш да ги пострижеш малко но не и да ги скубиш преди процедурата.
Успех :)
[/quote]

аз може би не се изразих правилно, това имах предвид; жената ми обясни, че около 10 дни след манипулацията ще почнат да израстват и да падат, а ако някой е позрастнал, но не е паднал, а ме дразни, да го дръпна с пинсета, но трябва сами да падат.

Ще видим какво е всъщност. Странното е, че ми правят и лазер, и фотор за разлика например от теб

*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #56 -: Ноември 08, 2007, 21:10:08 pm »
Бръмбарче, лазар и фото е само при Тачева, аз се обадих на всички студия, при другите е само лазер. Вчера бях в Пикасо за първи път, там например и лазера е различен от този в Борекс.
На мен ми обясниха, че тези които вече са изгорени ще паднат сами, ако излезнат по-трудно, да им помогнем, но ако случайно някой косъм не е "умрял" да не се дърпат насила с пинсета, а по-добре де се подрязва до следваката процедура.
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #57 -: Ноември 09, 2007, 11:29:17 am »
Mary, аз мисля изобщо да не ги пипам, като почнат да личат пак, ще отида на втора процедура. Само не разбирам защо на мен ми правят и лазер, и фото, а в другите студия е само фото. Може ли като ходиш следващият път, попитай, просто информативно, защо го правят при Тачева, да видим какво ще ти отговорят.

На мен ми обясниха, че понеже били по-светли космите на горната устна, затова първо ги обгорявали с лазера. То е едно такова тънко и мирише на изгоряло, минават по цялата устна, усеща се парене.

А фотоепилацията е една плочка с големината на кибрит, накрайника имам предвид. Понеже нямало да хване светлите, затова първо с лазера.

Само да поясня, че миоте косъмчета са доста светли и тънки, но си личат и затова ги махам. Стоят по-скоро като тъмен мъх.

Мерси предварително.
*
Re: Лазерна епилация
« Отговор #58 -: Ноември 09, 2007, 13:40:36 pm »
Само не разбирам защо на мен ми правят и лазер, и фото, а в другите студия е само фото.
Бръмбарче, в другите е или само фото или само лазер. Предполагам, че този е по-добър и самия апарат е с двете едновременно. Не е въпрос на избор, т.е. нещо като 2в1. Ще се поинтересувам другия път като отида. Аз между другото съм решила следващата процедура, да я направя при нея.
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Лазерна епилация
« Отговор #59 -: Ноември 09, 2007, 15:01:10 pm »
Само не разбирам защо на мен ми правят и лазер, и фото, а в другите студия е само фото.
Бръмбарче, в другите е или само фото или само лазер. Предполагам, че този е по-добър и самия апарат е с двете едновременно. Не е въпрос на избор, т.е. нещо като 2в1. Ще се поинтересувам другия път като отида. Аз между другото съм решила следващата процедура, да я направя при нея.

ами всъщност са 2 отделни приставки; не знам самият уред дали е комбиниран, за 1 ми беше и не се сетих да се поинтересувам;

обясниха ми, че се правят 2 процедури, защото, ако е само фото, без лазер, нямало да се повлияе изъбщо на светлите косъмчета, а на мен и тъмните ми също са в действителност като мъх, в смисъл, че не са дебели и тъмни черни; ама пак се виждат гадните косми  :(

да, попитай, ако можеш, да видим там какво ще отговорят.

всъщност, така ме карат да плащам за 2 процедури, а не съм убедена, че имам нужда и от двете, затова пи се искаше, някой да попита по сдругите студиа.