0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Изпразване
« -: Март 23, 2007, 15:37:11 pm »
Снощи както си спя и си сънувам така и оп изпразвам се в леглото,докато спя  8O Това не може да е нормално  :?
Re: Изпразване
« Отговор #1 -: Март 23, 2007, 15:41:13 pm »
Нищо не казваш за съня.... :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Изпразване
« Отговор #2 -: Март 23, 2007, 16:09:07 pm »
dave,

ти на колко години си? :)

за нощни полюции не си ли чувал, не си ли имал досега?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Изпразване
« Отговор #3 -: Март 23, 2007, 16:18:46 pm »
То много зависи какво сънуваш-ако съня ти е еротичен няма как да не се ........Доколкото съм чувала на много мъже се случва.
*
Re: Изпразване
« Отговор #4 -: Март 23, 2007, 16:39:42 pm »
 :)Ако си в пуберитета изобщо да не те притеснява. Ако не си и ти се случва достатъчно рядко - също.
Re: Изпразване
« Отговор #5 -: Март 23, 2007, 16:45:03 pm »
Не се заяждам, но "изпразване" ми звучи като да вземеш 1 чувал картофи и да го обърнеш наобратно.  :D Предполагам става дума за "еякулация".
*
Re: Изпразване
« Отговор #6 -: Март 23, 2007, 20:12:03 pm »
На мен пък еякулация ми звучи супер тъпо.На 22 съм и ми се е случвало може би 2 пъти досега.Естествено че съня е ясен ;) а полюция за пръв път чувам.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Изпразване
« Отговор #7 -: Март 24, 2007, 07:24:44 am »
ами полюция се нарича спонтанната нощна еякулация по време на сън. тези полюции са най-чести през пубертета, но ги има от време на време при всеки мъж.
нищо необичайно няма, бъди спокоен.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Изпразване
« Отговор #8 -: Март 24, 2007, 12:50:19 pm »
ОК.Мерси.