0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Липса на овулация
« Отговор #20 -: Юли 26, 2005, 11:55:06 am »
Ами изискаха да маме въздържание от 5 до 7 дни..........и аз вече взех да се обърквам.
Сега сме решили с мъжа ми да ходим да се консултираме и с други лекари..... :roll: защото вече нищо не разбирам
Липса на овулация
« Отговор #21 -: Юли 26, 2005, 16:46:18 pm »
Абе ти нали си от Пловдив? Къде го води тоз мъж на лекар?
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Липса на овулация
« Отговор #22 -: Юли 26, 2005, 18:53:54 pm »
Последната сппермограма правихме в Bora
Липса на овулация
« Отговор #23 -: Юли 27, 2005, 10:00:40 am »
Ами питай бе девойко. Хората от другият край на България идват да си направят спермограмата в Торакс.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Липса на овулация
« Отговор #24 -: Юли 27, 2005, 10:41:44 am »
Така и смятам да направя.
Благодаря!
*
Липса на овулация
« Отговор #25 -: Юли 27, 2005, 10:57:23 am »
В Торакс ли са най-добрите спермограми?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Липса на овулация
« Отговор #26 -: Юли 27, 2005, 11:05:28 am »
Не, сигурно има и други. Но д-р Даскалова е най-добрата, най-отговорната лекарка, която си заслужава доверието.
Липса на овулация
« Отговор #27 -: Юли 27, 2005, 11:06:31 am »
Цитат на: a_s_n
В Торакс ли са най-добрите спермограми?


*
Ами поне там са тези, на които най им имаме вяра. Защото се правят от човек съпричастен към нашите проблеми, а не просто на конвейр и ей така, колкото да ти вземат парите!
* Лично мое мнение!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Липса на овулация
« Отговор #28 -: Август 02, 2005, 16:19:42 pm »
Аз преди около 2 седмици се срещнах с Мели и д-р Даскалов и още от първата ми среща с тях смятам, че са страхотни професионалисти, умеят да разговарят с пациентите и наистина се чувстваш разбрана и специална. Така че и аз ти препоръчвам да посетите Мели. УСПЕХ! :goodluck:
*

    adriana_79

липса на овулация
« Отговор #29 -: Октомври 03, 2005, 11:54:23 am »
здравей  mari_pz  :D иска ми се да поговорим за овулацията
Липса на овулация
« Отговор #30 -: Октомври 04, 2005, 11:54:32 am »
Разбира се, винаги може да поговорим стига да мога да ти помогна с нещо.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Липса на овулация
« Отговор #31 -: Ноември 07, 2005, 14:04:27 pm »
Здравейте и от мен!И аз имам проблеми с проследяване на овулацията си чрез БТ.Предполагам,че след месец два нещата ще ми се изяснят,но засега не успявам да разбера имам ли въобще овулация.Пия Бромкриптин,поради високи нива на пролактина.Още в първият месец по време на лечението влязох в норма и аз самоделно си прекратих приема на лекарствата,защото от тях се чуствах дискимфортно-световъртеж,киселини и болки в стомаха,запек и т.н.Но след края на приема на лекарства нивото на хормона отново е извън норма.Назначиха ми още 2 месеца Бромкриптин и декември месец следва проследяване на овулация чрез УЗ.
*
Липса на овулация
« Отговор #32 -: Ноември 16, 2005, 16:45:39 pm »
Здравейте момичета.И аз искам да ви попитам за овулацията.По принцип цикалът ми е 28-29дни.Според мен в момента съм в ову,защото усещам болки ниско долу и напрегнати гърди.Това е почти всеки месец.Само че тестовете за ову са отрицателни,а цервикална слуз досега съм установявала изключително рядко.Дали не изпускам момента?Според ову календара трябва да съм фертилна точна тези дни?Извинявам се ако ви изглеждам неука :oops:
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Липса на овулация
« Отговор #33 -: Ноември 16, 2005, 17:28:58 pm »
Здравей,popi4!Аз съм с високи нива на пролактина и в момента пия бромкриптин.От този месец започнах да си меря БТ , за да си проследя овулацията.Все още не съм съвсем на ти с получената графика, но се надявам до месец два да съм на ясно дали овулирам.Ти следиш ли БТ?Какво показва тя?Правила ли си някакви хормонални изследвания?
*
Липса на овулация
« Отговор #34 -: Ноември 16, 2005, 21:31:55 pm »
Popi4,

ако смяташ, че изпускаш момента с тестовете можеш да опиташ да ги правиш в по-дълъг период от цикъла. Напр. от 10 до 20 ден. Но най-сигурно е да отидеш на фоликуметрия.


*
Липса на овулация
« Отговор #35 -: Ноември 17, 2005, 10:06:46 am »
Мерих си БТ няколко месеца,но съвсем се обърках.В първата фаза темпа е над 37градуса,а после спада  :dontknow: .....докато дойде М.Чела съм,че трябва да е обратно.Сигурно пак пропускам нещо!Хормонални изследвания не съм правила все още.Все се надявам,че проблема е че изпускаме момента......но пък вече 2години..... :oops:
*
Липса на овулация
« Отговор #36 -: Ноември 17, 2005, 10:16:32 am »
Dabi,благодаря за съвета!Можеш ли да ми кажеш къде мога да отида на фоликуметрия?Момичета от вас научих много неща,чета ви вече половин година,но сега се престраших да се регистрирам и да ви попитам за това-онова. :roll: