0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Простатата
« -: Март 20, 2007, 08:31:11 am »
тая тема я пускам заради мъжа ми.обещавам да я махна до няколко дена, за да не спамя подфорума.
работата е там, че сме стигнали почти до раздяла.той категорично отказва да си изследва простатата.помислих си, че ако ми кажете дали мъжете ви са го минали това изследване и какви са отзивите има за това, после ще му покажа отговорите, за да види колко много мъже са го минали и може да поомекне.
благодаря ви предварително!
Re: Простатата
« Отговор #1 -: Март 20, 2007, 09:11:29 am »
И моят категорично отказва да го направи това изследване... Знам че това не те успокоява, но не си сама   :lol:
За информация - с мъжки фактор сме, предстои ни ИКСИ.
  09.11.2007
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Простатата
« Отговор #2 -: Март 20, 2007, 10:52:23 am »
Мимка, виж кво душа, на сила хубуст не става. Колкото повече настояваш - толкова повече ще се дърпа. Моя съвет е щом нещата стоят така - първо решете проблема с взаимоотношенията по между ви, пък после му мислете за изследването. Не го притискай, не се "профанизирай", опитай се да живееш въпреки проблемите, дръпни ръчната.
Вчера сутрина по БГ-радио, Симо каза на 1 девойка /дето харесвала 1 ерген пък той не знаел/ - Не сме на тая земя 100 хил. години, че да чакаш - та мисълта ми е Живота е прекрасен!

Иначе на моя мъж още през 1999-2000г. му назначиха преглед при уролог - и без никакви уговорки и проблеми си отиде на док и Слава Богу нещата не бяха толкова сериозни. Скоро пак беше на преглед при друг уролог Д-р Дечев, след този преглед пък вече съвсем се изпари притеснението му от уролозите!
Тук е мястото да благодаря отново на Мели  :thankyousign:
Успех Мимка!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Простатата
« Отговор #3 -: Март 21, 2007, 12:32:11 pm »
Моят го мина, на няколко пъти. Не е умрял. Гадно е, но и на нас не ни е лесно.
Като си скриеш главата в пясъка, проблема няма да се реши.
Re: Простатата
« Отговор #4 -: Март 21, 2007, 13:00:13 pm »
И моят категорично отказва да го направи това изследване... Знам че това не те успокоява, но не си сама   :lol:
За информация - с мъжки фактор сме, предстои ни ИКСИ.

Брейййй, на нас ни предстои икси, на тях кво ? Лежане и чакане?
Я ги стегнете тия мъже!!!! Нали са мъже,бе? За едни неща са мъже за други не, така ли? В живота нема само мекото на баничката, я !!!!!
Уф, че се ядосах..... ама на ваште мъже,не на моя.
Re: Простатата
« Отговор #5 -: Март 21, 2007, 14:03:09 pm »
Илиана, права си  :lol: Обаче се питам аз защо никой досега не ни ги назначи тези изследвания... правили сме само микробиология на еякулат заради левкоцити. Тъкмо го бях навила да се подложи на тези "мъки", но последната спермограма беше без левкоцити и човекът се отметна от думата си.
Той иначе се опитва всячески да ми спести ИКСИ-то, даже беше против да правим дори и един опит за да не се "мъча" заради него. Странна логика някаква...  8O Той на мое място нямало да се подложи на такива процедури  8O И това ми било силния пол  :lol:
« Последна редакция: Март 21, 2007, 14:09:30 pm от Жабче »
  09.11.2007
Re: Простатата
« Отговор #6 -: Март 21, 2007, 14:25:47 pm »
Добре де Жабче, вие при кого ходите за мъжкия проблем. Извинявай ако си писала, но не си спомням.
Иначе и мойто мъж се чувства много виновен,че даже на моменти съм си мислела че е по-добре при мен да беше проблема. Така или иначе се подлагаш на всичките изследвания и процедури, за какво и той да страда. Ама това е положението.
Ще дерзаем  :D
*
Re: Простатата
« Отговор #7 -: Март 21, 2007, 18:32:29 pm »
ПОБЕДАААААААА!!!!!!!!
В понеделник сме на уролог за преглед и изследване на простатен секрет!
Явно все пак е сложил на кантар нещата и е преценил кое в този живот му е по-важно-аз и бебето или моментното душевно спокойствие.
Re: Простатата
« Отговор #8 -: Март 21, 2007, 20:33:01 pm »
Браво Мимка  :lol: Успех!
  09.11.2007
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Простатата
« Отговор #9 -: Март 21, 2007, 21:09:15 pm »
Ето, не е лошо момчето, вразумило се е. Мимка, не махай темата. Важна е и за другите хора.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Простатата
« Отговор #10 -: Март 21, 2007, 21:28:26 pm »
ок, темата остава.
нека да е стимул и за другите момичета, малко да 'потормозят' мъжете си.аз чак не повярвах като ми каза моя, че в понеделник ще отиде.просто...дойде ми като гръм от ясно небе.щом той клекна, и другите нямат шанс срещу жените си!
успех на всички!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Простатата
« Отговор #11 -: Март 21, 2007, 21:34:32 pm »
Благодаря ти. Просто на мъжете им е малко по-трудно да вземат това решение, някак не са научени да ходят на лекар, плюс това нали обикновено те нямат проблем, нищо не ги боли, сърби и т.н. Трябва им време.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Простатата
« Отговор #12 -: Март 22, 2007, 12:05:38 pm »
... Трябва им време.
Това е! Со кротце, со благо, някой път и по-крути мерки, но важното е да ги мотивираме и най-вече да ги оставим сами да вземат решението. Защото са мъже  :D
Re: Простатата
« Отговор #13 -: Март 22, 2007, 12:06:18 pm »
Браво за победата Мимка!!!!  Успех ви желая  :goodluck:  и да пишеш как е минало!!!!   :balk_122:

 
*
Re: Простатата
« Отговор #14 -: Март 22, 2007, 13:06:29 pm »
Браво и на двама ви, Мимка!  :dating: Знаех си аз, че мъжлето ти ще вземе най-разумното решение! Специални поздрави от нашето семейство (малко, но сплотено, като вашето)  :D :bighug:
Re: Простатата
« Отговор #15 -: Март 22, 2007, 14:36:35 pm »
Миме, и после да не ми кажеш, че не те бях предупредила  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Простатата
« Отговор #16 -: Март 22, 2007, 18:46:55 pm »
ами аз таковаа..незнам дали трябва, ама ще си го кажа.peta, eganeva и alia_alia знаят, ама ще си призная и на другите.
отношенията ни бяха много зле.бяхме я докарали до там, че му дадох срок 24 часа.да мисли.
или на другата вечер щеше да ми каже, че ще направи нужните изледвания, така както аз въпреки страха и болката направих цветната снимка и лапарото;или приключваме.даже бях говорила с майка ми, че най-вероятно ще се разделим и тя каза, че ме подкрепя каквото и да направя.обичам го, но не съм съгласна само единия да прави жертвите, а другия да кротува отстрани.
той обаче взе изненадващо решение!за наша радост!даже вече се е уговорил с уролога за понеделник наобед.
много съм горда с резултата!!!!!
понякога явно трябва да натиснеш повече!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Простатата
« Отговор #17 -: Март 22, 2007, 21:31:11 pm »
Ей, знаех си аз!
Дръж и не го изпускай!
 :a_dog_01: :balk_21:
*
Re: Простатата
« Отговор #18 -: Март 22, 2007, 22:39:11 pm »
Мимка поздравления и успех
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Простатата
« Отговор #19 -: Март 23, 2007, 08:54:58 am »
Късмет, Мимка.