0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Теодора

5г.с.болки ниско долу
« -: Март 20, 2007, 08:07:16 am »
Имам 4+теста за бременност .Днес ми е 4-ти ден закъснение.Най -вече през нощта имам присвиваща болка ниско долу.Тази нощ пих ношпа.През деня е от време на време.Имам чувството ,че корема ми е по -топъл от друг път.Опасно и необичайно ли е това ?На лекар съм в петък.Кажете мнението си.Благодаря!
*
Re: 5г.с.болки ниско долу
« Отговор #1 -: Март 20, 2007, 08:33:59 am »
ако днес ти е 4ти ден от закъснението, защо в заглавието си написала 5 г.с.?няма как да е така, защото седмиците не се ли броят от зачеването?от други теми пускани тук знам, че симптомите за ранна бременност не се различават от нормалния ти ПМС.
преди цикъл боли ли те така?ако е да, значи няма страшно.
разбира се, аз не съм много компетентна.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: 5г.с.болки ниско долу
« Отговор #2 -: Март 20, 2007, 08:46:51 am »
Цитат
няма как да е така, защото седмиците не се ли броят от зачеването?
Броят се от последната редовна менструация.
Иначе за болките - добре е да се пие но-шпа. Лекар ще каже дали има проблем.
Re: 5г.с.болки ниско долу
« Отговор #3 -: Март 20, 2007, 10:12:52 am »
не се притеснявай...аз съм така още от преди да ми закъснее цикъла. Имах много силни болки ниско долу - веднага ми предписаха но шпа три пъти по 1 и повече лежане. После включват утрогестан или дуфастон - но задължително се консултирай с лекар. Аз съм вече 15г.с. и още ме наболява, и при нужда взимам но шпа. Не се притеснявай, важно е да почиваш и да отидеш на лекар. Стискам палци всичко да е наред :-))
Re: 5г.с.болки ниско долу
« Отговор #4 -: Март 20, 2007, 13:52:14 pm »
Болките не са страшни, освен ако не са придружени с кървене. Лежи, почивай си, не се натоварвай, бъди спокойна. Изчакай да те види лекаря.
*
Re: 5г.с.болки ниско долу
« Отговор #5 -: Март 20, 2007, 19:52:23 pm »
Цитат
няма как да е така, защото седмиците не се ли броят от зачеването?
Броят се от последната редовна менструация.
Иначе за болките - добре е да се пие но-шпа. Лекар ще каже дали има проблем.

наистина не знаех, благоадря за инфото.все пак още не съм я докарала до бременност... :(