0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
хормони поемани от здравната каса 2005
« Отговор #40 -: Април 07, 2005, 10:27:56 am »
Браво на теб! Искрени поздравления! Винаги съм се възхищавала на хора, които правят нещата, за които аз само се каня.
 :balk_47:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
хормони поемани от здравната каса 2005
« Отговор #41 -: Април 07, 2005, 10:37:52 am »
А може ли и едни въпрос във връзка с темата: поема ли здравната каса преглед с УЗИ?
хормони поемани от здравната каса 2005
« Отговор #42 -: Април 07, 2005, 11:15:51 am »
Цитат на: Anonymous
Разберете ме правилно, проблемът не е в конкретната сума, а в това, че всеки те подритва и лъже, което ми е безкрайно обидно. Исках тази лекарка да почувства какво е да ти бръкнат в джоба, така както те ни бъркат ежедневно и ни лъжат и ни гледат като банкноти, а не като пациенти и живи хора. Надявам се да си е взела поука от тази история. А на вас момичета Ви пожелавам да се сблъсквате по-малко с този род лекари и в случай, че това се случи да си отстоявате правата. УСПЕХ!

Разбирамете много правилно направила си нещо чудесно. Ясно е, че след като нещо ти си предлага като услуга за която нали си плащаме осигуровки, те пак не са безплатни, трябва да се възползваме.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
хормони поемани от здравната каса 2005
« Отговор #43 -: Април 08, 2005, 08:50:28 am »
Цитат на: pkoprinkova
А може ли и едни въпрос във връзка с темата: поема ли здравната каса преглед с УЗИ?

Да.
хормони поемани от здравната каса 2005
« Отговор #44 -: Април 08, 2005, 10:09:55 am »
:D
Браво! Много ме изкефи!
Наистина всички ни се качиха на главите! Най-лошото е че е пълно с некомпетентни и безхаберни "специалисти"! И е крайно време да се научим да си търсим правата!
Най-интересното е, че в момента дават "Искрено и лично" с тема за НЗОК и здравните осигуровки /банална тема/, но ми хареса изречението "Здравната реформа ни взе здравето..."
Успех на всички първо в борбата с бюрокрацията и после със самите здравословни проблеми!   :wink: