0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #640 -: Май 27, 2011, 08:05:12 am »
Чоки пий ги спокойно, аз също съм ги пила след консултация с гинеколога ми.
Сега в момента пак пия Омега 3(за бременни), много съм доволна.
Успех миличка  osi_9
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #641 -: Май 28, 2011, 07:10:07 am »
Благодаря ти Мел, ти как си? Гледам, че наближава голямото събитие :)
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #642 -: Юни 01, 2011, 19:11:08 pm »
Момичета, помагайте.
Днес ми е 8-ми ден на МЦ, лелката си отиде, но вече 2-3 дни имам леко зацапване, което не е типично за моите цикли.
Днес цял ден се чувствам отпаднала, вие ми се свят, много ми се яде сладко, имам много странен вкус в устата и ми е зле на стомаха.
Единственото НЕ обичайно нещо за мен през този цикъл е, че от 24 Май /9 дни/ пия Омега 3 на Dopple Herz, които ви показах на по-преден пост. Не ми е предписан от лекар - сама си го назначих с идеята да си подобря качеството на Я.
Питам се дали това ми състояние и зацапването, което имам, не се дължат на приема на тези добавки?
Може пък и да съм пипнала пак някакъв "тъп" вирус?
Уф, все има за какво да се тормозя.
А, и забравих да спомена, че имам шум в ушите.  osi_15
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #643 -: Юни 01, 2011, 21:56:34 pm »
Чокенце и аз съм пила тази Омега 3 доста месеци подред не съм имала зацапвания.
Пиех ги по 2 капсули- 1 сутрин и 1 вечер.
Според мен няма да е от това миличка,допитай се до твоя лекар,каква може да е причината.Дано не е нещо обезпокоително  :goodluck:  

Вярвам!!!!
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #644 -: Юни 01, 2011, 22:14:31 pm »
Не знам Чоки ,но зацапването не вярвам да ти е от вирус...Да не те хваща някаква сезонна умора знам ли,но за зацапването ако нямаш болки в яйчниците или друг дискомфорт ....споко.Да нямаш раничка?На мен само от нея ми зацапваше и то рядко след секс

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #645 -: Юни 02, 2011, 07:12:22 am »
...но за зацапването ако нямаш болки в яйчниците или друг дискомфорт ....споко.Да нямаш раничка?

Нямам никакви болки, нищо. За раничка??? И за това нищо не знам  :?
Ще видя днес дали пак ще имам и ще помисля какво да правя.

Чокенце и аз съм пила тази Омега 3 доста месеци подред не съм имала зацапвания. Пиех ги по 2 капсули- 1 сутрин и 1 вечер. :goodluck:

Бебе, и аз ги пия по 2 пъти на ден, гледам да е след хранене за да не ме боли стомах.
Ще се наблюдавам няколко дни. Благодаря ви за отговорите  :balk_21:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #646 -: Юни 08, 2011, 07:37:32 am »
Здравейте момичета,
Искам да попитам тези, които ползват "Утрогестан" /в повечето случаи 3х1/, как решавате от кой ден да започнете да си го слагате /предполагам вагинално, а не го пиете/?
Лекарят ли ви казва или сами преценяте, че ви е минала овулацията и започвате да си го слагате?
Аз до сега винаги съм приемала Дуфастон, предписан от моя лекар след инсе. Утрогестана също е прогестеронов препарат, само по лекарско предписание ли се взима?

Знам, че категорично е забранено да си слагаме диагнози по Интернет, както и да си предписваме лекарства една на друга. Повярвайте ми, няма да направя нещо, което да застраши здравето ми, но ако има шанс "Утрогестан" да помогне, бих си го слагала. Естествено, че ако има и най-малката опасност няма и да си помисля да направя такава глупост.
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #647 -: Юли 01, 2011, 16:23:21 pm »
Чоки, аз слагах утрогестан веднага след овулацията, ако знаеш кога е била аз не мисля, че би ти навредил. На мен ми беше предписан от лекар, но той е като Дуфастона, с разликата, че  се усвоява по-добре от тялото, защото действа направо "на място", локално.
На мен ми беше предписан така- 2х2, вагинално.
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #648 -: Юли 02, 2011, 08:59:39 am »
Чини, знаеш ли дали в аптеката го дават само с лекарско предписание /с рецепта/?
*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #649 -: Юли 02, 2011, 10:01:41 am »
Щом Дуфастона е без рецепта би трябвало и Утрогестана да е така :DАз пиех Дуфастон след ову-то./сори ,че се намесвам :lol:

*
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #650 -: Юли 03, 2011, 09:03:59 am »
Ако се познаваш с аптекарките ще ти дадат без рецепта, иначе е само по лекарско предписание. Аз не см ползвала дуфастон, но пък от Утрогестана съм доволна  :D
Успех миличка
« Последна редакция: Юли 03, 2011, 09:06:49 am от Женя »
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #651 -: Юли 12, 2011, 07:30:10 am »
Този месец графиката ми изглежда като "зиг-заг". Защо така? Или ще имам късна овулация или организмът ми си прави шеги с мен.
Обикновено овулацията ми е между 14 - 17 ден от МЦ, протича с обичайните симптоми - течна ЦС, подуване на гърдите и коремчето, след това болки в гърдите, кръста и т.н. Графиката винаги е двуфазна /в повечето случаи/ и винаги знам в кой ден е била овулацията, пресмятам и деня в който очаквам да ми дойде според дължината на ЛТ.
Този цикъл е пълна изненада за мен. Температурата ми е ту нагоре, ту надолу. ЦС едва преди няколко дни стана водниста, а вече съм в 20 ден от МЦ. Тази сутрин Т. беше ниска, като преди ову, а гърдите ме болят като след ову  osi_15
Не знам какво да си мисля  osi_13
Някой имал ли е подобен случай и мога ли все пак да се надявам на успех. Полагаме големи усилия с милото.
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #652 -: Юли 12, 2011, 22:16:04 pm »
Чокенце може пък този месец да си с по късно уво,вие си работете с милото  :bed:
пък те яйчицата си знаят работата   :)
Доста късметлийски късни уво-та съм гледала аз лично   :)  :bfp:
Успех миличка дано нямаш притеснения  yahoo_17

Вярвам!!!!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #653 -: Август 13, 2011, 09:13:25 am »
Момичета, ще си дадете ли мнението за моята графика този месец.
Според Бейби план, разликата в БТ между ФФ и за сега в ЛФ е много ниска - едва 0.23.



Това означава ли, че имам прогестеронова недостатъчност? Не приемам никакъв прогестеронов препарат - Дуфастон  или Утрогестан защото не са ми предписани от лекар. Не посмях сама да си ги назнача.

Как мислите, да се консултирам ли с лекар или само една графика и някаква температурна крива нищо не означават?
Re: Моля, дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #654 -: Август 16, 2011, 13:42:16 pm »
Чоки, не се вижда графиката ти, но може да си пуснеш хормони този ли другия цикъл и да се консултираш с лекар. Аз лично също не приемам никакви прогестеронови препарати, а имам усещане че трябва, не знам, все ми струва, че всички други момичета пият. Мислех да си самоназнача с идеята, че ако нямам нужда, няма да ми навредят, но не посмях.  :ask: