0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

въпрос за хидротубацията с ултарзвуков контрол
« Отговор #40 -: Февруари 23, 2006, 10:25:21 am »
Хидротубацията е добре да се направи веднага след М. Ако наближава овулацията, вероятността от спазъм е много по-голяма, така ми обясни докторът на мен - с увеличаване на лигавица и т.н.
Обезболяващото си е обезболяващо, спокойно го пий. Не мисля, че спазъмът зависи от това дали си взел обезболяващо (или поне не изцяло).

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
въпрос за хидротубацията с ултарзвуков контрол
« Отговор #41 -: Февруари 23, 2006, 14:53:51 pm »
Благодаря ви,Lali и FreshBreeze.Явно затова ме викат още на 3-4 ден от цикъла.Докторът ще погледне СУЕ-то и ще ми назначи час след края на цикъла.
*
въпрос за хидротубацията с ултарзвуков контрол
« Отговор #42 -: Февруари 24, 2006, 00:09:12 am »
Наема здравей ,аз съм Франсис но тук съм регистрирана така.При кой ще правиш хидротубацията
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
въпрос за хидротубацията с ултарзвуков контрол
« Отговор #43 -: Февруари 24, 2006, 10:11:14 am »
Здрасти,миличка! :D
Ще правя хидротубацията при д-р Калчева.Ако искаш като мина ще ти разкажа по-подробно.Разбрах,че Alya я е правила там и тя ми каза как точно протича процедурата при д-р Калчева.А и тук има доста информация от момичетата по въпроса.
Франсис,изпращам ти много целувки!Много ми беше приятно лично да се запознаем с теб!  :D  :D  :D
*
въпрос за хидротубацията с ултарзвуков контрол
« Отговор #44 -: Февруари 24, 2006, 23:40:17 pm »
Здравей наема! и аз много се радвам че се запознахме лично трябва да мина някой ден да се видим.Кога смяташ да правиш хидротубацията.Аз смятам да правя края на март но със сигурност не в Бургас.Пиши ми кога ще е и аз ще мина да си поговорим и да ми разкажеш.Успех и трябва даси спокоина . :)
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
въпрос за хидротубацията с ултарзвуков контрол
« Отговор #45 -: Февруари 25, 2006, 10:50:35 am »
Франсис,мисля,че ако са наред изследванията ще е около 15 март,но като си запазя час ще ти пиша допълнително.
Ще се радвам пак да се видим. :P