0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Кистозни и поликистозни яйчници?
« Отговор #20 -: Август 28, 2008, 13:53:16 pm »
Здравейте, момичета!
Като прочетох всичко написано по-горе, си казах че и аз трябва да се включа тук. Миналата година на моя колежка на дъщеря й поставиха същата диагноза - поликистозни яйчници, а мацката е 11клас. Гинеколожката при която ходили искала да започнат хормонално лечение. Ужас-на 17 години и хормони!!! Моята колежка категорично отказа и си поиска да назначат на щерка й нещо алтернативно, на билкова основа. Пита, разпитва и накрая откри това което им трябваше. Мисля че четири месеца ако не се лъжа момиченцето пиеше сок от алое вера  и още две добавки, които съдържат растителни естрогени и нормализират функцията на яйчниците. Когато отидоха на преглед след въпросния период гинеколожката не могла да повярва че ехографа не показва и следа от това което е било преди. Били изчистени тотално. Тя им казала, че вече пет години не може да излекуват поликистозните яйчници на нейната дъщеря - давала й някакви хормони, противозачатъчни и какво ли още не. Но като видяла какво е станало с нашите хора и решила да пробва и това. Не знам при нея какво е развитието, но сигурно вече нямат такъв проблем. Така че не се отчайвайте. Ако някоя от вас проявава интерес нека да ми пише лс и ще ви дам още инфо. Мога да питам какво точно са пили, по колко и т.н.
Първо изчистете организма, след това го нахранете и му дайте 90 дни да видите резултата!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Кистозни и поликистозни яйчници?
« Отговор #21 -: Август 28, 2008, 16:14:55 pm »
Явно твоятя колежка е много добра. Помоли я да напише и рецепта за лечение на някои други неща - да кажем диабет. Нали пак е хормонално. После може да намери кактуси за лечение на далтонизъм или рак да кажем. СПИНът също още не са излекували. А после да мине на гинетичните.
Аз съм с алергия. Какво да пия - екстракт от перли става ли?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Кистозни и поликистозни яйчници?
« Отговор #22 -: Август 28, 2008, 18:43:30 pm »
      Аз също пия билките на д-р Желязков и имам менструация, като не ги пия, нямам. по-добре пишете в лек от природата. Познавам задочно момиче, което с билкови добавки регулира пролактина.

Re: Кистозни и поликистозни яйчници?
« Отговор #23 -: Септември 04, 2008, 15:51:09 pm »
Здравей sulza,
под друг начин какжо имаш впредвид?хормонално лечение ли?
защото на мен вчера ми откриха 46.6 мм киста и не мога да пия противозачатачни-лекаря каза да изчакаме да се спука....но мен ме е страх...какжо мойе да стане не сам запозната :oops: :oops: :oops: :oops:
Re: Кистозни и поликистозни яйчници?
« Отговор #24 -: Септември 04, 2008, 18:06:33 pm »
Здравейте, момичета!
Като прочетох всичко написано по-горе, си казах че и аз трябва да се включа тук. Миналата година на моя колежка на дъщеря й поставиха същата диагноза - поликистозни яйчници, хормони!!!

Ти В кой град живееш?
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Кистозни и поликистозни яйчници?
« Отговор #25 -: Септември 04, 2008, 19:40:02 pm »
вчера ми откриха 46.6 мм киста и не мога да пия противозачатачни
защо не можеш да пиеш противозачатъчни?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Кистозни и поликистозни яйчници?
« Отговор #26 -: Септември 12, 2008, 15:40:46 pm »
Ако въпроса е към мен аз съм от Варна.
Първо изчистете организма, след това го нахранете и му дайте 90 дни да видите резултата!
Re: Кистозни и поликистозни яйчници?
« Отговор #27 -: Септември 13, 2008, 11:10:37 am »
Ако въпроса е към мен аз съм от Варна.

Аха ясно. Май реши и в този форум да си рекламираш алоето. Може би някой е усетил, щом като вече поста ти с поликистозните яйчници излекувани от алое го няма - изтрит ли е, къде е не го виждам.

Форума на bg mama под името с което пишеше  mama Tin  не ти стига, сега дойде и тук с това Алое и историите си.
« Последна редакция: Септември 13, 2008, 11:17:40 am от Ивет »