0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #500 -: Декември 13, 2010, 13:17:41 pm »
Аааааа,какво става тука???? :ask:какви са тези новини пак??? Нямаме за 3-4 дена и ето-отново  :bfp: На всичко отгоро ,съвсем естествено!?? Ама ще ме накарате въобще да не пиша тука,ако така продължавате,ей!!!!! osi_19
Браво Миркас!!! Честито момиче!! Това се казва наистина "страхотна" новина!!! не само заради положителния резултат,но и заради начина, по който сте се справили!! Прекрасно е това и няма нищо по-хубаво да се получават нещата по естествен път! Дали е чудо,дали е коледно??? Не знам аз,но във всеки случай е един много ,много ,очакван,желан и жадуван "подарък"!!! Желая ви да се наслаждавате заедно на "последствията " от него ! Много спокойствие и само хубави мисли!!
В навечерието на празниците,няма нищо по красиво от това ,което ви се случва! Нека ни води и нас ,като една Витлеемска звезда,по пътя ни за сбъдване и на нашите желания!! А то както се вижда,всичко се получава,някой ден!!! :bighug:
п.п. ама как го написах само,а!?  osi_13
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #501 -: Декември 16, 2010, 13:35:45 pm »
Момичета уговорихме среща на 19.12, неделя, 15 часа, галеро (бивше Маестро), ет.2, който желае да заповяда  :D
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=40276.400#lastPost
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #502 -: Декември 16, 2010, 19:50:50 pm »
Благодаря ви за пожеланията Сперанца и Рачо!
А ти Рачо страхотен пост си написал! Пожелавам и на теб в най-скоро време подарък като нашия! osi_9
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #503 -: Декември 17, 2010, 17:21:06 pm »
Здравейте,декември затихна малко темичката,никой нищо не споделя,как се чувства в това студено време дето и носа не мога да си покажа на терасата.не знам другите бременни мами как са,но аз се чувствам много зле.Такова гадене и неразположение на организма имам от мин.седмица,че едвам издьржам.Вчера дори ходих система да ми слагат с деган и глюкоза да спре да ми се гади и да ме подсили малко :balk_144:Не че много ми помогна,днес сьщата работа,имам много приятелки около мен бременни само аз сьм така,но какво да се прави като се сетя за малките бебоци и всичко им прощавам :sbabygirl:ще се трае и това си е.
marigri ти като си сега на 20-ти на преглед няма ли да ти кажат пола на дечицата,аз днес из нета четох някьде че добрия доктор виждал пола още на 13-та седмица,а ти като гледам си я минаваш.Най важното е да са живи и здрави и всичко да се развива нормално,другото каквото дойде. :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #504 -: Декември 18, 2010, 12:51:59 pm »
Фифоняк, не си само ти така, споко! Аз от 4 седмици съм така  :(, такъв ни бил късмета! То е малко на периоди, сигурно по някое време ще се пооправиш, после пак ще ти е лошо, но след 3-тия месец уж всичко минавало - да видим. На мен ми казаха че за гаденето помага да не оставаш гладна никога, ако трябва някаква бисквитка с кис.мляко. Не че е лесно като ти се гади дори от вода постоянно да тъпчеш нещо ама опитай. Нещо дето почти няма вкус примерно - има едни солени кракерси - аз от тях се опитвам да ям и долу-горе май помага.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #505 -: Декември 18, 2010, 20:53:09 pm »
Ra40, не те познавам и не пиша в тази тема, но тази вечер ти спечели ваучер за безплатна ин витро процедура. Честито и дано това е вашия опит. Поздравления!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #506 -: Декември 18, 2010, 20:57:48 pm »
Честито Рачо! Дано това е вашия успешен, щастлив опит! :D

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #507 -: Декември 18, 2010, 21:04:29 pm »
Честито Рачо! Нека е успешна процедурата. Късмет!
     
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #508 -: Декември 18, 2010, 21:16:17 pm »
Честито Рачо!Няма как да не е успешна процедурата!Дано подаръка да е догодина с вас по празниците!

 mc101
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #509 -: Декември 18, 2010, 22:51:29 pm »
Рачо,честита ви процедура!Дано догодина по това време гушкате своето/своите коледни чудеса! :D
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #510 -: Декември 19, 2010, 08:57:30 am »
Май има някакво объркване, нека изчакаме да съобщят официално спечелилите.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #511 -: Декември 19, 2010, 09:34:37 am »
marigri ти като си сега на 20-ти на преглед няма ли да ти кажат пола на дечицата,аз днес из нета четох някьде че добрия доктор виждал пола още на 13-та седмица,а ти като гледам си я минаваш.Най важното е да са живи и здрави и всичко да се развива нормално,другото каквото дойде. :bighug:

Фифоняче...дано да видят пола, ама аз чесно казано толкова не го мисля....всички ми предричат момче и момиче,ама и каквото и да е.......няма да ги върнем :D
само да сме живи и здрави :wink:
иначе моя мъж малко се оплаши от варианта 2 моми например, щяхме да му дойдем в повечко...аз +2 моми+ женско куче, настръхна му косата :lol:

иначе гаденето ще ти мине съвсем скоро, към края на 3 месец....всичко ще мине, на мен много ми се гадеше и имах постояно киселини и много ядях, сега по добре съм и апетита ми намаля слава богу :D, но нито веднъж не съм повръщала.....ааааа, и много ябълки хрупам, много ми помагат :wink:

Рачо стискам палци ви да сте печелившата двойка :D!!!!!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #512 -: Декември 19, 2010, 16:11:54 pm »
Ra40, не те познавам и не пиша в тази тема, но тази вечер ти спечели ваучер за безплатна ин витро процедура. Честито и дано това е вашия опит. Поздравления!

Да, Рачо е сред спечелилите
до довечера ще пуснем информация със всички спечелили, на всички пожелавам това да е техния късмет за успешна процедура и раждане на една мечта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #513 -: Декември 19, 2010, 16:14:18 pm »
Ra40, не те познавам и не пиша в тази тема, но тази вечер ти спечели ваучер за безплатна ин витро процедура. Честито и дано това е вашия опит. Поздравления!

Да, Рачо е сред спечелилите
до довечера ще пуснем информация със всички спечелили, на всички пожелавам това да е техния късмет за успешна процедура и раждане на една мечта.

:balk_46: Успех.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #514 -: Декември 20, 2010, 11:29:46 am »
Рачо, сиска, честито! Страхотен коледен подарък, желая ви успех!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #515 -: Декември 20, 2010, 12:37:14 pm »
Здравейте момичета!! Благодаря на всички ви за пожеланията! да,това си е наистина "голям" късмет!! Съобщиха ни още събота вечерта за това ,че сме изтеглени,но нещо имах проблеми с "осъзнаването" на този факт! сега вече сме наясно,че наистина имаме една процедура да ползваме при Д-р Владимиров!! Все пак ни дава спокойствие,а и искренно се надявам тази година да ни е толкова "късметлийска",че даже да не се наложи да използваме процедурата!!хе хе ,което пожелавам на всички, които все още не са постигнали своя толкова желан резултат!/ за което имаме вече голям брой "доказателства" в нашата тема :wink:/На другите желая,едни много "успешни" раждания,на едни много сладки и красиви бебоци!!Още веднъж ви благодаря за пожеланията и се надявам да ги изпълним!!! :lol:
п.п. Честито и на сиска-това нейното си е направо "знак от горе"!!! Едан клиника като желания и и се пада точно тя,при това всички знаете при кого ...!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #516 -: Декември 20, 2010, 14:01:31 pm »
Още хубави новини  :D :D
Рачо, чудо или не, нядвам се 2011 да е и вашата късметлийска година, и то още от първия месец!  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #517 -: Декември 20, 2010, 14:29:14 pm »
Рачо Честито!!!!! :D
Ей, така да ви върви цяла следваща година и другата коледа,да сте едни щасливи родители ви пожелавам!!!!!! :wink:

Аз да ви се похваля, днес видяхме бебковци.....всичко наред, плуват, мърдат...абе живот си живеят и отгоре на всичко и двете са мъжки :D :D :D
първо се смях,после си поревях...обзеха ма едни емоции щасливи,ееее.....жалко че не мома едното, много се надявах да има момиче.......ама, да са ни живи и здрави...това е най важното!!!!!!!! :D :D :D

сега как чакам Ейлле и фифоняче да кажат какви ще бъдат при тях....много ми интересно :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #518 -: Декември 20, 2010, 15:45:08 pm »
Ехе Маригри - две юначета, с накривени калпачета. :D Да са ти живи и здрави и като станат хубави здрави мъже - на ръце ще те носят!  :wink:
Честито на всички спечелили процедури -дано мечтите ви се збъднат!!!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #519 -: Декември 20, 2010, 15:49:29 pm »
Ееееее, голяма емоция маригри! Предполагам че сега мъжът ти се е поуспокоил  :D  :D Бъдете щастливи, живи и здрави!