0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1040 -: Ноември 25, 2009, 18:04:34 pm »
ЗДРАВЕЙ ТЕ ПАК Т МЕН, ДНЕС И АЗ ПЛУЧИХ ДЪГООЧАКВАНЕТО ОБАЖДАНЕ АЗ СЪМ 2358 на 4.12 отивам за за повета. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО УСПЕХИ :wink:
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1041 -: Ноември 25, 2009, 19:03:26 pm »
Здравейте момичета, днес реших аз да се обадя във фонда, не да чакам. Номерът ми е 2478 и д-р Лалев каза, че съм одобрена и да чакам обаждане. Питах го кога, но ми отговори когато е готова заповедта. Не знае кога.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1042 -: Ноември 25, 2009, 20:37:41 pm »
Здравейте момичета, честито на одобрените и успех в предстоящите процедури. Някой може ли да ми каже, след одобрение, от фонда ли ти определят дата, за да си вземеш заповедта и какво се случва ако закъснееш?
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1043 -: Ноември 25, 2009, 22:12:39 pm »
Здравейте на всички.Днес позвъних във фонда, за да попитам какво става с моята заповед ние сме № 2384 жената се учуди, че все още не са се обадили.Отново притесних д-р Лалев, за да разбера какво става и той ме увери, че всичко е наред.Само след 5 минути ми се обадиха от фонда и ме попитаха кога мога да отида, за да си я получа така, че на 02.12.09 г.ще пътувам за София. Бъдете по настоятелни. Успех на всички.
« Последна редакция: Ноември 25, 2009, 22:15:07 pm от krasita 73 »
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1044 -: Ноември 25, 2009, 22:38:35 pm »
Здравейте момичета, честито на одобрените и успех в предстоящите процедури. Някой може ли да ми каже, след одобрение, от фонда ли ти определят дата, за да си вземеш заповедта и какво се случва ако закъснееш?
гледай да не закъсняваш мила, от фонда ти казват няколко дати и ти си определяш коя да избереш
« Последна редакция: Ноември 25, 2009, 22:41:07 pm от emiliq76 »
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1045 -: Ноември 25, 2009, 23:37:20 pm »
Здравейте момичета!

С изпълнено с радост сърце искам да ви споделя, че преди малко получихме обаждане от Фонда и сме одобрени.
Номерът ни е: 2772 В понеделник ще си вземем заповедта.
Куриозът беше, че точно в момента на обаждането аз говорих по телефона но като видях пропуснатия номер... Бях сигурна, че са ми звъняли от Фонда.  :lol: Е, не чаках  да ме търсят отново.  :lol:


Успех на всички!  
Здравей кога си подала документите че на мен вчера ми казаха че не са стигнали до моя номер-2633 какво става не мога да ги разбера.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1046 -: Ноември 26, 2009, 01:00:41 am »
Здравейте момичета!

С изпълнено с радост сърце искам да ви споделя, че преди малко получихме обаждане от Фонда и сме одобрени.
Номерът ни е: 2772 В понеделник ще си вземем заповедта.
Куриозът беше, че точно в момента на обаждането аз говорих по телефона но като видях пропуснатия номер... Бях сигурна, че са ми звъняли от Фонда.  :lol: Е, не чаках  да ме търсят отново.  :lol:


Успех на всички!  
Здравей кога си подала документите че на мен вчера ми казаха че не са стигнали до моя номер-2633 какво става не мога да ги разбера.
10.06. 2009г. Само се чудя защо ме питаш, като е очевидно, че си ги подала по-рано от мен, самият номер показва?
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 01:10:26 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    ancela77

  • *
  • 30
  • поискай щети се даде
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1047 -: Ноември 26, 2009, 08:52:50 am »
ДОБРО-УТРО на всички момичета,а на тези който са получили заветното обаждане пожелавам им касмет и успешен старт и след 9м на финала ylinfant ylinfant ylinfant.ДАНО 2010та дани бъди най успешната година пожелавам на всичкини много здраве,щастие и касмет и дасе збъднат най-сакровените ни желания ГОСПОД ДА НИ БЛАГОСЛОВИ....... :bori_012: :bori_011: :bori_005: :bori_004:СЪС БЕБЕТА,,,,,,,,,,,
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1048 -: Ноември 26, 2009, 10:44:42 am »
Здравейте момичета!

С изпълнено с радост сърце искам да ви споделя, че преди малко получихме обаждане от Фонда и сме одобрени.
Номерът ни е: 2772 В понеделник ще си вземем заповедта.
Куриозът беше, че точно в момента на обаждането аз говорих по телефона но като видях пропуснатия номер... Бях сигурна, че са ми звъняли от Фонда.  :lol: Е, не чаках  да ме търсят отново.  :lol:


Успех на всички!  
Здравей кога си подала документите че на мен вчера ми казаха че не са стигнали до моя номер-2633 какво става не мога да ги разбера.

пълна обърквация, ето това става.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1049 -: Ноември 26, 2009, 11:09:53 am »
Здравейте момичета!

С изпълнено с радост сърце искам да ви споделя, че преди малко получихме обаждане от Фонда и сме одобрени.
Номерът ни е: 2772 В понеделник ще си вземем заповедта.
Куриозът беше, че точно в момента на обаждането аз говорих по телефона но като видях пропуснатия номер... Бях сигурна, че са ми звъняли от Фонда.  :lol: Е, не чаках  да ме търсят отново.  :lol:

Успех на всички!  
Здравей кога си подала документите че на мен вчера ми казаха че не са стигнали до моя номер-2633 какво става не мога да ги разбера.

пълна обърквация, ето това става.

Не те разбирам. Не схаващам защо но усещам антагонизъм.
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 11:12:35 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    megcho19

  • *
  • 13
  • Любовта остава при този,който е благодарен!!!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1050 -: Ноември 26, 2009, 11:27:12 am »
№2866 получи своето обаждане.Другият петък ще си взема заповедта.Желая успех на всички бъдещи мами.
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1051 -: Ноември 26, 2009, 11:46:32 am »
№2866 получи своето обаждане.Другият петък ще си взема заповедта.Желая успех на всички бъдещи мами.
            Това е чудесно :balk_47:!Успешен старт и щастлив финал :crossfingers:!Много съм развълнувана,още мъъъничко/надявам се/чакане ми остана. :)
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1052 -: Ноември 26, 2009, 13:47:05 pm »
Здравейте момичета!

С изпълнено с радост сърце искам да ви споделя, че преди малко получихме обаждане от Фонда и сме одобрени.
Номерът ни е: 2772 В понеделник ще си вземем заповедта.
Куриозът беше, че точно в момента на обаждането аз говорих по телефона но като видях пропуснатия номер... Бях сигурна, че са ми звъняли от Фонда.  :lol: Е, не чаках  да ме търсят отново.  :lol:

Успех на всички!  
Здравей кога си подала документите че на мен вчера ми казаха че не са стигнали до моя номер-2633 какво става не мога да ги разбера.

пълна обърквация, ето това става.

Не те разбирам. Не схаващам защо но усещам антагонизъм.

за тези,които не ме разбраха, имам предвид последователността на номерата,спазва ли се или не?
*

    megcho19

  • *
  • 13
  • Любовта остава при този,който е благодарен!!!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1053 -: Ноември 26, 2009, 14:44:44 pm »
Здравейте момичета!

С изпълнено с радост сърце искам да ви споделя, че преди малко получихме обаждане от Фонда и сме одобрени.
Номерът ни е: 2772 В понеделник ще си вземем заповедта.
Куриозът беше, че точно в момента на обаждането аз говорих по телефона но като видях пропуснатия номер... Бях сигурна, че са ми звъняли от Фонда.  :lol: Е, не чаках  да ме търсят отново.  :lol:

Успех на всички!  
Здравей кога си подала документите че на мен вчера ми казаха че не са стигнали до моя номер-2633 какво става не мога да ги разбера.

пълна обърквация, ето това става.

Не те разбирам. Не схаващам защо но усещам антагонизъм.

за тези,които не ме разбраха, имам предвид последователността на номерата,спазва ли се или не?
Аз миналата сряда звънях във фонда и директора ми каза в средата на декември да се обадя пак,защото молбата ми не е разгледана.Днес,седмица по-късно ми се обадиха,че сме одобрени.Всички във форума знаят,че закъснението на заповедите идва не от фонда,а от министерството.Явно на хората във фонда им е писнало да обясняват от къде идва забавянето и са решили да казват,че молбите още не са разгледани.
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1054 -: Ноември 26, 2009, 15:24:52 pm »
№2866 получи своето обаждане.Другият петък ще си взема заповедта.Желая успех на всички бъдещи мами.

Честито, мила и успешна процедура.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1055 -: Ноември 26, 2009, 16:54:14 pm »
Здравейте момичета!

С изпълнено с радост сърце искам да ви споделя, че преди малко получихме обаждане от Фонда и сме одобрени.
Номерът ни е: 2772 В понеделник ще си вземем заповедта.
Куриозът беше, че точно в момента на обаждането аз говорих по телефона но като видях пропуснатия номер... Бях сигурна, че са ми звъняли от Фонда.  :lol: Е, не чаках  да ме търсят отново.  :lol:

Успех на всички!  
Здравей кога си подала документите че на мен вчера ми казаха че не са стигнали до моя номер-2633 какво става не мога да ги разбера.

пълна обърквация, ето това става.

Не те разбирам. Не схаващам защо но усещам антагонизъм.

за тези,които не ме разбраха, имам предвид последователността на номерата,спазва ли се или не?
да и аз това имах предвит че май не си гледат добре работата но моето закаснение не е отМЗ а от фонда молбата ми беше още там като се обадих на Д-р Лалев в понеделник и по това разбрах че те си правят каквото си искат че да не е разгледана.                                                                                             
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1056 -: Ноември 26, 2009, 17:54:56 pm »

за тези,които не ме разбраха, имам предвид последователността на номерата,спазва ли се или не?

Всъщност ние не бихме могли да дадем отговор на този въпрос, единственото градивно нещо, което правим е да споделяме как вървят номерата на фона на обажданията.

Може би в пъвата половина на месеца разговарях с д-р Лалев и той сподели, че към края на месеца, молбата ни ще бъде разгледана. Явно доста добре е преценил, защото в действителност вчера получих обаждане.

Ако има забавяне очевидно, че не е от фонда.

Тук виждам, че по някога има забавяне заради необходими документи, които се изискват а са пропуснати.

Разбирам напрежението ти. Желая ти успех! 


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1057 -: Ноември 26, 2009, 19:14:50 pm »
 Здравейте и от мен! Днес се обадих на Д-р Лалев. Ние сме №287*. Каза, че сме одобрени и да очакваме обаждане :bighug:
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1058 -: Ноември 26, 2009, 19:29:13 pm »
Какво става тука, вече нищо не разбирам!
Какъв е смисъла тогава да си взимаме номерца и да чакаме с нетърпение своя номер, когато номера с 300 след моя са вече одобрени!
Това само в България може да се случи!
Обаждах се във Фонда и така ме ориентираха, че нямам думи: "Ще чакате обаждане."
И аз си чакам....имаме ли друг избор?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1059 -: Ноември 26, 2009, 19:43:56 pm »
Ами да, имате друг избор - да си платите процедурата сами!
Извинявайте за тона, но вече малко прекалявате. Знам, че всеки чака и се надява, знам го отлично! Аз самата няма да се възползвам от този фонд и вече втори опит ще финансирам сама. Е, съдба, какво да направя. Но не мрънкам и не се оплаквам, нито плюя по Фонда и държавата. Напротив, благодарна съм и се радвам, че толкова много семейства ще бъдат подпомогнати в тази тежка борба. Нищо, че моето семейство няма да е сред тях.
Както и по-рано бях писала, всички вече сме наясно, че щом някой отговаря на условията, задължително ще бъде одобрен. Мааалко търпение, моля ви! Спомнете си, когато Фонд НЯМАШЕ! Не мога да разбера как все има някой недоволен! По-добре да почакате малко, отколкото да няма какво да чакате! Ако трябваше сами да плащате, колко време щяхте да събирате пари? Едва ли щеше да стане по-бързо, нали?
Отново ви приканвам да сте малко по-спокойни и мааааалко благодарни и незабравящи, че довчера и това нямаше!
Благодаря!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!