0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #180 -: Февруари 04, 2010, 15:48:25 pm »
Miletka 77,в цикъла,в който беше хистероскопията ли ще почваш стимулация?
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #181 -: Февруари 04, 2010, 15:50:37 pm »
Мече, и аз ще стискам палци, мила! Дано да го започнеш и да ти е за последно!Успех!
Милетке, много се радвам и за теб! Успешна процедура!
Момичета, ще стискам палци за всички ви! :D
Аз имам час чак за 29,05, но до тогава може и от фонда да ми се обадят, така, че ще ви наблюдавам известно време! :D
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #182 -: Февруари 04, 2010, 15:52:23 pm »
Здравейте момичета! Стискам палци и пожелавам успех на всички в процедура. Аз се записвам тук след лечение на ендометриоза. По всяка вероятност ще стартирам със стимулация през март ако всичко е наред. Късмет на Geritta2002, miletka77, me4kata и на всички, които пропускам! :goodluck: :goodluck:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #183 -: Февруари 04, 2010, 16:03:54 pm »
Miletka 77,в цикъла,в който беше хистероскопията ли ще почваш стимулация?
Не. На следващия.
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #184 -: Февруари 04, 2010, 16:08:37 pm »
Момичета,благодаря,дай Боже да почна и да успешно.Дано скоро всички да сме в бременния подфорум!

Миленче,я кажи на кака ти кога ти е твоя 20 ден от цикъла,току виж сме по едно време в стимулация  :lol:

TaIChi ,не мисля че ще е проблем да си направиш на друго място хистерото.Аз лично лапарото си го правих в Шейново,защото в противен случай трябваше да чакам 6 месеца .
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #185 -: Февруари 04, 2010, 16:15:07 pm »
Mече, около 1-2 март.
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #186 -: Февруари 04, 2010, 16:25:28 pm »
Миленче,значи ще чакаме късномартенски положителен тест  :lol:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #187 -: Февруари 04, 2010, 17:16:21 pm »
Здравейте всички, аз също ще бъда в клиника Малинов. Чакам обаждане за вземане на заповедта. Ще се чака ли много от занасянето й в клиниката до уточняване на протокола, по който ще бъда и до стартирането? Ние сме с мъжки фактор. Винаги ли се пият противозачатъчни преди процедурата? Казаха ми да не правя предварително изследвания, но аз се притеснявам, че минава толкова много време и като отида пак ще ме карат да правя и това още ще забави започването. Успех на всички.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #188 -: Февруари 04, 2010, 17:34:25 pm »
момичета, да питам нещо, което ми се върти в главата. Какво ще се случи ако случайно се "случи чудо" и се забременее спонтанно в месец в който започва инвитро и се сложи блокажа преди да се подозира за възникналата бременност.? Просто видях листовката на Лукрина, който не се прилага при жени които могат да забременеят... Извинете за щуравия въпрос, но в главата ми има толкова много въпроси които ме тормозят, че имам чувството че не мога да преживея предстоящото ми първо инвитро.
Аз януари, като запо4вах стимулацията, се срещнах с едно моми4е, при което се беше слу4ило "4удото" малко преди блокажа, но "го" загуби :(
Дано при теб се слу4ат две "4уда"
Успех!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #189 -: Февруари 04, 2010, 17:44:37 pm »
момичета, да питам нещо, което ми се върти в главата. Какво ще се случи ако случайно се "случи чудо" и се забременее спонтанно в месец в който започва инвитро и се сложи блокажа преди да се подозира за възникналата бременност.? Просто видях листовката на Лукрина, който не се прилага при жени които могат да забременеят... Извинете за щуравия въпрос, но в главата ми има толкова много въпроси които ме тормозят, че имам чувството че не мога да преживея предстоящото ми първо инвитро.
 Аз също си мислех за това като теб,а на теб биха ли ти блокажа?На мен на 29.01 ми я сложиха и на 16.02 ще ходя за втората инжекция и съм по дълъг протокол, а ти кога ще ходиш?
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #190 -: Февруари 04, 2010, 17:52:33 pm »
Здравейте всички, аз също ще бъда в клиника Малинов. Чакам обаждане за вземане на заповедта. Ще се чака ли много от занасянето й в клиниката до уточняване на протокола, по който ще бъда и до стартирането? Ние сме с мъжки фактор. Винаги ли се пият противозачатъчни преди процедурата? Казаха ми да не правя предварително изследвания, но аз се притеснявам, че минава толкова много време и като отида пак ще ме карат да правя и това още ще забави започването. Успех на всички.
В нашата клиника няма по принцип такава практика да се пият противозачатъчни преди стимулация.Няма смисъл да правиш предварително изследвания,нека ти мине първичният преглед и вече ще имаш яснота какви изследвания да направиш и по какъв протокол ще бъдеш.Бъди спокойна,имаш срок от 6 месеца от момента на взимането на заповдта,в които да направиш ин витро опита си.
Успех!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #191 -: Февруари 04, 2010, 17:56:08 pm »
makiyaki до къде си със процедурата и аз по4нах на 29.01 горе-доло сме заедно.Успех и щастлив финал ти пожелавам.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #192 -: Февруари 04, 2010, 18:07:34 pm »
Моми4ета, аз изобщо не си спомням кога по4нах, знам само 4е в неделя е пункцията :)
Ти кога си?
Стискам палци!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #193 -: Февруари 04, 2010, 18:28:21 pm »
makiyaki То почти не останало  :D Желая ти много късмет и успешна процедура! Както и на всчички момичета на които им предстои разбира се!
 :bighug:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #194 -: Февруари 04, 2010, 22:25:33 pm »
Брей, колко много сте ми писали днес?:)
me4kata, mari-al,cambozzola, Delphin много Ви благодаря за подкрепата - наистина ми подействахте успокоително. Утре съм на преглед да видим ще правя ли дупето на икебана през следващите дни.  Стискам палци и пожелавам на всички ни спокойствие и търпение!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #195 -: Февруари 04, 2010, 23:43:01 pm »
Здравейте!Аз ще бъда по-дълъг протокол с поставяне на инжекцията на 20-ти ден от цикъла.Но забравих да попитам трябва ли да си запазвам час за тази инжекция или директно отивам в клиниката? 8O
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #196 -: Февруари 05, 2010, 08:28:28 am »
Здравейте!Аз ще бъда по-дълъг протокол с поставяне на инжекцията на 20-ти ден от цикъла.Но забравих да попитам трябва ли да си запазвам час за тази инжекция или директно отивам в клиниката? 8O
Директно в клиниката отиваш на първия етаж, където слагат инжекциите(стаята срещу кабинета на д-р Стаменов). Освен ако нямате друга уговорка- например да си си взела лекарството сама да си го сложиш ако не си от София.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #197 -: Февруари 05, 2010, 08:51:44 am »
  Аз също си мислех за това като теб,а на теб биха ли ти блокажа?На мен на 29.01 ми я сложиха и на 16.02 ще ходя за втората инжекция и съм по дълъг протокол, а ти кога ще ходиш?
[/quote]
Здравей Емили, на 07.02 ще ми слагат блокажа и на 21.02 за следващата инжекция (по дълъг протокол съм)... Много ми е притеснено и докато не започнат нещата не мога да се отпусна че всичко това се случва на мен... Като капак имам чувството че всеки момент ще ми дойде и ще си проваля блокажа. Рядко ми идва до 21вия ден, но по "Закона на Мърфи" нали знаеш - всичко е възможно... Така ми се иска да съм вътрешно спокойна...
Хайде успех на всички започващи - Да ви върви по вода без никакви спънки и проблеми и един ясно положителен краен резултат.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #198 -: Февруари 05, 2010, 10:12:08 am »
Здравейте , аз също съм от пациентките на клиниката и съм от одобрените и чакащи заповед за стартиране на ин витро процедура :oops:
Чета внимателно , но не успявам да рабера Ин витро се стартира на ЕЦ , по къс или дълъг протокол ,в зависимост от състоянието на пациентката ?
А какво се блокира с този блокаж , който ви правят ?
Ако може някой съвсем накратко.....
Благодаря предварително !
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #199 -: Февруари 05, 2010, 10:19:28 am »
mole ,няма да си на ЕЦ щом чакаш заповед от Фонда.Ето ти линк от библиотеката на Зачатие,в който е обяснено за видовете протоколи:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=850&Itemid=21