0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета.Да се отчета и аз...трето неуспешно инсе  :( .Ще пропусна този месец и в края на ноември последен опит,след това подготвяме документи за инвитро. От все сърце желая късмет на всички започнали процедури,на всички  в очакване на положителен резултат :hug2:  :balk_602:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Добре, няма да разчитам на това  :( Или кръвен на 11ти ден след работа или пиклив на 14ти ден. На мен лутелната фаза ми е 12 дни и ако чакам до 14тия ден това ще означава, че вече ще имам два дни закъснение...
sugari75 Съжалявам миличка, нямам и идея как се чувстваш... Много силно те гушкам  :bighug:



*
Съжалявам, Шугари! Някаква идея защо се получава така?
Лина, отивай на кръвен :) Аз лично нямах нерви да чакам. Пък ако имаш търпение.... браво на теб :)
Ами нямам търпение да чакам, но не искам да виждам поредния отрицателен тест и затова малко ме е страх :(
И знам, че вече ставам досадна, но искам да попитам още нещо - от 3-4 дни при много малко физическо усилие или притеснение се задъхвам и получавам сърцебиене. На някой случвало ли му се е? Възможно ли е е да е симптом на ранна бременност или да е страничен ефект от дуфастона и утрогестана?



Като пуснеш кръвния ще разбереш от какво е задъхването. Тръгна ли вече, Лина?
katrin_sl,  Ще го пусна в четвъртък :) Днес ми е 9ти ден от инсеминацията, не вярвам да отчете...



Връщам се от ЖК и съм много развълнувана. Едното бебе със сигурност е мъж - видя му се...атрибута. :D Другото май е момиченце, но не е сигурно все още. Ако наистина са различни ще бъда най-щастливия човек на земята ( не, че иначе няма да съм)
Лина, стискам палци за високо ЧХГ!
Привет момичета
sugari75 - съжалявам :?
katrin_sl   :bighug:
и аз стискам палци за високо  :crossfingers:

отново съм на старта
при мен след като пих линдинет 30
понеже имах задържани 2Ф през цялото време ми зацапваше
във вторник (20.09)го спрях
в петък стана червеникаво зацапването в събота почти нищо
и до там... нито цикъл, нито нищо
днес ходих да ме погледнат и
червеникавото еднодневно зацапване си е било точно цикъл

от днес 5-ти ден
в дясно 3бр - по около 8мм
в ляво 3бр - по около 4мм
клостил 5ти -9ти ден
и меногон 75 - 5ти, 7ми, 9ти ден

ако се развиват както предния път
ще ги пунктираме за инвитро,
ако ли не ще останем на инсеминация


*
Sugari, съжалявам миличка,знам какво е чувството,но това ще е за последен път..четвъртото ще е на късмет :) Успех миличка.!
Лина -чакам с нетърпение хубави новини , да завършим подобаващо тази късметлийска темичка..
Катрин -  :youwoman: :bighug: много се радвам миличка,честито ти мъжле :) , дано другото е момиченце и вече ще трябва да черпиш хахаха  :lol:Целувки
Коалка  :balk_104:
Анук , късмет , много ще стискам палци , силно!

И на всички други много късмет пожелавам :)


Лина и аз ти пожелавам едно високо ЧХГ
Катрин хайде дано да са розов и син памперс
Сега и за мен в крайна сметка се оказа че са ми прецакали този цикъл овулацията сме я изтървали и няма инсе започнахме подготовка за инвитро кръвни и разширена спермограма другата седмица ще ходя да планираме
Успех на всички чакащи
Красиfile:///
Благодаря на всички за палците :bighug:

k.s.stoyanova, съжалявам много, но как така сте я изпуснали? Не те ли следиха непрекъснато?
Anuk_Anuk, късмет и от мен!
katrin_sl, Честити ти мъж и мома :) След всичко, което си преживяла заслужаваш най-голямото щастие на земята!



Sugari, съжалявам миличка,знам какво е чувството,но това ще е за последен път..четвъртото ще е на късмет :) Успех миличка

:bighug: :bighug: :bighug:,благодаря ти Джоли !!!!!!!!!!!Сега ще стискам палчета и за теб !!!Момичета,не трябва да се отказваме от тази си мечта.Поне за мен си мисля да опитам всички варианти,а това дали ще стане ...божа работа....Искам просто ако нищо не стане като се обърна след време назад да си кажа,,АЗ ОПИТАХ,АЗ СЕ БОРИХ ,,    Късмет,дано да съм последната с новината за отр.тест  osi_9 osi_9 osi_9
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Ще стане Шугъри, няма как да не стане! Очевидно си борбено момиче, а при такива като теб, нещата се случват рано или късно!
Лина, не остана при теб :) Чакаме с нетърпение :)
Катрин, знам, че каквито и да са бебетата, ще си щастлива, но ако са момиченце и момченце - това наистина и най-голямото щастие. Всичко ще бъде наред и ще ги гушкаш след известно време! Прегръщам те много!
Краси, как така изтърваха овулацията? А за инвитро достатъчно ли е това, което си направила до тук?
Анук, хайде дано да е на късмет тази процедура!
Йоли, ти как се чувстваш?
*
Коалка,нищо  :? , това ми е 6-ти ден,понеже меря БТ,вчера много падна и аз също изпаднах в паника,но днес е по-добре..имам чувствителност на гърдите още от овулацията..друго засега няма като симтоми :)
Sugari,как няма да стане бе миличка,та нали затова се борим,все някога ще трябва и ние да получим нещо хубаво,след всичко през което сме минали :)

 :bighug:
К.С Стоянова - аз не рабрах,още този месец ли инвитро,или направо го пропускаш миличчка?


Пожелавам на всички ви да изпитате това щастие в най-скоро време!
Йоли, мила, Съветвам те да не се вглеждаш в симптоми и да се опиташ да бъдеш спокойна. Не се натоварвайте излишно, защото самовнушението е голяма работа. Всички ще успеете!!!
sugari75, Браво момиче! Толкова много сила има в  теб! Спокойно, скоро всички ще гушнем по едно малко сладко бебе  :)
jolie16, И аз почти нямам симптоми, от време на време само много слаби ПМС... Но така беше и при предишната ми бременност :)
Аз утре след работа ще отида до Торакс да пусна кръв. Резултатите там стават за два часа. В Цибалаб ми казаха, че ще бъдат готови чак на следващия ден  след 17.00ч. 8O




Аз утре след работа ще отида до Торакс да пусна кръв. Резултатите там стават за два часа. В Цибалаб ми казаха, че ще бъдат готови чак на следващия ден  след 17.00ч. 8O
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Лина с теб сме бе момиче,ти само ни зарадвай     :wink:         .Джоли,послушай Катрин,при всяка една от нас е различно.Има случаи,при които има такива ПС,че си почти сигурна ,че нищо не е станало,а то...пу-пу...гледай по-оптимистично...даже ако можеш не го мисли  :hug2:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Lina  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:  :bighug:
Нямам турпение миличка,много късмет!

Ок,опитвам се да бъда спокойна и чакам ли чакам :)


 :)Здравейте момичета! Днес е 10 ден от инсето ми, сутринта си направих уринен тест  и се оказа отрицателен - ама това хич не ме притесни - идея нямам защо :) някакво ми е спокойно .....в петък ще правя кръвен и ще видим истинските резултати! Да  ви попитам: пия дуфастон и имам постоянни болки в кръста и ниско долу в корема...дали това е въздействието му или какво?! Споделете....моля  :)
Анна, едва ли болките са от Дуфастона. Според мен са си ПМС.И защо изобщо си хабите нервите и правите пикливи тестове на 10 ти ден. Повече от ясно е, че няма да отчете.